Dobre ocvirke rabim!!

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Ker sem ljubitelj tenstanga krompirja, rabim še dobre domače ocvirke, ki pa jih ne moreš kupit v trgovini ( lahko sam niso tolk dobri)
smile-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Kakšno mast? Špehek od pujsa rabiš, potem ga narežeš na dokaj velike kocke in daš v eno veliko ranglo -lonec, in začneš "pečt" .
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Sem tut na to pomislu sam nimam cajta oz. se mi ne da pacat. Lansko leto sem jih v Metliki dobu, ko smo bili na žuru v eni od zidanic tam okoli, so jih sosedje glih naredil pa sem se takoj prjavu za eno kilco moram rečt bili so fenomenalni. Kar pa v trgovini prodajajo je pa sam pofl in to fejst drag pofl
tongue-1.gif
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Kakšno mast neki? Rabiš špeh od pujsa, ki ga spustiš čez mlin za ocvirke in potem scvreš. Včasih, ko so moji sorodniki še imeli koline se je ta špeh potem cvrl v veeeeelikem kotlu, tko, da so se vsi ocvirki scvrli naenkrat. In tisti, direkt iz kotla so bili najboljši:)
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
sam da niso iz trgovine, ker ti mi grejo na bruh
tongue-1.gif

Hmm,jest sem pa glih enkrat iz trgovine imel neke ocvirke ki niso bili standardne oblike ala grudice ampak nekako mleti in so mi bili tolk dobri da sem jih surove pojedel 300g.
Teli domaci so pa full razlicni,pac nekateri imajo dost mesa,nekateri pa delajo izkljucno iz odpadkov in ko zagriznes v tisto bulico loja,me tudi malo mine.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ne morem verjet, da ocvirke kupujete v trgovini
shocked-1.gif
.
Mogoče zato, ker imamo domače že od nekdaj. Z veseljem bi ti pomagala, ampak letos nismo imeli kolin in jih kupujemo pri sosedi.