Danes je 29. november....ring a bell??

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:

Tako nekako je šlo, ko smo postali pionirji, dobili smo hrenovke žemljo in pingo sok. hehe
aplauz.gif

Mi smo dobili indijančka in blokec v obliki hruške....































....in Pingo sok
cheer.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Na letališču Petrovac (Skopsko letališče) v raketnem protiletalskem divizionu-plavci drugač..

sem pa zdajle isto dobil na mail kot ti..
grin1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Pa neke rdeče knjižice smo tudi dobili. Se spomnim da smo jih morali držat pred sabo na fotki.

Tisto zaprisego bi pa lahko v celoti ohranili.
Zamenjali bi samo SFRJ s Slovenijo.

Saj bratske narode je še vedno treba spoštovat, partizane predvsem v teh časih ko so baje krivi za vse zlo vojne, tudi spoštovat. Biti dober tovariš bi pa tudi lahko zamenjali s "kolega", če koga tovariš ful moti.
 

BB_Maister

Pripravnik
27. jul 2007
60
0
6
OOOOOOOOOO, stara dobra vremena!






TOVARIŠI IN TOVARIŠICE,
javascript:void(0)
ČESTITAM K DNEVU REPUBLIKE
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
55
48
122
Tudi jaz zadnja generacija pionirčkov, moram posikati slike.

Pingo:
pingo_3x480.jpg


A se prav spomnim, da je v tistih časih imel na embalaži sliko pomarančnega olupka? A se da še kje dobiti take vrste embalaže, kot je bila takrat?
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:


A se prav spomnim, da je v tistih časih imel na embalaži sliko pomarančnega olupka? A se da še kje dobiti take vrste embalaže, kot je bila takrat?

take embalaže, kot je bila takrat že lep čas nisem vidla...ne vem če še sploh obstaja. ja pa je bil pomarančni olupek gor se mi zdi.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ja ti pingoti pa res niso pravi .... se pa pravi še dobijo ... tisti s pomarančnimi olupki .... vem da sem jih videl še nedolgo nazaj v cash&carry
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Ne, ta je bil še pred kratkim. V mislih imam tako vrečkico, ki si jo prebodel in nato pil.

Ja te vrečke so ble res legendarne. Če si hotel pit si jo rabil prebit na spodnji strani, ker če si hotel zapičit zgoraj si v večini primerov zje.bal slamico, ki je bla "visokokvalitetna" in "našpičena""
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ta vrecka je bila cist vredu,problem je bil pa v slamcah k so buile razlicne kvalitet,vcasih so bile bele,tudi prozorne itd,pac sevi so hotl sparat na materijalu.