Dinamik na cesti

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Te živali so popolnoma neživljenske. Sem mu prišel ob bok, on pa nato po gasu, k da bi mu hemeroide z dratperšno stran ribu. Res, model je uibr popešu nato pa, ko sem tudi jaz zavrl, spet po bremzah skoču. Kako sploh naj ga jaz z eno yoto prehitim, ker modelu se itak ne sanja kaj sploh dela, izgleda da sam hibernira za značko 'voza'.
Ko jaz vidim take tipe vedno prehitevam na zalet, torej da imam toliko zaleta, da tudi če pohodi tistih x crknjenih konj nima šans, da me ''zapre''. Nekako čutim na vodi, kdaj je tak [censored] spredaj.
tongue-1.gif

No, enkrat me je pa čičo v Xsari presenetil
confused-1.gif
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ksz - teh divjakov oziroma street racerjev imam poln kufer. Predvsem so pametni po naselijh, ker tam njihove "makine" še najbolje pridejo do izraza, ker se vsi vozijo 50 in seveda komot prehiteva s svojo gajbo
bonk.gif

Opažam pa, da ogromno ljudi vozi v riti in dejansko sploh ne vejo, da vozijo v riti, čeprav malone že na tvojih zadnjih sedežih sedi.
Si večrat mislim - no, prehiti, ker imaš zdaj prosto, pa vseeno kar ostane pol metra v riti celo pot
bonk.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Pa kaj se sekiraš za paciente, si sebe in njega spravljal v nevarnost, spustiš naprej pa naj gre po svoje, če ga vidiš potem čez 2min ob cesti v drevesu se pa greš naslajat, simpl. Vsak dan doživljam razne paciente, ma kaj bi blo da bi se ravno z vsakim dajal, saj bi moral v Begunje al pa na Idrijski gričk po 2 dneh...
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Saj se dosti ne bi niti motil!
Kar se mene tiče sta oba delovala kot pacienta, kdo je začel v luči možnih posledic (norenje v naselju) nima nikakršnega pomena.

Sem tudi pričakoval, da bo kdo to napisal. A bi naj zapisal njegovo registrsko in poklical policijo? In kaj bi oni naredili? Ga iskali po celi SLO in mu dali pihat? Mu prešteli žarnice?

Jaz imam takih in podobnih divjakov že zdavnaj poln kuräc, pa če sem ravnal v tem primeru prav ali ne. Nikakor nebi rad, da nekdo s kanto, ki leti ker ima 800 kg, bremza pa ko polno naložena Raaba po hribu navzdol, poškoduje ali ubije koga.

Imam že v familiji preveč takih primerov - v sestro se je čelno zabil totalno zadet narkič, dedka je na prehodu povozil poslovnež ker bogi revež nima denarja za prostoročno instalacijo in mora držat telefon pri ušesu, v očeta se je en bočno zaletel, ker je pri vključevanju na prednostno cesto pozabil pogledat če kdo prihaja itd. itd. itd.

In če lahko takšnim pacientom vsaj malo zagrenim življenje, je moje veselje neizmerno, pa če se strinjate z mano ali ne. Policaji pa mi lahko dajo kazen, ker sem pospešil ko me je hotel prehiteti, ni problema bom z veseljem plačal.

Ne me narobe razumet. Te čisto razumem, ker mene take situacije tudi razbesnijo, ampak tvoja reakcija je bila vseeno napačna.
Če bi, recimo, en od vaju v naselju nekoga nabasal, bi tistega prav malo zanimalo, kdo je začel - za to gre.

@mtl & co.: mislim, da se kar po celi Sloveniji najdejo vozniki, ki imajo "tempomat" na 70 km/h - v naselju in zunaj njega. Pri vseh tem mi gre najbolj na organ to, da ponoči konstantno vozijo s kratkimi lučmi in jih je na neznanem terenu skoraj nemogoče prehiteti.