"Doorbell ditch" problem

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Za začetek izključi domofon. Če jih bo minilo, si rešil zadevo. Če pa bodo stopnjevali motenje, pa bo res postalo zrelo za policijo. Hkrati pa bo to znak, da si nekomu res moteč.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.242
113
In kaj se potem zgodi?

Mu lahko pregledaš papirje..... pokličeš policaje...... zagrebeš v garaži?

Pomoje, bi te njegov stari kaki mujo tožil, da si mu sineka oklofutal...
JAh ce bi zelel it na prersek potem policija ja. C zelis pa po domace resit pol je blo pa ze gor par predlogov... hidrant pa z vodo zalit
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Žal so vedno na kolesih, mopedih ali e-skirojih in takoj stegnejo. Ure ko se izzživljajo pa so nekje v razponu +-2-3h
Počakaš nekje skrit, sedaj je zgodaj tema. Glede na to, da si jih že okvirno identificiral, jih potem zagrabiš, ko ti zvonijo in bi hoteli stegnit.
Zagrabiš vsaj enega, če ne več in lepo vzameš podatke in naj pokliče fotra ali mat, da ga pride iskat in se z njimi pomeniš. Seveda lahko naletiš na fotra/mater, ki bo trdil/a, da je njegov sinček nedolžen in si mu ti svinja vse nastavil (sinček bo itak milo gledal in bil ves nedolžen), tako da bi jaz lepo prej še kamero (npr. Gopro) nastavil in cel proces snemal, da bi ga potem fotru v gobec zatlačil, če mu ne bi bilo dovolj, da ga samo pogleda. Če bi še zmeraj pizdakal, bi policijo poklical, pa čeprav ne bo nič naredila. Morda bo to mulcu dalo mislit.
Se pa moraš zavedat, da lahko pri pussyih izzoveš povratno reakcijo, ko ti bodo na skrivaj pošrajfali avto, zmetali barvo v fasado, itd.

PS: A je s paintballom prepovedano streljat? Te lahko tožijo? Ker če ni, bi mu jaz naslednjič par metkov v noge pa trup spustil, zraven pa se po tleh metal od smeha.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
ma dej... zvezi 220v na knof, pa ne bo vec pomislil, da bi zvonil...

pac ignore ko pozvonijo. verjetno se ti smejijo, kot gledajo kako divjas k vratom gledat kdo zvoni....

kaksna policija in prijava... dej no, bod resen.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Jaz bi tako kot so rekli izklopil domofon. Če ne kar demontiral.
Ker včasih bi se to rešilo z batinami. Prvo ce bi jih ujeli. Drugič pa ko bi doma zvedli za to.
Sedaj je pa tako, da boš redko naletel na razumnega starša, če boš kirga zagrabu kaj šele focn okol kepe dal. Pa če so normalni doma po večini tega tudi otroci niti delal ne bojo.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
Zakaj ravno njega? Ker nima vsak zvonca na ograji in ker jim je fajn, da se zivcira. In zakaj vztrajajp? Isti razlog. Ce se vedno leta gledatin krici na njih. Dajte no, vsi smo bili mulci nekoc.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in ales85

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
mogoče luč na senzor?
Zakaj bi mularija nekoga posebej ogledala/ciljala?
Ti nisi bil nikdar mlad?

a) Čez dan je soseda težila mulcem (kaj se tako derete), čez noč pa so mulci podj... sosedo (zvonec ipd).
In kot je eden napisal, to gre iz roda v rod.

b) Lahko je faušija (zavist).

c) Lastnik, ki se najbolj jezi

...

@avtorju. Rešitev ni univerzalna. Najprej ugotovi zakaj si na piki in drugič, kdo ti zvoni. Potem boš že našel rešitev. Samo naj te zgornji komentarji ne zavedejo, ker nasilje ni rešitev.

Bi ti predlagal luč na senzor, a kolikor razumem je tipka na ulici.

Če si prepričan, da ponoči zvonijo samo mulci, tipko za zvonec preveži na EM ventil cevi za zalivat :evil:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Hanzi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Nek vrste "dnevnik" imam, saj so vsi posnetki datirani. Ne bi pa rad kupoval dodatne kamere, da me potem obvestijo, da ni pravne podlage.
Dodatna lovska kamera je pod 100eur....tud hofer/lidl jih mata občasno...

Cepeav sam sem bolj za proper LED reflektor usmerjen v smer prihoda....
 
Nazadnje urejeno: