Domnevni umor v Polju (Zadobrovi)

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.600
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
umor v nenavadnih okoliščinah. mislim, tule mi pa marsikaj ni jasno, res. zapelje se v lokal z avtom, potem ga prebunka(jo) in to do smrti. očitno.


pa vsi že cel dan trobijo Polje, Polje, a ni to v Zadobrovi? pa kako se je zapeljal v lokal, če je pa tam tista gostilna že full dolg zaprta?

nečedni posli ...
sprasujem se.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.590
5.556
113
Na TV Slovenija je pokazalo vhod v Dinosaurus, Zadobrovška cesta 88, 1260 Ljubljana - Polje. Tam domuje tudi karate klub.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.600
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sej res, tam zadi je lokal, verjetno je tja noter zapeljal. po moje je bil koma naklan, uni so ga mal pretepli, je padu, pa se kej čudno butnil ... kva pa veš ...
tongue-1.gif


aja, pol je Polje ... mater, a ni tam Plesna šola Fredi tud zraven ...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.665
258
113
kva, a ti nič cajtnga ne bereš?

ta umorjeni je bil en tip, iz trbovelj, kateri je razbil avto sinu od tipa, kateri je imel ta lokal v najemu. Najprej je avto obtolkel z vseh strani, in se pol notr vsedu in zapeljal v lokal! In pol ko je prišel ven, ga/so je/ga pretepl tm... In tud 23-letnik je bil priprt zarad suma. Pomoje je to ta sin...

Nečedni posli itak...

sam ni mi jasno, kako je un dobu ključe od unga avta, da se je lahko notr zapeljal!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.665
258
113
pa stalne pritožbe sosedov zarad preglasne glasbe, baje so se tud že streljali tam...

bo več vedu povedat kakšen član podzemlja iz polja, fužin... če je tuki kakšen...

pomoje je tale tip prišel kej izterjat, al pa kakšen davek pobrat...
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Zivim km par stran... Zadobrova spada POD Polje(obcina).In ja, zraven je Fredi. Dinosaurus je manjsi lokal z balkan glasbo, imel je tudi striptizete, v lasti pa ga ima juznjak, ki se BAJE bavi s cudnimi posli.... Problemi so bili od nekdaj, vedno preglasna glasba, pretepi,... O dogodkih tukaj okoli nihce ne ve kaj zanesljivega vec od tega kar pise, bila pa je na dan dogodka cela stala z policijo in resilci. P***a, nemorem verjeti, da se to dogaja ze tukaj, ko naj bi bil dokaj miren koticek.
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.665
258
113
in najraje so tam, kjer je mir... oz. je bil, dokler niso prišli! Zakaj bi se v mestu nekje izpostavljali? Greš nekam kjer je malo policajev...
 

catwoman

Pripravnik
3. sep 2007
115
0
16
..: LJ :..
200 m stran od moje bajte, v soboto zvečer tulile sirene kt nore, v nedeljo zjutri, ko sm se v službo pelala, sm pa vidla okrog trak STOP POLICIJA pa par jih je blo tam. Dans je dovoz do lokala z ene strani zaprt (z druge strani ne vem, ker so vhodi v stanovanja pa otroško igrišče), pred lokalom (btw vmes neki časa se je imenoval Bob's Bo) je pa parkiran avto, pokrit z neko cerado. Folk se pa zbira pred gostilno zravn, ki je že neki časa zaprta (neka wannabe mafija).
Se pa na splošno Zadobrovčani bolj kot ne izogibamo lokalu..
 

move

Pripravnik
9. apr 2008
77
0
6
Cypress Hill
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
V Večeru piše, da v ta lokal hodijo večinoma prebivalci Fužin.

S tem so pomoje želel povedat, da tja hodijo tisti "od dol". Enkrat me je sestra s sabo zvlekla na eno žurko v Zalog, pol nazaj grede sem peljal še njenga kolega (ki je iz Celja) do glavne železniške in smo se še ustavl na Fužinah (nisem sem mogu upret kebabu v belem jezeru). No v glavnem pojem jst tist kebab, se vsedem nazaj v avto in mi tip prbije:" Ja tukaj pa živijo sami tisti od dol anede, a ni nevarno, da smo se tukaj ustavli?." Seveda jst v tak smeh....
smile-1.gif


Za večino ljudi, ki Fužin ne pozna in tam še niso bli (in najbrž tudi ne bodo), so Fužine kot nek ghetto, kjer se non-stop dogajajo mutna posla (sej tud se, ampak ni tolk tega kokr razni neljubljanski cajntgi pišejo).
Sam sem živel na Fužinah skor 3 leta in nikol nisem mel problemov. Edin enkrat mi je ženska iz sosednjega bloka na parkplacu podrajsala avto, pa še to mi je pustila listek za brisalci in sva se pol nasledn dan vse zmenila.
cheer.gif
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Ma svasta. Je pa res. Sin od lastnika lokala, po domace Dinota, je star 23 let in je zeloo dober v karateju(cela familija se ukvarja s tem).
@catwoman, z drugega konca vceraj ni bilo zaprto.
Sicer pa brez veze. Naj se pobijejo med sabo. Skoda da ni se kdo sel...
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Ja.. Bil sem prica, ko so sosedi klicali policijo zaradi pretepa in je lastnik lokala prisel ven z dvema cuckoma SAM(tip je mrga)jih na**zdil, nasi vrli mozje v plavem pa so se samo pobrali.
Ja tja zahajajo(v bistvu SO zahajali, po moje bo zdaj zaprto za skos) najvecji "mafiozoti", cefurji(ta izraz imam za tiste, ki se imajo za nekaj vec, ne za ljudi, ki imajo balkansko kri-sam si ne mores izbirati starsev)in SLOfurji.