Dnevna pojedina

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Pa čokoladni in vanilijevi navihančki
cry12bpy.gif
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Hmmm, meni se tudi ne da danes kuhati pa še zbolel sem... naredil sem si pa:





1. Skuhaš 50g polnozrnatih
fr534.jpg


2. Odpreš in odcediš 80g
pub_rio_mare.png


3. Zmešaš

4. Poješ





Če želiš eksperimentirati, si lahko vmes dodaš še žlico kisle smetane in vse skupaj pomešaš. Na koncu dobiš eno packarijo, polna kvalitetnih OH in beljakovin, ki je meni še celo sorazmerno dobra glede na čas kuhanja.

Čas priprave: 10'.

Kalorije: cca. 400 kcal (18g B, 37g OH, 20g M)
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.203
2.440
113
v lokalni ostariji
hja... meni tele instat zadeve ne potegnejo... je velik bol smorn nardit iz domacih jajc in moke (zanimivo.. cena teh sestavin je nekje 20% cene tele vrecke...)

drugace pa jaz prisegam na "rostiljade"... ce le imam cajt si pecem...za na hitr lakoto potesit pa kaksne solatke (zmesanu vsega boga)
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Instant zadevam in podobnim šmornom se načeloma izogibam. Občasno konzumiral le kakšno gobovo omako Dolmio.
Dolmio_Chunky_new_500g.jpg


Tudi pri cukru sem zelo, zelo izbirčna, še hvala bogu ker če bi vse požrla bi imela sedaj že 200 kil.
grin1.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Ja, sploh od Barille tunina omaka. Jaz dam ponavadi polovico kozarca omake, konzervo tune in take makarončke kot pilot.

Že vem kaj bo danes za kosilo
a055.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.110
752
113
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Hmmm, meni se tudi ne da danes kuhati pa še zbolel sem... naredil sem si pa:


1. Skuhaš 50g polnozrnatih
fr534.jpg

2. Odpreš in odcediš 80g
pub_rio_mare.png

3. Zmešaš
4. Poješ


Če želiš eksperimentirati, si lahko vmes dodaš še žlico kisle smetane in vse skupaj pomešaš. Na koncu dobiš eno packarijo, polna kvalitetnih OH in beljakovin, ki je meni še celo sorazmerno dobra glede na čas kuhanja.
Čas priprave: 10'.
Kalorije: cca. 400 kcal (18g B, 37g OH, 20g M)
če se mi ne mudi pretirano hitro jesti, namesto navadnih testenin vzamem največje školjkice, jih dam kuhat, vmes pa zmešam tuno, koruzo in kislo smetano. počakam, da se makaroni ohladijo, zmešam vse skupaj v največji skledi, dam v hladilnik, da se še tam ohladi, potem pa ... mljask
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.318
-8.445
113
Citat:
Uporabnik sass pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Hmmm, meni se tudi ne da danes kuhati pa še zbolel sem... naredil sem si pa:


1. Skuhaš 50g polnozrnatih
fr534.jpg

2. Odpreš in odcediš 80g
pub_rio_mare.png

3. Zmešaš
4. Poješ


Če želiš eksperimentirati, si lahko vmes dodaš še žlico kisle smetane in vse skupaj pomešaš. Na koncu dobiš eno packarijo, polna kvalitetnih OH in beljakovin, ki je meni še celo sorazmerno dobra glede na čas kuhanja.
Čas priprave: 10'.
Kalorije: cca. 400 kcal (18g B, 37g OH, 20g M)
če se mi ne mudi pretirano hitro jesti, namesto navadnih testenin vzamem največje školjkice, jih dam kuhat, vmes pa zmešam tuno, koruzo in kislo smetano. počakam, da se makaroni ohladijo, zmešam vse skupaj v največji skledi, dam v hladilnik, da se še tam ohladi, potem pa ... mljask
Lahko pa narediš omakico. Dušiš por, dodaš eno jušno kocko(če imaš malo samo pol, drugače je preslano), malo topljenega sira, ko se zgosti dodaš še tunino. Nato vse skupaj vreš na testenine.