Dilema...

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
čim bolj se zaposlit, da ti mine čas. Šport, kak tečaj mogoče-recimo jeziki-narediš nekaj dobrega zase, spoznaš nov folk, pa še glavo ti čist zaposli za ta čas, ko si tam. Vržeš se v študij, najdeš kak nov hobi....idej je ogromno, sam spravit se je treba kaj počet. Najslabše je bit doma in se smilit samemu sebi in razmišljat sam o tem, kaj je bilo, zakaj je bilo...

Pa še glede top sexa-sex z vsako osebo je drugačen, vsak ima nekaj, kar drugi nima. Le ne zaženi se prehitro v kako sceno, ker se po vsej verjetnosti ne boš nič bolje počutil. Enkrat bo pa že prišla kakšna, ki ji še bivša ne seže do kolen...
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik sonick pravi:

PS:Aja pa še en resen problem mam, saj sploh nevem če je to za tukaj objavit! Res pa da mi je bil sex z to punco ful vredu pa nor ker je bla res sexy bejbika, zaj pa mam problem koliko se poznam, ne bom mogel z nobeno drugo, ki ji vsaj do kolen ne seže! Kr nisem take sorte da bi kr z eno seksal!
frown-1.gif

Ko boš abstiniral mesec, dva, tri, šest..., se bo že spustil kriterij.
grin1.gif

Nadrsal sem ga....
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Ja nekaj takega se mi zdi najbolj sprejemljivega, ampak kaj ko se je tako težko zbrat oz skoncentrirat na kaj drugega! No upam, da bo čez čas bolje, da bom lahko vsaj misli kolikotoliko kontroliral!



Ampak, ampak nekaj bo res treba delat! Če zraven tega vsega so se mi še pojavile zdravstvene težave v kar nisem nikoli verjel, da se kao zarad sekirancije lahko zgodi kaj takega! Želodec mi freta sem dobil tri mesce terapije + visok pritisk pa še kaj se najde! Tak, da te takšne stvari lahko dobesedno fentajo! Ali pa sem jaz bol občutlive sorte, kaj pa vem!



Tak da dajte se nas usmilit malo punce, al pa nas raje pustite na miru!!! Ali pa se sploh tega ne zavedajo pa delajo vse skupaj podzavestno! To mi nikoli nebo jasno!!! Tak, da se bom verjetno res raje sam postaral kot pa prehitro zaradi takšni h stvari končal za cipreami!

 
Nazadnje urejeno:

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Citat:
Uporabnik sonick pravi:

Zdaj pa še za kak nasvet kako naprej! l naj grem k psihiatru, da me pošlihta, ker sem res raztresen sto na uro oz težko se zberem, naj si najdem eno žrtev za tolažbo in ona potem trpi zarad mene, ali kaj hudiča naj nardim, da bom lažje preboleval! Res vas prosim za nasvete! Btw alko in druge substance odpadejo!!! Kužka pa mam že tudi!

Kolega imel tudi probleme z babo (bil na izmenjavi v tujini, spoznal tam eno iz tretje države in se zaljubil). Poleti je za nekaj cajta prišla k njemu ampak razdalja je nardila svoje in on je postal precej labilen v svojih čustvih do nje (včasih jo je imel rad, drugič spet ne..zelo čudno se sliši, ja
smile-1.gif
). Ker ni več vedel kaj nardit in je bil res v totalni depresiji (nism ga še nikoli v življenju videl v takem stanju) se je odločil, da gre k psihiatru. Sicer je čakalna doba 3 mesece ampak, ko se je prikazal pri sestri in ga je vidla v kakem stanju je ga je kr po hitrem postopku "uštulila" v nek termin. Dobil je tablete proti depresiji in zaenkrat je stanje zadovoljivo in se človek počasi pobira. Mu pa je psihiater rekel, da naj niti slučajno ne opusti vsakdanjih navad (služba, prijatelji, hobiji...), ker če ne bo samo še hujše.

Tko, da naj te ne bo sram, če boš šel k psihiatru...kot vidiš je tam kar nekaj ljudi (glede na to kakšne so čakalne vrste)
wink-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Ja nekaj takega se mi zdi najbolj sprejemljivega, ampak kaj ko se je tako težko zbrat oz skoncentrirat na kaj drugega! No upam, da bo čez čas bolje, da bom lahko vsaj misli kolikotoliko kontroliral!

