DOBRE gostilne, SLABE gostilne

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
tut pr babici je baje prišlo do nekih sprememb in nej bi blo ok. nisem pa sprobal, tko da na lastno odgovornost.
 

Hilux

Zelenc'
27. nov 2008
17
0
1
Pri babici sem šel nekajkrat na kosilo, nazadnje sem dobil dunajski zrezek, ki je bil že del odrezan!
Me ne vidijo nikoli več!
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
A misliš to pri Opel servisu Trobec na Dolgem mostu? Tam so se tudi zamenjali lastniki, pa so se preorientirali iz kosil/malic za vse vrste ljudi na višji rang ("kombinezonarji" niso zaželjeni, dvignili so cene, je pa košta okusna).
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Ve kdo za kako dobro gostilno v okolici Kranske gore ali pa Jesenic?
Pred kratkim sem bil na nočni smuki v Kranjski Gori in sva s prijateljico po smuki skočila nekaj malega pojest v restavracijo Fabula v Kranjski gori, bluzi smučišča.
Hrana je bila odlična, čeprav sva si zaradi pozne ure in slabe vesti zaradi preteklega nažiranja med prazniki privoščila samo predjed in sladico (nisva se mogla upreti ajdovim štrukljem z medom in, mislim da, orehi), natakar zelo prijazen, cene na nivoju (23€ za 1 juho, 1 predjed, 2 sladici in 2 čaja), tako da je po dobri smuki še malo dobre hrane zelo lepo zaokrožilo večer, priporočam!
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
@Na temo

Pozna kdo: http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?RestaurantID=414&action=restaurantDetail


V sredo peljem 8 glav nahranit, pa me zanima, če je kdo že tam jedel in kako se mu je zdelo, izražena je bila
želja da bi se jedle sladkovodne ribe, tako da sem našel samo to restavracijo ki bi naj bil specializirana zato,...
Samim postom tam gor ne vrjamem, ker se tut sam lahko poknem na njihovo stran in sam sebi pišem oh in sploh,...

Hvala za informacije...

 
Nazadnje urejeno:

barracuda

Pripravnik
21. nov 2008
88
0
6
Citat:
Uporabnik Dumber pravi:
Meni je všeč samo se mi zdi precej draga. Edino če je v ljubljani drugačen standart
wink-1.gif


Samo ni je čez picerijo Chaplin v miklavžu na dravksem polju
wink-1.gif

A si na glavo padel? Men majo ogabne.

SIDRO, ANKORA, POMODORO ali CANTINA so zakon v okolici MB
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik barracuda pravi:
Citat:
Uporabnik Dumber pravi:
Meni je všeč samo se mi zdi precej draga. Edino če je v ljubljani drugačen standart
wink-1.gif


Samo ni je čez picerijo Chaplin v miklavžu na dravksem polju
wink-1.gif

A si na glavo padel? Men majo ogabne.

SIDRO, ANKORA, POMODORO ali CANTINA so zakon v okolici MB

Se popolnoma strinjam!

Pizzerija Chaplin ma dobro samo tisto 20 letno hčerko, pice so pa zanič.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Jurij pravi:
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Ve kdo za kako dobro gostilno v okolici Kranske gore ali pa Jesenic?
Pred kratkim sem bil na nočni smuki v Kranjski Gori in sva s prijateljico po smuki skočila nekaj malega pojest v restavracijo Fabula v Kranjski gori, bluzi smučišča.
Hrana je bila odlična, čeprav sva si zaradi pozne ure in slabe vesti zaradi preteklega nažiranja med prazniki privoščila samo predjed in sladico (nisva se mogla upreti ajdovim štrukljem z medom in, mislim da, orehi), natakar zelo prijazen, cene na nivoju (23€ za 1 juho, 1 predjed, 2 sladici in 2 čaja), tako da je po dobri smuki še malo dobre hrane zelo lepo zaokrožilo večer, priporočam!
Dobro, da si me spomnil, ravno danes sem v kranjski gruntal kam in se spomnil na tvoj post. Sicer sem tam že bil 2x, ampak se tako grdo pozabljiv ...
Skratka, bilo dobro. 1 predjed (domači njoki z jurčki), 2 glavni jedi (svinjska ribica po pletersko, puran z mandeljni&sirom), 3 sladice, pijača, skupaj 42€ ... Ni mi pa jasno, zakaj je recimo v (recimo) Prisanku taka gužva, tu pa (prijetno) prazno. Razlike v hrani za 3 je pa mogoče 5-7€, razlika v kvaliteti je očitna ...
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
V Kranjski gori je tudi odlična picerija Pino (Kotnik), samo se ponavadi že zunaj čaka da dobiš mizo...
Postrežba in pice so pa odlične (malo tanjše testo).

