Da ne boste skoz kozle streljali, si...

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
delno ima prav. kot da bi primerjal teorijo in prakso... in ko začnemo "dinamiki" utemeljevati naše trditve, začne obračat vse skupi in nabijat kr neki v 3 dni.





...aja pa jst se čist nč ne jezim, sm že večkrat napisal da se prav zabavam s tem "prerekanjem"
write.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Okej bom jst preidu nazaj na temo. 84 letnik razbil na avtocesti in umoril svojega psa .... je šel prehitro?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Jah, ni čisto tako....te, ki jih jaz poznam, peljelo bolj ali manj tako kot avtomobili.... Drugače pa se seveda najde tudi nekaj kamikaz...
Eh kolega tle spet ne bovo prišla skupaj.
Poglej, kot veš, jaz vozim po predpisih in omejitvah...prmejduš do zdaj v moji voznišjki karieti nisem prehitel več motoristov kot imam prstov na rokah. Pa še tiste, ki sem prehitel, sem jih največkrat prehitel zato, ker jih je dež ujel, al so pa krujzali, al pa so se že ustavljali. No kaki čoperisti in mopedisti so tle izključeni.
In evo, nebi bil alter al pa stari sux, če se pa glih na teh forumih nebi dobili primerki, ki pa srečujejo in poznajo pa same take počasne motoriste in samo z redkimi tahitrimi zgolj slučaji. Saj ne rečem, kakšen avtomobolist, ki vozi po predpisih in omejitvah tako kot jaz se najde, ampak motoristi so pa še bolj redki kot tartufi na gorenjskem.....
Žal tej zgodbi spet nebom verjel, ker sem pač vsak dan na cesti in gledam.
Kot sem rekel, jaz vozim po omejitvah in če vi res vidite toliko počasnih mortoristov pomeni lahko samo nekaj in to je, da ste vi še hitrejši od njih in to od teh, ki so že itak prehitri. Tle ni druge razlage.
Žal, kolega te zgodbe mi neboš prodal.
Citat:
A tebe nič ne mika motor, ker si preudaren možakar, bi bilo to zate idealno.
Imaš prav, motorji bi bili primerni samo za take kot sem jaz, torej prevdarne. Drgač pa mene motor ne mika niti pod razno. Če ti po pravici povem, bi se me bilo sram peljat na motorju tako kot v BMWju. O takih, ki imajo taka prevozna sredstva imam prav posebno mnenje.
Veš kako je to, dlje živiš, več vidiš in več se naučiš.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Hm, tukaj pa malo sekaš mimo...., če te motorist prehiti, ko ti stojiš v koloni, to ne pomeni, da je "divjak".

Da bi te bilo pa sram se vsesti na motor? To mi pa ni popolnoma jasno, morda se samo ne upaš in potem strah, spremeniš v sramoto...
17758-icon_confused.gif


Zanimivo je to, da veliko ljudi šimfa motoriste, v bistvu bi pa tudi sami radi vozili motor, vendar se enostavno ne upajo in potem je šimfanje najlažja rešitev. Saj veš, ko je na vasi kak poba za dekleta zanimiv in posledično precej seksa, ga tudi hitro označijo za kurberja...vendar le zato, ker samo nimajo te možnosti, v kolikor bi jo imeli, bi jo seveda takoj izkoristili, oz. ga namočili.

Morda je čas, da začneš razmišljati malo širše in objektivnejše.

Pa še tole bi te prosil, daj nam pojasni kako mnenje imaš o uporabnikih dvokoles....
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
če te motorist prehiti, ko ti stojiš v koloni, to ne pomeni, da je "divjak".


Nisem mislil na te.

Dejstvo je, da če voziš po omejitvah, se bo zelo redko zgodilo da boš dohitel, ujel ali prehitel kakega motorista. Če se to zgodi, je praznik. Bodo pa en za drugim kot izstrelki švigali mimo tebe. Kdor vozi po omejitvah to lahko ugotovi brez problema.

Nebi rad ispadel bahav, ampak ker si me že vprašal, verjemi, lahko si privoščim motor in še kaj več, hvala Bogu.

Hehe, in pupe, ki sem jih jaz pecal se niso popale na moj avto ali motor. Lepile so se name.

Citat:
Pa še tole bi te prosil, daj nam pojasni kako mnenje imaš o uporabnikih dvokoles....


