Dončič - NBA

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.463
1.844
113
na temni strani lune
Zato pa ne bo nikoli goat, oz v tej ligi, najvecjih ever…

MAX NBA pogodba, sponzorskih $ in € ogromno..... Titul in medalj ima že toliko, da bi izgledal ko severno korejski general da vse nase obesi....

Kamorkoli se pojavi nase vleče enormne množice ljudi in medijev.... Tekme kjer je on prisoten so razprodane....

Hoteli ali ne priznati, trenutno je najslavnejši Slovenec na svetu.

Pa niti 25 jih še nima...

Ostali v reprezentanci pa imajo popolnoma enake možnosti, da ga zasenčijo z rezultati na prihajajočih tekmah.... Nedvomno bi si dvignili ceno v kolikor jim uspe...
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Jest ne vem kaj ste pričakovali, ampak fantje so popadali z dopustov na zbor in pričeli s pripravami, to je bila pa prva pripravljalna tekma. Skupaj so v polni postavi pa par dni. Bedaki so novinarji, ki morajo takoj delat senzacijo - spektakel iz ene navadne revijalne tekme.

Kar je še posebej jasno je tudi to, da brez NBA igralcev (prej Dragič, sedaj Donko in recimo Čančar) + en naturaliziran (Jordan ali Toby) nima ekipa za burek, pa če se pripravlja 3 leta. Ni tu dovolj kvalitete.
Bvala bogu nekdo k dejansko razume basket.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
To mas seveda ogromno izkusenj ane? Pa da slismo kaj so tvoje, jst mam vsaj 10 let sojenja v reprertoarju, pa se kej bi se naslo…
lahko 100 let sodiš, če nimaš občutka...

tak je kot sem napisal, kupiš atleta s psiho

ne pa balkanca sitnega, ki se krega s sodniki

spomnim se igraća hudega

ga kažejo, profesor kosarke

Nikos Galis... ded je bil stroj, igral do konca, ni jokal
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
14
48
Murska Sobota
mi smo meli Dražena, a tole je bil minotaver
 

Priponke

  • prenos.jpeg
    prenos.jpeg
    9 KB · Ogledi: 27

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
gledam tekmo... 62:48 po 5 minutah drugega polčasa

ker kle na kavču nč ne štekam, rabim enga z 10 letnimi izkušnjami, da mi razloži, da so naši odlični

se kdo javi?