[Dogodek] Maraton Siddharte

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Katero karto kupit? Parter, tribuna vzhod/zahod?
17758-icon_confused.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
jest sem tribuno si ubodu, pa bom s ta hudim objektivom slikal pol s strani.. pa še kot in višino si bom lahko poljubno izbiral
grin1.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik Ares pravi:

Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:

po moje bomo imeli tudi čas slikat samo med tremi komadi, pa upam, da ne na zacetku, ampak kje v sredini, ko bo tudi folk v elementu...

vsaj ne bom spet naredu maljon slik.
tongue-1.gif


grin1.gif


drugač greš pa na tribuno, vzameš en dober teleobjektiv in greš s strani mal slikat...


Te vrzejo ven
uf-1.gif




edit: Folku s trotlcami ne tezijo. Tistim z malo boljsimi aparati pa
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Ze na vhodu.
Ce si pa akreditiran imas pa na zadnji strani pol navodila. Eden je tudi, da imas na voljo tri komade in nic vec. Ce te potem dobijo, da fotkas te lahko odstranijo iz dvorane. Lahko Pa bolj tocno pogledam kako pise, sam ose mi trenutno ne da ustajat
grin1.gif
 

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
no prav, te bom poskusil najti z objektivom...
cheer.gif

ti sam modrček dej v zrak pa te bom prec najdu
grin1.gif

Ni problema, samo povej, kakšnega naj vzamem (za lažjo identifikacijo): rdečega, roza, z bleščicami ali kaj drugega
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
črnega, je bolj seksi... no, sicer je res da ga ne boš nosila, ampak vseeno
grims-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Mmmmmm very nice, tole bi pa šla pogledat. Za vse tiste, ki pravite, da se vam je Siddharta zamerila, očitno še niste bili na njihovih koncertih v zadnjem letu ali dveh. Oni so se zelo prizemljili. Ko sem bila na njihovem zadnjem koncertu, so skupaj z nekaj 100 folka naredili res noro fešto
cheer.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
na Pink je blo tako - na vem koliko so bli varnostniki poučeni o fotoaparatih, ampak v množici si lahko videl samo trotelce, hibride, pa nobenga DSLR-ja...
tongue-1.gif


je bla pa druga ugodnost - sam sem mel za zahodno tribuno karte, bil sem pa na parterju - niti niso kompliciral, samo rekel sem, da smo pač s prijatelji v parterju zmenjeni, pa so me spustil.
grin1.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Za vse tiste, ki pravite, da se vam je Siddharta zamerila, očitno še niste bili na njihovih koncertih v zadnjem letu ali dveh. Oni so se zelo prizemljili.

Nazadnje sem bil 24.11.2006, kar je manj kot leto nazaj. Najboljsi koncert mi je bil na starem sejmiscu v Kranju kmalu po izidu plosce ID. To je bil zame HUD koncert Siddharte. Vse ostale je bilo ******...