Dopust

Naravajelepaaa

Zelenc'
9. jul 2022
13
2
3
Zdravo. Dobil sem dopust od danes naprej za 2 tedna in nisem nič planiral. Nimam družbe da bi s kom šel na morje, ker so vsi moji prijatelji zasedeni in v službi. Ali bi bila katera prostovoljka prosta in bi želela iti z menoj na slovensko obalo? (Fiese, Piran, Koper..) Lahko greva tudi prej na kavo v mesto, da se spoznava. Sem pa iz okolice Celja. Komunikativen, prijazen, star 23let.
 
  • Haha
Reactions: ales85

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
6mah5c.jpg
 

Naravajelepaaa

Zelenc'
9. jul 2022
13
2
3
Probal sem tudi na medover forumu, in sem opazil da so večina moški za profili, res je drži to, ampak vcasih se vprasam, zakaj ravno jaz nimam takšne sreče v družbi. Danes sem bil v mestu z prijateljico na kavi, ki sva se videla 2krat, ampam nima časa v tednu, ima ga samo v koncu tedna. Ne morem sam na morje. Nevem več kaj naj naredim.
 

Naravajelepaaa

Zelenc'
9. jul 2022
13
2
3
Okej ja določimo si ga sami, ampak tu pride beseda ampak če je termin za vzemitev dopusta prost, delam med veliko množico, tako da sam željen dopust ne pride v poštev
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.472
113
Zdravo. Dobil sem dopust od danes naprej za 2 tedna in nisem nič planiral. Nimam družbe da bi s kom šel na morje, ker so vsi moji prijatelji zasedeni in v službi. Ali bi bila katera prostovoljka prosta in bi želela iti z menoj na slovensko obalo? (Fiese, Piran, Koper..) Lahko greva tudi prej na kavo v mesto, da se spoznava. Sem pa iz okolice Celja. Komunikativen, prijazen, star 23let.
Že na začetku si naredil napako, da nisi dal objavi naslov "Iščem sopotnico za dopust".

Poizkusi na lokacijah, kjer se gibljejo potencialne sopotnice:

 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.375
5.891
113
pri taščici
Ce imaš avto, ozirima imas namen iti na morje z avtom, ponudi prevoz na morje na prevoz.org.
Mogoce bos ze tu dobil kaj zeljenega.
Kje imas namen na morju spati? To je dobro vedeti pred odhodom tja.
Lahko pa se vsedes na vlak, pa na vlaku najdes zensko druzbo.
Na obali se pa zagotovo najdejo dekleta.
Ne vem pa zakaj bi hodil na obalo.
Drug teden imas v Celju gasilsko olimpijado. Iscejo prostovoljce za pomoc. Javi se, pa ni hudica da ne najdes kaksne zanimive prostovoljke ki ti bo sorodna dusa.
 

Naravajelepaaa

Zelenc'
9. jul 2022
13
2
3
Kot sem že napisal, nebom sam potoval nekam v neznano. Ja na obali se dekleta najdejo, samo je bolje prej planirati za apartma, pa ostalo... da se zmeni.. na prevozu sem spoznal družbo ja to je bilo 2 tedna nazaj, sem spoznal eno ko sem šel u lj. Pa sva se ujela, ampak med tednom nima časa...iskreno povedano neda se mi več iskati, ker nebom dobil
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.871
394
83
men ni jasno, kako se popolni neznanci odločijo, da bodo kar šli z nekom za par dni nekam.
na fb v gorskih skupinah tudi dosti iščejo družbo. ajde par urc, pa če ti res ni všeč, se lahko obrneš, pa greš nazaj v dolino.
za na morje, skupni apartma...
vsaj jaz pri sebi ne vidim pod kakimi pogoji bi šel tako z nekom. po eni strani je že to prvi signal, da očitno je z iskalcem "nekaj narobe" .
dejmo najprej malo dopisovanja, dejt v živo... da vidim, ali sva vsaj približno za skup. morje in hribi ne bodo nikamor šli. vikendov je še dovolj...
tukaj vzameš s seboj eno "glisto", prideš dol pa ti stoji na vse ostale, ti pa ne moreš nič, ker je še ta glista menstro dobila al jo je pa od vročine glava začela bolet...
 

Naravajelepaaa

Zelenc'
9. jul 2022
13
2
3
Rekel sem prej ja da se ob kavi dobi in klepeta, pa ob tem vidiš če med vama iskra vžge pa se zmeniš in greš. Nevem kaj je tukaj narobe