Dash cam - spet

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.758
4.274
113
Ja ime je zanimivo "70min" upam da ne izvira od tega da dela samo 70 min
rolleyes-1.gif



p.s. Kitajske verzije ne bo mogoče nadgraditi na ANG verzijo, drugo čipovje...
 
Nazadnje urejeno:

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.758
4.274
113
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Sem tud sam naročil tako, še čakam
smile-1.gif
Čeprav, če bi garfild prej prilepil link, bi to naročil, pomojem ista, samo angleški jezik?
Ps: 70 minut potem pa?

Spremljam že od kar se je ta tema odprla in ko sem videl za ENG verzijo, sem rekle da počakam... ker kitajščine se mi ne gre
učuti
tongue-1.gif


Kao naj bi bila malo boljša kot model s kitajskim zvokovnimi ukazi?

Bova lahko primerjala naslednjič
tongue-1.gif
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.913
815
113
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
70 minut potem pa?
Potem pa presname najstarejši posnetek.
A ja, posnetki so po 1 minuto dolgi.
Ima g senzor, če kaj zazna, spravi tisti posnetek v posebno mapo, da ga ne zbriše.

Lahko daš tudi 64GB kartico, bo 10 ur gor.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.913
815
113
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Predvsem bova primerjala se mi zdi, komu bo dlje zdržala
smile-1.gif
Za samo kamero me ne skrbi.
Imam še nekaj drugih stvari od Xiaomija, pa so vse trpežne nad pričakovanji.

(mi2 band je recimo po papirjih odporen na tuširanje, pa je preživel celo poletje kopanj v morju, pa kasneje v bazenih, pa se mu nič ne pozna)
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.735
583
113
KSZ: Če naročiš to z indiegogo linka, plačaš še DDV, če pa z gearbesta iz EU skladišča pa ne, ali se motim?
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.913
815
113
Nimam pojma.
Ampak tudi ta gearBestova je šla iz "tujine", čeprav je že v skladišču v evropi.
Imaš v pristaniščih cel kup necarisnskih skladišč, kjer je roba, ki še ni šla skozi carino.
Sem imel srečo, da se jim znesek ni zdel vreden odpiranja.
(ker na vrečki je pisalo 22€, ne 32)
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.758
4.274
113
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
KSZ: Če naročiš to z indiegogo linka, plačaš še DDV, če pa z gearbesta iz EU skladišča pa ne, ali se motim?

Ja, Indiegogo bo zagotovo DDV, ampak imam raje ANG verzijo... EU skladišče pa koker kdaj...
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.735
583
113
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
KSZ: Če naročiš to z indiegogo linka, plačaš še DDV, če pa z gearbesta iz EU skladišča pa ne, ali se motim?

Ja, Indiegogo bo zagotovo DDV, ampak imam raje ANG verzijo... EU skladišče pa koker kdaj...

Bom tudi jaz naročil eno. Če želiš, mi lahko daš tvoj "refferal link", pa boš dobil 16gb microSD zraven gratis, če prav razumem:)
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.758
4.274
113
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
KSZ: Če naročiš to z indiegogo linka, plačaš še DDV, če pa z gearbesta iz EU skladišča pa ne, ali se motim?

Ja, Indiegogo bo zagotovo DDV, ampak imam raje ANG verzijo... EU skladišče pa koker kdaj...

Bom tudi jaz naročil eno. Če želiš, mi lahko daš tvoj "refferal link", pa boš dobil 16gb microSD zraven gratis, če prav razumem:)

O hvala!

da vidimo če bo kaj iz tega
cool-1.gif


Link za naročilo 70MAI če se preko moje kode proda več kot ena dobim kartico
tongue-1.gif


p.s. pripelji vsaj dva in dobiš bonus, pa to ni piramidni sistem
hysterical-1.gif


zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Citat:
Uporabnik jurek1973 pravi:
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
70 minut potem pa?
Potem pa presname najstarejši posnetek.
A ja, posnetki so po 1 minuto dolgi.
Ima g senzor, če kaj zazna, spravi tisti posnetek v posebno mapo, da ga ne zbriše.

Lahko daš tudi 64GB kartico, bo 10 ur gor.

Potem bo 32GB dost ane?

Decode Format: H.264
Video Resolution: 1080P (1920 x 1080)
Video Frame Rate: 30fps
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.247
5.811
113
pri taščici
Dost je 32.
Od isce tudi kako obcutljiv nastavis G senzor. Ce ga vsak lezeci policaj ali malo vecja jama vklaplja, potem imas hitro polno kartico zakljenjenih posnetkov in moras brisat...
Ne vem ce ta kamera omogoca nastavitev obfutljivosti G senzorja
Si moram ogledat nocne posnetke mogoce bi si pa privoscil eno.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.247
5.811
113
pri taščici
Se mal ohlajam
40 kitajcu
10ddv
10 nasi posti pa si na

60

Pa bos iz posnetka v nocnem casu tezko celo znamko in barvo nasproti vozecega avta prepoznal, kaj sele reg.st.
Poglej si od 15min dalje.
Za sicer se nekoliko slabsi posnetek se pa za "pol" cene dobi tudi pri nas kamera. Sem vzel jeseni eno na MV za nekih 26 evrov.....
Na moji se sicer da nastavljat osvetlitev, ampak ne bom za vsako nocno voznjo spreminjal osvetlitve in potem nazaj na dnevno. In se bojim da v drugih videih kjer je boljsi nocni posnetek, da so v nastavitvah nastavili na vecjo obcutljivost.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.913
815
113
Ja, za 70 minut.
Kar zna bit hitro premalo, če se kaj zgodi, pa pozabiš pravočasno na varno dat posnetek.

8GB / 116 = 8192MB/116MB=70min.
Dejansko ni 70 minut, ampak nekaj manj, ker kamera rezervira del kartice za posnetke, del pa za "evente", ki jih g-meter določi.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Se mal ohlajam
40 kitajcu
10ddv
10 nasi posti pa si na

60

Pa bos iz posnetka v nocnem casu tezko celo znamko in barvo nasproti vozecega avta prepoznal, kaj sele reg.st.
Poglej si od 15min dalje.
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/NQ7Ocj4J_54" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Za sicer se nekoliko slabsi posnetek se pa za "pol" cene dobi tudi pri nas kamera. Sem vzel jeseni eno na MV za nekih 26 evrov.....
Na moji se sicer da nastavljat osvetlitev, ampak ne bom za vsako nocno voznjo spreminjal osvetlitve in potem nazaj na dnevno. In se bojim da v drugih videih kjer je boljsi nocni posnetek, da so v nastavitvah nastavili na vecjo obcutljivost.

Lahko naredim kaj nočnega, ampak ta iz tvojega posnetka, mi je zlo slaba, bo prej takale, kot spodaj...

https://www.youtube.com/watch?v=XN5WrtWMbb8

Res, da se je še neka posodobitev naredila, ko sem jo prižgal v app in oz potem še push to cam, ampak, dvomim, da bi to tolk vplivalo, da ni mojster pozabil tisto malo folijo čez kamerco snet, da se tolk blešči ponoči
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno: