Dogajanje v ostalih komunističnih biserih po svetu

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.949
5.026
113
Itak.
Tko kot so vsi drugi vedno za vse krivi samo Ivan ne.
Ivan je kriv ravno toliko koliko je vladal. Zdaj pa koledar v roke in in obarvaj leta njegovega vladanja z rumeno in ostala leta z rdečo in mi sporoči odtenek, ki ga dobiš če te tvoje koledarje pogledaš od daleč.
Sicer pa moj spomin mi nekaj pravi, da je gospodarstvo bilo v vzponu ravno ob rumeni barvi na koledarju.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.175
113
Ivan je kriv ravno toliko koliko je vladal. Zdaj pa koledar v roke in in obarvaj leta njegovega vladanja z rumeno in ostala leta z rdečo in mi sporoči odtenek, ki ga dobiš če te tvoje koledarje pogledaš od daleč.
Sicer pa moj spomin mi nekaj pravi, da je gospodarstvo bilo v vzponu ravno ob rumeni barvi na koledarju.
Vzem koledar v roke pa seštej kolk časa je bil v vladi, kot predsednik in kot član.
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
850
-264
43
To beleženje do sedaj ni bilo sankcionirano in bo skoraj popolnoma razveljavljeno, ker so uvideli, da v veliki meri ni izvedljivo.
Porabili pa časa in resursev, ki so v Biziland zastonj.
Pa na tisoče stanovanj zidajo.
Pa uspešne z bajoneti podijo.
Pa naša samostojnost jih boli.
Pa foto pube zagovarjajo.
Pa ćobavine so nam glavne.
Pa še in še.

Tebi pa je to ful Bizično in normalno.
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
850
-264
43
Ne vem, razlož ta koncept 60+ % zaposlenim na minimalcu.
Pa kolk vem še minimalc lep čas ni dvignil pa so cene vseeno konkretno narasle, pa tudi od teh dvigov minimalca so cene že prej norele.
Men se plača recimo že od 2016 ni spremenila 0.
Pol si pa nesposoben ali glup.
V osmih letih, da nisi nič zrasel - ubogi stvor.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.353
2.280
113
Med drugim so nam zrihtali popolnoma neživljenjsko beleženje delovnega časa, pod pretvezo skrbi za reveže.
So pač videli Berganta, kaj dela!

Tale je rekel: Kogar moti, naj gre kolesarit! (Slikan med izjavo!)

Filip Dobranić Muki.jpg