Dell XPS One

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Vem ja. Laufat Windowse na applu mi tudi nekako ni cool. Če se že odločim za Imaca se bom potrudil navadit na Mac os x. V temi o Imacu sem zasledil, da pride Microsoft Office za apple, kar upam, da je res, ker to me najbol muči. Ostale multimedijske zadeve ne dvomim, da so super, samo comp bi rabil tudi za resno delo v Officu.
Zasvetle so se mi oči, ko sem videl tale Dellov all-in-one comp in bi blo res fajn, da bi ga mel pri nas. Naročat neki tazga iz tujine pa ne mislim, ker si vseeno rad stvar ogledam predn jo kupim.
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
MS Office že obstaja za mac-e, tko da se zaradi tega nimaš kaj sekirat.

Točno tako. Nova verzija (2008) se tudi že zunaj. Student&teacher verzija je okoli 140€, navadna pa okoli 600€ - pri FMCju,kjer so tudi zastopniki za Apple. Kolikor sem gledal, so cene primerljive z officem za PC.

Mogoče ima kdo podatek, če se ga dobi še v kakšni drugi "trgovini" ?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če lahko uporabim temo:
je smiselno zaradi stabilnejšega in hitrejšega delovanja (grafika, video obdelava) na novo pc mašino dat OS X namesto xp-jev? se lahko samo OS X da, brez xp-jev?
 

jgfd

Pripravnik
7. sep 2007
348
0
16
podprte pa so, ce so enake kot v appleovih racunalnikih?
ali kako vem ce so podprte?
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Piši zastopniku, take zadeve bolj naročajo.

Pri Fmcju (zastopniki za Dell) pravjo, da bo več znanega čez kakšen mesec. Verjetno, opa verjetno, pa tega modela ne bodo imeli na zalogi in ga bo potrebno naročat.