Dončič - NBA

Oakey

Majstr
3. feb 2016
818
493
63
Gledam tekmo, 3/4 je mimo, še največ točk so nabrali rezervisti Dallasa... Luka totalno izgubljen, slabe podaje, trojke 0/6, prosti meti 50%, kar težko mi je to gledat... pomoje grem kar spat :(
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Gledam tekmo, 3/4 je mimo, še največ točk so nabrali rezervisti Dallasa... Luka totalno izgubljen, slabe podaje, trojke 0/6, prosti meti 50%, kar težko mi je to gledat... pomoje grem kar spat :(

Zakaj ti je težko to gledat? Zato, ker potenciraš slabe stvari namesto dobrih. Ja madona, a si mislu, da bo pa skos top of the top of the top. Še dobr da je u Ameriki, kjer jim je jasno, da lohk forma tud pade in ga bojo zrihtal namest, da bi ga požrl, kokr bi ga kle pri nas.

Glej Rogliča recimo. Dec je zmagu kraljevsko etapo Toura in to na fenomenalen način. On sam in vsi mi, ki nekaj vemo o kolesarstvu smo vedeli, da na kronometru nima šans, ker je metke dan prej postreljal za tisto fenomenalno zmago. Sam ne, Čermelj je moral spraševat bedarije v silu...šment danes ni šlo bla bla, da o komentarjih po netu v stilu...posral se je... niti ne izgubljam besed. Pol zdaj, ko je blo rečeno, da bo Rogla kapetan ekipe za Giro (prvič v zgodovini je katerikoli Slovenec, ki bo napadal že v štartu skupno zmago na pro tour dirki) pa Slovenčkom ni všeč, ker ne bo to na Touru.... Ti je zdej Slovenceljstvo kej bolj jasno? Slovenci požremo svoje športnike, ker smo kljub velikemu srcu še vedno tko ubogo majhni in to se ravno v tej trapasti miselnosti pokaže.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
12 asistenc za celo ekipo Dallasa & 19 izgubljenih žog? Hm... A štima vse pobje... ?
https://studio.youtube.com/video/7J9_FovR0g8/edit

Jasno je, da nekaj ne stima. Ali znotraj ekipe ali na relaciji trener - ekipa.

Zdi se mi, kot bi Rick Carlisle bil prevec demokraticen in premalo The Boss. Kot da bi imeli igralci pogodbeno minutazo, pa da vsakega za tok in tok casa v igro in ga ne da ven tudi ce igra zanic. Rezerva je parkrat bila reees zanic, DSJ je vcasih zanic, Dirk nazalost tudi, pa se kar ne rotira igralcev.

Ne stekam kako jim rata imeti toliko izgubljenih zog. DJ mi je ok, ampak glede na moc in visino bi lahko naredil vec, predvsem pa mu zoga kar polzi iz rok. Edini, ki ne ostal dost konsistenten je Doncic, pa tudi on zadnje case gresi kar pred tem ni. Upam, da se jim odpre.
 

luka_sebek

Pripravnik
5. dec 2018
34
4
8
Jordanu se še ne da... Luka 30 pik... odličen... vseenoo en korak naprej... ampak Sunsi brez Bookerja težak zalogaj: DeAndre Jordan has been the subject of much derision from outside observers for his defensive effort... ??? Že spet???
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Zanimivo je tole glasovanje in odzivi košarkaških aktivnih in neaktivnih košarkarjev.
Mnenja se krešejo. Najbolj jim pa gre v nos, da je novinec z tako dobrimi osebnimi rezultati. Ekipnimi niti ne.
Moje osebno mnenje. Kolk je mali dober ima še večjo srečo, da ima na razpolago dovolj minut. Da se ima čas izkazati.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Potem naj pa ves čas igra. In bo nabil 200, morda 300 pik. Ker je dončić.
Kje je problem?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Zanimivo je tole glasovanje in odzivi košarkaških aktivnih in neaktivnih košarkarjev.
Mnenja se krešejo. Najbolj jim pa gre v nos, da je novinec z tako dobrimi osebnimi rezultati. Ekipnimi niti ne.
Moje osebno mnenje. Kolk je mali dober ima še večjo srečo, da ima na razpolago dovolj minut. Da se ima čas izkazati.

Danasnja tekma proti Timberwolves je bila na ravni All star za Doncica. :cool: Odlicna tekma.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.014
826
113
Res. Vceri sm 'pocu' in vplacal league pass - ena boljsih odlocitev :) Tekma je bla pa tud po mojem izboru tak da, Luka samo tako dalje da se heterji v lastnem zosu skuhajo, hehe. Al pa ce se ne, mi cist dol visi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
jennifer friends 77.png
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.670
1.417
113
Notranjska
Janch , na posnetkih pokažejo najboljše akcije, zadetke, driblinge ekipe oz7 posameznikov. So pa tudi zgrešeni streli. Vseeno ja mali car.
Me je pa zmotila neka biografija o njemu. Kdo si ti upa napisati o nekumu , ki je star 19 let??? Očitno se gre samo za denar. Fant je šele na začetku kariere. Res da bi bila pa marsikomu s temi rezultati vrhunec kariere.
Fant je star 19 let. Komaj je začel živeti. In kaj imajo napisati o njemu??? Rodil se je...... treniral košarko... šel v Real..... šel v NBA... to lahko napišejo na enem listu. Zadeve so se dogajale skoraj čez noč. No.... še več bi lahko samo napisali, kaj je dosegel. Eni v celi karieri ne dosežejo tolko , kot je on do sedaj.


Imam NBA pass za Dallas in sem si ogledal par tekem v celoti in ima res veliko napak, vendar to je po eni strani dobro, ker je še prostor za napredek. Soigralec Powell je novinarki dejal, da je na treningih izredno zanimivo opazovati njegov napredek, kateri je očiten in nenazadnje učinkovitost na tekmah presenetljivo raste. Zanimivo mi je tudi da je veliko ljudi bilo mnenja, da prostora za napredek nima veliko pa se lepo vidi kakšen velik korak naprej je storil od FF. Če ohrani zdravje in fokus na košarko je pa res nebo meja ob vsem tem se najdejo neki ku*ci, ki potencirajo napake kot, da je pa on največji tepček v NBA, nerazumljivo.
Knjigi pa itak nasprotuje nima pa najbrž vzvoda za prepoved izdaje vprašanje pa če ga lahko dajo na front (sliko in ime) če pravno drži vodo bo pa kdo drug povedal.