Delavska hranilnica

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ogromno jih ima, sploh JS. Ne bo pa poceni ... letno 720eur za 150.000eur stanja.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.291
-8.466
113
Bo treba pač imeti še kakšen račun več na drugih bankah. Z vodenjem računa je vseeno ceneje, kot da jim takole šenkaš
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.124
867
113
Tolk dnarja na banki met je zame bedarija. Raje sam pocni z njim to, kar dela banka - sluzi z njim, pol te pa se tako 'odira'. No ja, ziherasi itak druzga k banka videt nocjo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Tolk dnarja na banki met je zame bedarija. Raje sam pocni z njim to, kar dela banka - sluzi z njim, pol te pa se tako 'odira'. No ja, enim pase tako.
Nekak bodo tudi zaslužli od transakcij od prodaje nepremičnin. Prodaš stanovanje za 200.000eur in dokler ne nakažeš prodajalcu tvojega novega stanovanja, bo banka hitro prislonila svojo skledo.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Tolk dnarja na banki met je zame bedarija. Raje sam pocni z njim to, kar dela banka - sluzi z njim, pol te pa se tako 'odira'. No ja, ziherasi itak druzga k banka videt nocjo...
Bolje ziheras kot da vse zgubis ce ne ves kaj delaš. Večina itak troši in uživa življenje in na koncu malo ostane ali pa nič. Če ne na koncu otroci porabijo, brez skrbi ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.124
867
113
Ce je investiranje v delnice, kripto, kak obetaven projekt prehud riziko, pa se vedno lahko kups vsaj zlato (mislm, da je se vedno neobdavceno, ceprav nism zihr), namest, da banki tok dnarja na racunu puscas, pol ti pa se kri pije. Je pa tu faktor vsake glave posebej. Enim je ze s petimi jurji totaln stres, drugi pa sto jurju obracajo brez problema. Men ni problem, sam neucakan ne smes bit pa ponavadi ni problemov. Kilometrina cuda dela :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.501
9.203
113
Spoštovani komitenti,


obveščamo vas, da s 1. 8. 2021 stopi v veljavo nova Tarifa za fizične osebe Delavske hranilnice d.d. Ljubljana. Z novo tarifo hranilnica uvaja nadomestilo za visoka stanja sredstev pri hranilnici.

Nadomestilo za visoka stanja znaša 0,04 % mesečno, v obračun pa so zajeta dnevna stanja v EUR na osebnih računih, varčevalno-hranilnih knjižicah ter stanja na rentnih varčevanjih, obročnih varčevanjih, pokojninskih varčevanjih in depozitih. Pri rentnih, obročnih in pokojninskih varčevanjih ter depozitih se upoštevajo pogodbe, sklenjene od 1. 6. 2021 dalje. Nadomestilo se zaračuna mesečno, za dnevna skupna stanja, ki presegajo znesek 150.000 EUR.

Z uvedbo nadomestila za visoka stanja se spreminjajo tudi Splošni pogoji za vodenje transakcijskega računa in opravljanje plačilnih storitev za potrošnike ter Splošni pogoji za poslovanje z varčevalnimi knjižicami.

Napoved sprememb tarife si lahko ogledate tukaj oziroma v poslovalnicah hranilnice.


Delavska hranilnica d.d. Ljubljana
A nimajo sedaj že za nad 100.000 EUR?
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Tolk dnarja na banki met je zame bedarija. Raje sam pocni z njim to, kar dela banka - sluzi z njim, pol te pa se tako 'odira'. No ja, ziherasi itak druzga k banka videt nocjo...
Ni bedarija, če imaš v bližnji prihodnosti namen opraviti večji nakup, do katerega ti še nekaj manjka in želiš biti hkrati cel čas likviden brez naložbenih tveganj.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.291
-8.466
113
31. 05. 2021

Spoštovani komitenti,

obveščamo vas, da s 1.8.2021 stopi v veljavo nova Tarifa za fizične osebe Delavske hranilnice d.d. Ljubljana. Z novo tarifo hranilnica uvaja nadomestilo za visoka stanja sredstev pri hranilnici.
ne zamujajo
Aja...
Sem mislil da govoriš o NLB, ker si pisal za mojim postom