Nebi te rad užalil. Bi blo tukaj spet 15 strani naklofanik replik.

Je pa res, da bi tle čoperiste izuzel. Ti znajo uživat na zdrav in pameten način.
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ne vem, če si razumel, jaz nisem mislil imeti motorja iz vidika denarja ampak iz vidika "upati se"....
Sicer pa smo tukaj ravno zaradi debat in bi res bil vesel, če bi izrazil svoje mnenje o motoristih, saj to je konec koncev tudi smisel foruma. O kakšni užaljenosti ni govora, vsak ima pravico do svojega mnenja.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik stardec pravi:

Dejstvo je, da če voziš po omejitvah, se bo zelo redko zgodilo da boš dohitel, ujel ali prehitel kakega motorista. Če se to zgodi, je praznik. Bodo pa en za drugim kot izstrelki švigali mimo tebe. Kdor vozi po omejitvah to lahko ugotovi brez problema.

V bistvu če voziš po omejitvah in motoristi vozijo po omejitvah, jih niti ne moreš ne dohiteti ne biti prehiten (ker vsi vozijo z enako hitrostjo). Torej, če te med npr. 100 kilometrsko vožnjo prehiti 10 motoristov, 50 pa jih sploh ne vidiš, potem posplošuješ in sodiš motoriste samo po tistih, ki ne vozijo z enako hitrostjo kot ti.
Nisi mi odgovoril na vprašanje glede pomladanske/poletne fure. Saj to bi bolj izgledalo kot nekakšen piknik. Poudarek bi bil na druženju in ne na vožnji. Saj bi bil Elvir tudi zraven, njega še kar obrajtaš, kajne?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Ne vem, če si razumel, jaz nisem mislil imeti motorja iz vidika denarja ampak iz vidika "upati se"....
Nevem, če se prav zastopiva. A če si upam imet motor? Al če si upam vozit z motorjem?
Poglej , kot mulc sem se vozil z mopedom. Moped sem prodal, pa ne iz razloga da se ne upam z njim vozit ampak ker sem hitro ugotivil, da tam nosim glavo na prodaj. Tle ni šlo za "upati se" ampak šlo je za modrost. Če boš bolj zastopil; kdor igra rusko ruleto, zame ni hraber ampak je bedast. Enako mislim o motoristih in tudi o avtomobilistih, ki uživajo v hitrosti in zganjanju različnih pizdarij po cesti. Čeprav mislim, da gre tukaj bolj za frustracije kot pa za užitek.
V glavi je treba pošlihtat in si dopovedat, da je treba užitke iskat drugje, ne tam kjer so glave in zdravje nonstop v izložbi na voljo za prodat.
Take trezne in pametne odločitve so zame pogum, ne pa tiščanje na gas. Norost in pamet sta tle v igri, ne pogum.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Verjetno je res, da nekateri z motorjem zdravijo frustracije, večina pa nas vozi iz užitka.... V mislih sem imel voziti motor...imeti ga doma v garaži....le čemu....
17758-icon_confused.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
zato, da ga imaš! jest bi imel enga ducatija 996 samo v garaži! in se peljal v nedeljo kakšen krog! ampak bi ga imel sam zarad tega k je tok hudo lep! in tud status ima! kdaj pa kdaj bi ga prižgal in poslušal njegov lep zvok... in tisto cinglanje, k ga imajo vsi ducatiji tastari... mmmm

sploh se ne rabim vozit... itak se bojim no, ampak tud ko sm bil še mlad pa neumen, mi ni bil nikoli to cilj...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Stardec, ti sprejmi povabilo za vožnjo na morje z elvirjem, še prej pa povej, če imaš kaj ženskega podmladka doma, ti bom ta čas, ko te ne bo, kak moj gen v tvoje družinsko drevo vsadil, da se bo zadeva malo v pozitivo obrnila...
cheer.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Kje pa je danes stardec? Sem misli, da bo kaj komentiral...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kuga je pobčki, mam dons tle eno dobro bejbo ob sebi pa se mi neda z vami zajebavat. Ko bo šla, pridete pa vi na vrsto, če me nebo preveč opehala al pa sabo odvlekla. Zaenkrat dobro kaže.
Vi se kar sami s sabo igrejte. Kej berte tacajt al pa kožico sprehajajte.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.