Dončič - NBA

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.421
5.447
113
lej, mel sem vetrolom, sam z motorko urejal, vozil s prikolico...

nikjer nikogar, še debla sem sam dvigal, nobene pomoči... na deponiji pa mi hepijanil, kje v mestu so taka drevesa... a j... g...

naj si sami spucajo, kaj so pa gradili ob strugi in plazu

tudi to je dejstvo in rizik, ki ga treba vzet v zakup

Da pa k tebi ni bilo nikogar, mi pa sploh ni tezko verjeti.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.469
9.199
113
lej, mel sem vetrolom, sam z motorko urejal, vozil s prikolico...

nikjer nikogar, še debla sem sam dvigal, nobene pomoči... na deponiji pa mi hepijanil, kje v mestu so taka drevesa... a j... g...

naj si sami spucajo, kaj so pa gradili ob strugi in plazu

tudi to je dejstvo in rizik, ki ga treba vzet v zakup
si se vprašal, zakaj si sam urejal..zakaj nobenga ni bilo blizu?
 
  • Haha
Reactions: henkl

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
12
48
Murska Sobota
Ne morem verjet kaj berem :confused:

Ker si na morju, predvidevam, da ne veš za kakšne razsežnosti katastrofe gre. Sicer pa glede na tvoje prispevke, me ne bi čudilo, da ne premoreš niti kančka empatije in sočutja.
vprašal si in sem odgovoril

malo sem videl poročila, v Mb ni nič... samo tam, kjer vedno poplavlja

kot sem napisal, žal mi je za ljudi, ki so vse izgubili, a moje roke pri čiščenju niso potrebne... nimam bagra itd.

naj mazejeva prvo zaviha rokave in se vrne z morja...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.469
9.199
113
kako ne, ni padlo po objektu, nobenmu ni bilo nič. Bolj nevarno je, da se voziš iz zadra domov.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
12
48
Murska Sobota
Šnaucer, Tina je v Črni in je že zavihala rokave. Kdaj prideš?
z dončićem pridem jutri...

namesto, da so igrali včeraj pred milanom, zokijem bedno tekmo, bi pokazali kaki carji so in spokali v črno

folk zgubil imetje, oni zabavajo publiko z metom usnja na obroč

namenil bom nekaj sredstev za poplave in to bo to z moje strani...

če pa keri tu gor res rabi fizično pomoč, pove naj in pridem so-ne
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.143
945
113
Emona / Carnium
Na tem forumu nihče ne potrebuje pomoči. Kot bi se sredi osmanskega cesarstva ponujal, da jih z veseljem krstiš...gratis von zamstag bis zontag.

Tukaj, še bolj pa na FB, precej ljudi moralizira, nekateri na vsak komentar/objavo podajo svoje velecenjeno mnenje, ker jih drugje nihče ne upošteva, tretji provocirajo...nekateri sočustvujejo, lajkajo, šerajo...eni spet delijo dezinformacije...potem so tukaj virtualni strokovnjaki...in še bi težko našteval...

Ko začutiš, da lahko pomagaš, greš, brez pompa, selfijev, pametovanja...pošlješ sms, pokličeš prijatelje, sodelavce...Zelo težko pa razumem tiste, ki so na "drugi strani ceste/doline" in jih ni poplavilo, pa gledajo skozi okno in ne stopijo k sosedu/sokrajanu, ki ima jebado. Ampak računam, da je takšnih zares malo in ravno toliko pozornosti si tudi zaslužijo.