Dober VW servis?

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Ksz
Telim servicemaxx je za zaupat? Kaksne so kaj urne postavke?

Jaz imam namrec svojga mehanika cca 200km stran in je fajn kaj imeti pri roki. Teh lokalcev ne poznam, ker sem priseljen. In posledicno obsojen na zlatarje (beri pooblascen) v kolikor pride do kaksnega vecjega zajeba.
Avto se stara, km se nabirajo, jaz pa samo cakam kdaj bo kaj crknilo.

Edit: nimam VW, samo temo izkoriscam. Nasplosno me zanima.
Aja lokacija pa npr lj, domzale, kamnik. Tu nekje.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Servicemaxx je Kmag pogruntavscina. Peljal parkrat na zacetku, vse ok..letos sm mel.spet namen, cena x2.
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
305
6
18
Škofja Loka
Avtohiša Paulus pooblaščeni servis Škofja Loka, cenovno zelo ok, odnos do stranke pa kapo dol. Sem imel pri njih tudi eno specifiko pri menjalniku, kar sem opisoval v drugi temi in je bilo vse top in profesionalno.

Mene kak Porsche ne vidi od blizu več ravno zaradi oderuštva in brez volje do česa več kot menjava olja po super cenah.

Mimo Žusta se pa peljem vsak vikend in ima tudi vedno polno dvorišče tako da naj bi bil ok, ni pa pooblaščen če ti to kaj pomeni.

Sam stran pejt od Paulusa. Ene moje kolege je nategnu, ko so kupovali transporterja za otroka s posebnimi potrebami. Ker so bl lajki glede avtomobilov, jim je čist oskubljenega prodal (5 prestav, nobene izolacije...) Tko, da tud servisa nebi delu tam. Pa še lastnik se sedaj bl z politiko ukvarja kot pa s servisom.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.082
113
čakaj malo kaj jih je tu nategno? Prodal jim je to kaj so hteli kupit. Al dejansko res misliš da ni probal dodatne opreme prodat. Al si pričakoval, da jim bo zastojn dal dodatno opremo, ker imajo otroka s posebnimi potrebami?
 

kacajdr

Pripravnik
2. okt 2007
158
0
16
Kranj
Še o Paulusu: po mojih izkušnjah korekten servis, prodaja za male kupce pa ni nekaj, s čimer bi se lahko pohvalili, 2x dobil občutek, kot da se s prodajo najraje nebi ukvarjali, oni prodajalec je bil prav neroden. Obakrat potem kupil drugje.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
za filter in olje menjat bo vsak dober? saj pri fauveju se drugo nič ne kvari?
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
648
624
93
Avtohiša Mihalič v Št. Juriju pri Grosupljem. Zaenkrat samo pozitivne izkusnje pri servisiranju.

Lp
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
8888, bliže ti je Piškur na Igu. Ni pooblaščenec, ampak ima zlate rokce. Cene so normalne.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
se ti splača iskat nepooblaščen servis? sploh za te 4 leta?
kupi svoje olje, mislim da je cena, če svojga kupiš cca. 35€ za 5litrov.

Mene je prvi servis na pooblaščencu prišel mislim da 52€, s tem, da sem imel svoje olje. Noben ni kompliciru, ker sami vedo, da imajo predrago olje. Zahtevam pa, da se na delovni nalog napiše točno katero olje sem prinesel zraven.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Glede Porscheja (vsaj MB), so rekli, da če imaš svoje olje, plačaš stroške uničenja oz. odvoza odpadnega olja skoraj enako kot za 1 liter, tak da se ti potem ne splača več.

Ne vem, pa če je to res ali ne.

Lp,
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Naj mi ga kar v kanto nazaj nalijejo....
Vidim da so (morajo biti?)proizvajalci/trgovci vedno bilj kreativni. Mogoce jih k temu sili nizka prodajna cena novega avta.
Naj za olje naredijo tako kot za gume. Takso za unicenje placas ob nakupu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi