Dnevna pojedina

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Odlocil sem se da vam predstavim zelo varovan recept.

Potrebujemo
2dcl mrzle vode
par kapljic olja
in pa se glavno sestavino ->>
knorr_sweety.jpg


Glavno sestavino zmesamo z vodo in jo potem zlijemo na ogreto ponev ki je namazana z oljem.
Malce mešamo,ko je spečen pa posujemo s cukrom in to je končano.


Upam da je postopek jasen,opisan je cimbolj podrobno,zunaj je vroče, tako da sam niti pod razno ne stopim za štedilnik
cheer.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Pa je to sploh užitno?

Sam imam odpor do instant hrane pa še sam ne vem zakaj.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Fantje,tole je spica stvar.
Sicer sm tole odprl cist za zajebancijo,ampak je pa dejansko dobr ta smorn.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Ja to je čist huda zadevca. Pač je mešanica že narejena, da se ne rabiš matrat. :p

Men so te ta hitre zadevce načeloma čist OK, razen kakšnih že pripravljenih čorb, testenin in podobnih nagravžnosti.


Moja huda pojedina danes. Recept je precej zahteven, tako da pozorno preberite. Hvala
odpremo
pub_rio_mare.png
in damo ven, potresemo z
rozmarin_rezani.jpg
in pojemo.

Morda bo prvič rahlo zapleteno, ampak se sčasoma navadiš in je dokaj preprosto.

LP
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Jaz sem probal nekaj iz repertoarja "pogrej in pojej" a ta stvar se ne bo več našla na mojem jedilniku.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Za profesionalne kuharje bi pa dodal še, da zraven pripravijo še razrezan in posoljen paradižnik.

Buon apettito
wink-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Kuhite vi k zmesani,jst sm zdele pojedu 4 sendvice z mortadelo,kumarcam pa sirom
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Odlocil sem se da vam predstavim zelo varovan recept.

Potrebujemo
2dcl mrzle vode
par kapljic olja
in pa se glavno sestavino ->>
knorr_sweety.jpg


Glavno sestavino zmesamo z vodo in jo potem zlijemo na ogreto ponev ki je namazana z oljem.
Malce mešamo,ko je spečen pa posujemo s cukrom in to je končano.


Upam da je postopek jasen,opisan je cimbolj podrobno,zunaj je vroče, tako da sam niti pod razno ne stopim za štedilnik
cheer.gif

priznam....na tole stvarco sem pa mahjen...enkrat probal in ima tak dober okus da zdej če že delam praženec, ga delam izključno samo takega....mmmm....mam še 5 zavitkov....moram si za zajtrk tole naredit...
cheer.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Drugizvezdnik pravi:

A ni home made boljši?

Tale je res instant
stupid-1.gif




probi, pa se prepričaj...



recmo takole: doma sem si ga delal že o-ho-ho let....no, pa sem prešaltal ko sem tega prvič probal...



res pa je, ko sem prvič ga delal sem mislil da bom bruhnil...nekak čudno smrdi...ampak potem ko ga pa začneš pečt pa začne tako hudo dišat, se ti pa tolko sline naredi da se ti kar cufa ko moraš čakat....



ps:

pa sej ne, da bi ga zdej jedel vsak dan...ampak 1x na 3 tedne pa prav fejst zapaše...

 
Nazadnje urejeno:

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Jaz sem probal nekaj iz repertoarja "pogrej in pojej" a ta stvar se ne bo več našla na mojem jedilniku.
To sem probal 3x. In sicer prvič, zadnjič in nikoli več! Me je potem trebuh bolel ko (...).
bonk.gif


Raje na hitro eno kuro vržem na ponev, pa malo riža in solate zraven nrdim. Enostavno, hitro in okusno.
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Jaz tega niti nisem še imela priložnosti probat, ker ko je na meniju "carski praženec" ga je potrebno narediti za 4 osebe in ne samo za eno. Tko da je vse home made
smile-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Jaz sem tega instant tudi že probala in se mi ni zdelo kaj dosti razlike od domačega (ali ga pa tolk zanič naredim, da ne opazim razlike). Tole se spreminja v temo o instant hrani
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
mmm pečjak...mmmm,ladjice,mmmm
packa, zdej si me pa požrešnega naredila
cry12bpy.gif