LP
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
V Kranjski gori je tudi odlična picerija Pino (Kotnik), samo se ponavadi že zunaj čaka da dobiš mizo...
Postrežba in pice so pa odlične (malo tanjše testo).

LP

Nazadnje sem bil pred kaksnim letom tam in lahko recem da se je prav poslabsala v primerjavi s starimi casi
crazy1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
No, ko je ravno govora o picerijah. Moja pohvala gre za picerijo Bella, ki je na Vrhniki. Včasih se je imenovala Kašča, če je komu bolj znano. Se pa na Vrhniki pri IUV zavije desno (smer iz Lj proti Logatcu), pelje cirka 300m, tik pred drugim mostičkom čez potok se zopet zavije desno in voila. Pice hrustljave, ravno prav obložene, lepo zapečene, res že dolgo nisem jedla tako dobre.

Ambient notri je rahlo na kmečki, po stenah so slike iz nekako 40 let nazaj, imajo celo za nas predpotopni radio
grin1.gif
aja, pa osebje je tudi zelo prijazno.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
V Kranjski gori je tudi odlična picerija Pino (Kotnik), samo se ponavadi že zunaj čaka da dobiš mizo...
Postrežba in pice so pa odlične (malo tanjše testo).

LP

Nazadnje sem bil pred kaksnim letom tam in lahko recem da se je prav poslabsala v primerjavi s starimi casi
crazy1.gif

BAJE se je mojster picopek iz Kotnika toliko opomogel, da je odprl lastno picerijo in da sedaj tam rasturajo kar se pic v Kr.Gori tiče.
Kako se imenuje ne vem, ker tudi še nisem uspel probat, je pa to picerija na začetku vasi - čez cesto od Rudija. Tam kjer so novi - prazni
grin1.gif
apartmaji
 

mina

Zelenc'
22. jan 2009
1
0
1
ljubljana
Živ vsem!
Ali mi lahko kdo napiše kaj več o Gostilni pri babici na Dolgem mostu, če je že kdo bil?
Sedaj ne vem, ali jo kritizirate ali hvalite? Ali se splača tam povečerjat?
LP
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Jah, jaz sem bil tam enkrat lani..., kot sem napisal na prejšnji strani - razočaran. Zdaj pa ne vem, pravijo da se je kuhalnica zamenjala, več pa ne vem. Imaš pa veliko drugih, preverjenih opcij...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Pohvalil bi kitajsko restavracijo na litijski - Cesarsko Mesto.

Verjetno najboljša postrežba in hrana, kar sem jih jedel v Kitajskih restavracijah. Cene nizke, porcije "moške".

- 2x kislo pekoča juha
- piščanec na sečuanski način
- chopsui svinjina
- riž
- kalčki
- zala
- kozarec belega

22 EUR.


piščanec na sečuanski način je bil fenomenalen, ko sva prišla v restavracijo, naju je pri vhodu pričakalo osebje, sem rekel za dva in naju je lepo pospremil v bolj tih predel restavracije za odlično mizo.

(enkrat sem v starem Shanghaiu doživel, da me je na vsak način hotel posest poleg ogromne mize, kjer je sedelo 10 ljudi in so se pijani drli kot živali, čeprav je bilo pol restavracije frej
bonk.gif
)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.