Danes je 29. november....ring a bell??

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Mislim, da sm jst nekaj podobnega napisal. Nism zastonj tista dva pridevnika dal v navednice.
smile-1.gif
 

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Na letališču Petrovac (Skopsko letališče) v raketnem protiletalskem divizionu-plavci drugač..

No, ke smo mi na strelišče hodil, sam sem bil v kasarni Maršal Tito, puk veze
smile-1.gif


Pol smo se pa verjetn kje v "gradu" vidl
nahrung002.gif



lp
 

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123

Samo cigansko naselje, poleg Maršala Tita je blo veliko kot pol Ljubljane
evil.gif

Ko se je ohcet začela, štrnajst dni nismo spal
bonk.gif
, sam so bli težki cajti, so nas kar rugal, sej takrat se je ravno v Sloveniji p...rija začela.Sam domačini so nas pa po rokah nosil, nas Slovenčke...Kera klasa si pa bil?

Ja bo treba it enkrat dol mal spomine obujat
cheer.gif



lp
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Tega Pingu soka se pa še jaz spomnim
hysterical-1.gif


Mislim, da je garbo napisala, da smo te vrečice napihovali in skakali po njih
grin1.gif


In tako kot Viper, sem tudi jaz prva generacija, ko nisem bila več med pionirčki, niti nisem imela srbohrvaščine.

p.s. ta Pingu sok se še dobi, samo je v tetrapaku, kot je nekdo prilepil slikico.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:
Če si hotel pit si jo rabil prebit na spodnji strani, ker če si hotel zapičit zgoraj si v večini primerov zje.bal slamico, ki je bla "visokokvalitetna" in "našpičena""
smile-1.gif

jap, vrečke so ble zakon .... samo ni mi jasno kak ste lahko slamico zjebali .... jaz sn vedno na vrho prepiknil, pa nisem nikdar slamice zjebo ..... jaaa, bo treba tehniko izpilit
wink-1.gif
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:
Če si hotel pit si jo rabil prebit na spodnji strani, ker če si hotel zapičit zgoraj si v večini primerov zje.bal slamico, ki je bla "visokokvalitetna" in "našpičena""
smile-1.gif

jap, vrečke so ble zakon .... samo ni mi jasno kak ste lahko slamico zjebali .... jaz sn vedno na vrho prepiknil, pa nisem nikdar slamice zjebo ..... jaaa, bo treba tehniko izpilit
wink-1.gif

Ah, veš kako je: z glavo skozi zid. Takrat smo bli mladi in neumni...zdej smo samo neumni
grin1.gif