Domnevni umor v Polju (Zadobrovi)

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
umor v nenavadnih okoliščinah. mislim, tule mi pa marsikaj ni jasno, res. zapelje se v lokal z avtom, potem ga prebunka(jo) in to do smrti. očitno.


pa vsi že cel dan trobijo Polje, Polje, a ni to v Zadobrovi? pa kako se je zapeljal v lokal, če je pa tam tista gostilna že full dolg zaprta?

nečedni posli ...
sprasujem se.gif

Verjem da je ta gostilna skos odprta
wink-1.gif
 

catwoman

Pripravnik
3. sep 2007
115
0
16
..: LJ :..
a-a, gostilna je zaprta že neki časa... sicer se je neki časa dal not pridt skoz razbita okna al pa vrata, ampak mislm, da se zdej ne da več... razen če ma še kak drug vhod, za kerga mi kot mulci nismo vedl
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Če mene vprašate, so se mafijozoti med sabo spičli in končalo se je pač s smrtjo enega.
 
Nazadnje urejeno:

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
hehe, poznam fotra(lastnik) in oba sinova. eden je bil v zaporu, pršu vn, so ble cele štale, pretepanje, sm bil zravn. Res je, vsi obladajo karate, črni pasovi, bla bla...se spomnim, ko je fotr je eno jutro lovil sina s pištolo po fužinah, hehe to so bli cajti...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.220
2.455
113
v lokalni ostariji
ah ja gostilna gestrin je zaprta. zdaj so na vrata dali mrezo. Dinosaurus (Dino je ime sinu od lastnika lokala S.) pa laufa konstantno ze dolgo casa. vsake tolko je kaksna pizdarija (enkrat so vrgli rocno bombo, parkrat so se streljali...). vcasih so notri bile vse "legende" jugo glasbe... pa ni slo...