Dodatki k prehrani

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Točno tako. Ogromna večina folka, ki hodi po fitnesih, jih niti slučajno ne potrebuje. 3x na teden kako neki na fitnes, pol čez vikend pa 'žurajo' do štirih ponoči ob alkoholu ali še čem drugem.
To je pa pač življenje.
cheer.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Jah, to pa brez primerjalne analize ne moreš vedeti. Vsak ma svoje veselje.
grin1.gif
Konc koncev je pa velik lažje spit tist šejk kot še 6-ič v dnevu pojest konzervo tune ali skute brez okusa.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Glej, če je nekdo tako neumen, da meče denar za stvari, ki jih ne potrebuje, pa naj ga. Jaz mu samo povem, kaj dela.
grin1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
seveda to trdiš na podlagi večletnih laboratorijskih raziskav in osebnih izkušnjah ane?
smirk-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
jst mam isto treninge zvečer (domov pridem ob 23:30) in mi nikakor ne paše jest pol. Tko da spijem le kak požirek ali dva toplega mleka, pol pa spat. Pa tut, če zvečer pozno jem, slabo spim, pa še naslednji dan sem lačna k volk, in to cel dan. Tko pa zjutraj lepo skutico z musliji pojem, pa je
wink-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
No, moram reči, da 10 dek skute z žlico marmelade prav paše ob pol polnoči
smirk-1.gif
Zjutraj potem tudi nisem bil tako lačen.

xxx-u: od kje ti, da ima marmelada neke maščobe? ker kolikor sem gledal po "specifikacijah", jih ima skuta ene 100x več.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Korl, a nič nasvetov od tebe? Pa menda nisi res samo na praških?
rolleyes-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
nič osebnega, ampak na temu forumu sem zaključil s pomaganjem glede vadbe in prehrane. če se ljudem ne da neki dopovedat oz pluvajo po tem kar pišeš, potem se neha metat svinjam diamantov.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
okej, js bi neki vprasala se, pa bi prosila za resne odgovore. vcasih mam mal porusen ritem dneva, da recimo pol dneva prespim, pol se pa ucim tja do ene 3h zjutri...in jasno je, da ne bom sla jest pizze al pa hotdoga tkrt (mogoce kdaj ze, ne pa konstantno)...skuta? mnja...nekak mi ne disi tkrt.
kaj naj se jem recimo ko me lakota napade ob polnoci in vem, da ne bom se sla spat par ur? sejka ne morm grickat
grin1.gif
neki tko, da je konkretno ampak da se ne bi "nc" poznal..kksna ideja?
ponavad pol grizljam kako zelenjavo ampak sm se tud ze navelicala (pomoje bom v naslednjem zivljenju solata al pa korencek
grin1.gif
)
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik keber pravi:
No, moram reči, da 10 dek skute z žlico marmelade prav paše ob pol polnoči
smirk-1.gif
Zjutraj potem tudi nisem bil tako lačen.

xxx-u: od kje ti, da ima marmelada neke maščobe? ker kolikor sem gledal po "specifikacijah", jih ima skuta ene 100x več.

Mozno da nima, jaz poznam hranilne vrednosti hrane ki jo jem, marmelada ne sodi v resen fitnes jedilnik in zato je ne jem, sklepal sem na pamet da ima tudi maščobe. Če nima pol OK. Ima pa zagotovo visok GI , ampak po treningu to ni krize. Sej pravim, če nima nekih hudih ambicij kar se tiče fitnesa in če znotraj 1 ure po treningu poje 2 zlici marmelade potem ne bo nic narobe...
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
okej, js bi neki vprasala se, pa bi prosila za resne odgovore. vcasih mam mal porusen ritem dneva, da recimo pol dneva prespim, pol se pa ucim tja do ene 3h zjutri...in jasno je, da ne bom sla jest pizze al pa hotdoga tkrt (mogoce kdaj ze, ne pa konstantno)...skuta? mnja...nekak mi ne disi tkrt.
kaj naj se jem recimo ko me lakota napade ob polnoci in vem, da ne bom se sla spat par ur? sejka ne morm grickat
grin1.gif
neki tko, da je konkretno ampak da se ne bi "nc" poznal..kksna ideja?
ponavad pol grizljam kako zelenjavo ampak sm se tud ze navelicala (pomoje bom v naslednjem zivljenju solata al pa korencek
grin1.gif
)

Kot ze napisano, karkoli ki ima B in dodaš kvalitetne M in ne moreš zgrešit.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Ja, v marmeladi je sam sladkor, ne vem kje bi lahko dodal maščobo.

@keber kakšen jogurt ob skuti tudi ne bi škodil.
smile-1.gif