Da ne boste skoz kozle streljali, si...

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ne moreš ga kar obtožit, da si je izmislil....enako se je meni zgodilo letos na avstrijski strani Jezerskega....ker imam navado najprej zvozit ovinke na izi in si ogledat teren...sem na ovinku naletel na polito nafto. Zgleda, da je en kamionar preveč natankal...in, če bi pripeljal po omejitvi, bi se zložil....ker pa sem pripeljal 50% manj kot je omejitev, se nisem zložil. Zadeve se ni dalo predvidet kaj šele videti...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ma sej, jaz sem pa božička vidu.
Drgač pa saj veš. Na prste ene roke lahko preštejem motoriste, ki peljejo počas. Ko pa že peljejo počas, padejo pa zarad nafte.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
No poglej. Spomladi te povabim v našo družbo, Elvir ali jaz te bova naložila na motor, potem pa se bomo šli peljat do morja in nazaj. Potem boš povedal ali smo res vsi motoristi norci in divjaki.
Aja. Upam, da nimaš umetnih kolokov, ker imava oba športne motorje, pa mora biti sovoznik nekoliko skrčen.

p.s.: Pa še na klobase te bova peljala, ti se itak vedno samo hvališ povabiš pa nikoli. Jedli in pili bomo z neprilagojeno hitrostjo, seveda šele po vožnji.
nahrung002.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jah, ni čisto tako....te, ki jih jaz poznam, peljelo bolj ali manj tako kot avtomobili.... Drugače pa se seveda najde tudi nekaj kamikaz...
Jaz osebno se z motorjem vozim bolj po predpisih kot z avtom....no, sem ter tja ga že navijem...vendar redko....
A tebe nič ne mika motor, ker si preudaren možakar, bi bilo to zate idealno.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Gretzky, odlična ideja! Sicer mislim, da je bolje, da ga ti pelješ (več prostora), sem pa prepričan, da bo takrat spremenil mnenje. Tako posploševanje ni primerno....sploh, ko si potem zamislim nas, kako se lepo vozimo na izi...ampak, ker imamo motor, smo za nekatere avtomatsko odklonski deviantneži, ki samo tišimo....
frown-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
če se slučajno res dobite, pliiis, dejte me obvestit, resnično bi se vam rad pridužil na kkšni pijači. mislim, da je že skrajni čas, da še v živo spoznamo tega stardeca
grims-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
ne ne, zdej ma baje konc šihta. ima delavnik od 6h do 14h
smile-1.gif



aja če si pa stardec nebi upal na motor ga pa še zmeri lahko jst poberem
grin1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Njegov zadnji post je bil objavljen 14.17
grims-1.gif




S takim dinamikom kot si ti se on sploh ne bi peljal, že iz principa ne.
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če se bo slučajno opogumil, te vsekakor pokličemo....vendar močno dvomim, da bo kaj iz te moke....
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Se mi je kar zdelo, zgleda, da nima nekega zaupanja do nas....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Če se bo slučajno opogumil, te vsekakor pokličemo....vendar močno dvomim, da bo kaj iz te moke....

tudi jaz
smirk-1.gif



@gretzky - a ti nikoli ne delaš oz. nisi na šihtu dalj časa kot naj bi bil? sploh če je na forumu kkšna zanimiva debata, kjer je treba otročat naučiti olike (oz. pravil, logike, whatewa..)?
grin1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ma sej, jaz sem pa božička vidu.
Drgač pa saj veš. Na prste ene roke lahko preštejem motoriste, ki peljejo počas. Ko pa že peljejo počas, padejo pa zarad nafte.
Spet eden, ki ne mara motoristov!
stupid-1.gif
Lahko ti povem, da......Eh, brez veze!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če smo pa sami norci, pijanci, agresivneži, ne spoštujemo nikogar, uriniramo po cestišču, strašimo otroke, z glasnimi izpuhi budimo pošteno ljudstvo, ogrožamo vse okrog sebe in še kaj bi se našlo....
hysterical-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

@gretzky - a ti nikoli ne delaš oz. nisi na šihtu dalj časa kot naj bi bil? sploh če je na forumu kkšna zanimiva debata, kjer je treba otročat naučiti olike (oz. pravil, logike, whatewa..)?
grin1.gif

Ah, meni se ne da, sem že prestar za take hece.
Jaz grem ob treh domov, pa penis gleda vse skupaj.
Pri stardecu pa itak pred vrat vratarnice čaka Meho (stardecova smena), pa je vesel, ker lahko še dva čika pokadi ker stardec besno tipka po tipkovnici.

Drugače pa: ne zezat stardeca, bo ves pogum izgubil. Jaz sem s povabilom mislil resno.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
če vam pa jaz po pravici povem ga pa sploh ne želim srečat. nej on nabija tuki da ga bom pa še u živo poslušal..ne hvala. Je dost drugih gob za poslušat.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Dvomim, da je v živo enak, sem pa 99,9999%, da ga v živo ne bomo nikdar spoznali....v svojem pisanju enostavno uživa, moram priznat, da ima velikokrat zelo prav...res pa je tudi, da zelo rad "trajba" svoje do konca, vi se potem jezite, on uživa....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.