Poglej...greš lepo v kakšen (pri)znan fitnes studio, ki ima še kakšno aerobiko....pa si v igri
wink-1.gif

...če se ti ne da ravno po lokalih gonit...
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
PS:Aja pa še en resen problem mam, saj sploh nevem če je to za tukaj objavit! Res pa da mi je bil sex z to punco ful vredu pa nor ker je bla res sexy bejbika, zaj pa mam problem koliko se poznam, ne bom mogel z nobeno drugo, ki ji vsaj do kolen ne seže! Kr nisem take sorte da bi kr z eno seksal!
frown-1.gif

Prva prava ljubezen.

Ah dej dej, ne nabijaj. Krizo imas in v tem trenutku je fajn, da imas koga ob sebi. Pa ne kako fukfrendico
grin1.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
ja hudo je, vem...

sm ce ne razcistis v glavi, se lahko agonija vlece leta.... sicer bolecina otopi, mas pa se vedno to osebo non stop v glavi...

stvar je res taka: nekako se moras zamotit, pretrgat vse stike z njo (jo ne klicarit niti v pijanem stanju, se ne javljat na njene klice), se odlocit kako punco si zelis v zivljenju (in ce ne tako, ki ti to dela...), ne spuscaj se v bezne veze oz. sex, ker se bos pocutil se slabse!!
pa bo nekako slo... je pa seveda lazje to rec kot naredit...

mal stare poste preber, pa bos videl kolk ljudi je dalo take stvari cez... (al pa med.over.net - forum locitve- tam so sele bolne zgodbe)

sm ze parkrat rekla: iz svoje izkusnje - ko sem kar ostala na neki tocki vegetacije- treba je postimat v glavi! mi je pa fajn, ko vidim pri drugih da so na koncu nekoga vendarle spoznali.... in bili srecni... ker upanje umre zadnje ...
smirk-1.gif
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Citat:
Uporabnik decva pravi:
sm ze parkrat rekla: iz svoje izkusnje - ko sem kar ostala na neki tocki vegetacije- treba je postimat v glavi! mi je pa fajn, ko vidim pri drugih da so na koncu nekoga vendarle spoznali.... in bili srecni... ker upanje umre zadnje ...
smirk-1.gif

Podpis
aplauz.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Citat:
Uporabnik decva pravi:
ja hudo je, vem...

sm ce ne razcistis v glavi, se lahko agonija vlece leta.... sicer bolecina otopi, mas pa se vedno to osebo non stop v glavi...

stvar je res taka: nekako se moras zamotit, pretrgat vse stike z njo (jo ne klicarit niti v pijanem stanju, se ne javljat na njene klice), se odlocit kako punco si zelis v zivljenju (in ce ne tako, ki ti to dela...), ne spuscaj se v bezne veze oz. sex, ker se bos pocutil se slabse!!
pa bo nekako slo... je pa seveda lazje to rec kot naredit...

mal stare poste preber, pa bos videl kolk ljudi je dalo take stvari cez... (al pa med.over.net - forum locitve- tam so sele bolne zgodbe)

sm ze parkrat rekla: iz svoje izkusnje - ko sem kar ostala na neki tocki vegetacije- treba je postimat v glavi! mi je pa fajn, ko vidim pri drugih da so na koncu nekoga vendarle spoznali.... in bili srecni... ker upanje umre zadnje ...
smirk-1.gif

Ja saj to vidim, da je največji problem! Jo iz glave spravit in iz "srca" če se lahko tako izrazim! Ker v bistvu še telo vedno želi njo jaz pa moram razumno ravnat!

Jaz si tole isto predstavlam kot, da se odvajam od neke droge! majke mi da je podobno!!!

Ja pa vsem bi se še enkrat rad zahvalil za ful dobre nasvete, se bom nekaterih poskušal držat bolj nekaterih manj! Ravno zaj pičim na kolo, kljub prehladu upam, da bo pomagalo, da še kje bolj ne zbolim
confused-1.gif

Drugače pa se poslavljam iz te teme, ker vidim, da je bolje če čist izklopim pa se sploh več ne pogovarjam ob tem, ker vedno ko ptudiram o tem kaj pisat podoživljam vse in me preplavljajo velike količine besa! tako da tnx dragi alter-jevci pa se vidimo v drugih temah
smile-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
za slovo...



na papir si napiš vse negativne stvari ki jih bejba ima...aja, pa na negativne stvari ki jih ona naredila...



se boš dost boljš počutu, ker se boš malo potolažu da tolk dobra pa spet ni bla
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno: