Dober pisarniški stol

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kaj pa kaj takšnega?

http://www.ergoles.si/izdelki/flex

imam na šiht model Vision, naloadan z vsem, cenovno je bil skoraj 600€. Po pravic bi ga najraj fuknu čez okno... sedalni del se nagib nastavlja samo če še naslon nastaviš, trd je u 3pm da te po eni uri boli rit, hrbtišče je čudno neglede na napihljiv balon,...

pa pritožujejo se vsi sodelavci. Večina raje uporablja stare stole.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Sem šel v Ergoles in Spinalis.

Ergoles:
Razočaran. Stestiral dražje stole, polovica jih škriplje., nobeden mi ni bil vau, da bi rekel, to je to. Model Flex je relativno udoben a je kakovost izdelave švoh. Ročke se kar same premikajo levo desno, se jih ne da fiksirati. Model obsession pa se mi ne zdi tako ergonomičen kot ga komunicirajo. Ledveni del je preveč izrazit, imam občitek da bi po večurnem sedenju na ledveni del že preveč pritiskalo. Obenem pa je preslabo podprt hrbet nad ledvenim delom.

Za stole v rangu 400-500 EUR sem pričakoval več. Sploh kar se tiče kakovosti izdelave. Škripanje in črički...sem vprašal koliko je garancije in so rekli 1 Leto. To pa je odločno premalo za 500 EUR vreden stol. bom preskočil.


Spinalis

Probal, testiral. To enostavno ni zame in pika.


Tako da iščem še naprej.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Mah ti stoli pod 300/400 eur so vsi šrot pri nas.Import... Je vseeno, če daš 70 ali 200 eur... Nekaj tednov ali mesecev, odvisno od cene, je ok pol pa začne škripat, se zvijat, hidravlika odpove, tekstil se strga...

Ima pa moja bivša šefica nekega smrekovega z zelenim finim usnjem, polno nastavljiv. Prvič sem se vsedo gor kakih 10 let nazaj, ko je bil nov. Nazadnje sem sedel na njem prejšnji mesec in se še vedno sedi na njem, kot da je nov oO V uporabi pa je verjetno vsaj kake 2-3 ure na dan, 5x na tedn...

Morem preverit ob priliki firmo pa ceno!
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Preveri.
smile-1.gif


Ne stekam tega z zogo pa sluzbo.

Wagner stole bom sel se pogledat. Baje dobri (dragi:s).
 
Nazadnje urejeno:

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
HM je zakon.
pejd pogledat v salon, saj imajo se kaj drugega, kot aeron. mirra je pomojem cenejsi.
ce se ti pa da cez mejo zapeljat, pa tudi aerona dobis za manj kot 1000, kolikor je 2 leti nazaj stal pri nas.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Pri HM je fora v tem, da so oglasevane cene za osnovne modele. Ce hices to in to nastavitev je doplacilo. Pa si potem hitro cez 1k.

Sicer mi stol kupi firma, sam tok me pa nimajo radi.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Danes teden ti lahko javim komple info za stol, če se ti ne mudi preveč.