darilo

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Jaz sem svoji oz. nama za 1. obletnico podaril dvodnevno potovanje v Salzburg - ni bila pretirana cena, blizu, tak da sva se peljala z avtom, lepo v miru sva se sprehajala naokoli, uživala...

Imaš veliko možnih destinacij, ki niso daleč, npr. Dunaj je čudovit, če še ni bila, Budimpešta prav tako, Benetke (romantično na kvadrat)...

Je pa seveda odvisno od nje - če ji potovanje sploh kaj pomeni ali pa bo celo pot v avtu jamrala, kak jo rit boli
wink-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Po 2 letih si jo menda že zadosti spoznal, da veš, kaj ji je všeč, kaj rada počne, s čim se najraje ukvarja v prostem času itd...

Ne vem, lahko ji podariš kakšen bon za masažo al pa kakšno kozmetičarko, solarij ali za drogerijo - česar mislim, da bo vsaka, ki da kaj nase, vesela.

Lahko jo pa pelješ na en izletek (kot že omenjeno) pa jo tam v kako štacunco zvlečeš in ji kaj lepega kupiš - da bo še doživetje oz. izkušnja zraven.

Ali pa jo pelješ na kak romantičen vikend v kakšno kočico ali velnes center pa jo malo razvajaj.

Mislim, opcij je mali milijon... Samo mal moraš pobrskat po glavi (pa ne je sprašvat, kaj bi rada mela, preseneti jo)...



Amm, mogoče bi nam koristila informacija, koliko soldov imaš na razpolago oz. si nameraval zapravit za češpljo...
 
Nazadnje urejeno:

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
jaz bi kupil - v primeru da bi se dejansko spomnu - vrtnico, al pa kak parfum ce bi vedel da ji bo vsec.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Jst mislim, da je za obletnico čist dovolj kaka rožica...toliko, da ji pokažeš, da nisi pozabil...ker obletnic se z leti nabere toliko, da je brezveze vsako leto nek pomp zganjat. Sej ji ob rojstnem dnevu, novem letu kupiš kaj takega, kar veš, da si želi oz. kaj večjega. Ali pa včasih med letom, gresta kam (izlet, šoping ali pa kar tako slučajno), pa ji je kaj všeč in ji kupiš...

...se mi zdi veliko bolj smotrno kupit takrat, ko si človek nekaj želi oz. ve kaj bi rad, kot pa ob obletnicah, ipd. samo zato, ker je pač obletnica in partnerju "moraš" nekaj kupit.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Če jo boš zdej preveč razvadu, boš cel življenje plačeval za to.
evil.gif


Podari ji kakšno malenkost, za kakšno potovanje se pa raj sama zmenta, da bo obema všeč.