D (the) Čokolada

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Če je kdo mislil, da je čokolada Milka najboljša, pa da je ta novejša Jimmy še boljša, potem morate poskusit tudi tole.
Danes sem bil presenečen, ko sem jo videl v Krematorju, namreč doslej mi jo je za novo leto pošiljal poslovni partner iz Nizozemske (iz kjer tudi izvira ta čokolada).
Je pa tud cena v primerjavi s prejšnjima mal "boljša" ...

20211127_200409.jpg
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Mah, kakšna Milka:bruh:... a to sploh še kdo prebavlja?

Jaz že dolgo let prisegam na čokolado NOVI. Italjanska, do zdaj sem jo vedno nekaj na zalogo kupil kadar sem sem se potikal po Italiji tko, da je to ponavadi maks 1-2x letno. Ampak klinc je najboljšo čoklado na zalogo kupovati, Itak sem vedno vse požrl v nekaj dneh :valjamse:
Sem jo pa pred kratkim slučajno prvič opazil v Mercatorju. Obstajajo tudi z belo in črno čokolodo in še neke druge verzije ampak točno ta, ki je na fotki je meni res "D (the) Čokolada"! Ne morem se jo prenajesti. Okus je še najbolj podoben prav tako italjanskim "Baci" čokolatinom.
 

Priponke

  • novi.jpg
    novi.jpg
    116,8 KB · Ogledi: 126
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Če je kdo mislil, da je čokolada Milka najboljša, pa da je ta novejša Jimmy še boljša, potem morate poskusit tudi tole.
Danes sem bil presenečen, ko sem jo videl v Krematorju, namreč doslej mi jo je za novo leto pošiljal poslovni partner iz Nizozemske (iz kjer tudi izvira ta čokolada).
Je pa tud cena v primerjavi s prejšnjima mal "boljša" ...

Poglej priponko 50732

Tole je pa pri nas že od začetka leta. Bo treba večkrat v "life". Dobra je, so pa koščki večji, tako da niti ni tako malo gramature. Všeč mi je različna velikost koščkov.

Drugače pa Gorenjka s celimi lešniki in Lindt s celimi lešniki v zlati embalaži.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.711
4.198
113
Jas sem zadnjič dobil eno v Hohferju, z mandlji in soljo v koščkih, dobra za popi... pa sem jo sedaj že parkrat iskal in je niso imeli...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
LIDL ima trenutno Ruby čokolado, če bi kdo probal.

pripravljena iz posebne vrste kakavovih zrn, ki ji dajejo značilno rožnato barvo
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
ne vem znamke, dost znana drugače ni bila neka redkost, v AT so imeli z orehi.... ampak redko dobili, so pa imeli v miellerju svoj čas z marcipanom in variatno s pistacijo...ampak tista z orehi, je pa bila top. vidim ovitek v glavi a ne vem firme, če se komu posveti naj le napiše. Finessa? aaa to je to spomnil med pisanjem-- očitno z orehi ni več :(
rang 4 €ure

1638179318606.png
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
Mah, kakšna Milka:bruh:... a to sploh še kdo prebavlja?

Jaz... Dobivam konstantno z ne vem koliko posto kakava, pa ta okus pa onakav. Sem vesela pozornosti seveda, ampak je za zreciklirat naprej. Kdor me pa pozna pa ve, da kaka Milka najbolj na plodna tla pade. Iz kake cokoladnice pralini (z mlečno, nikakor temno čokolado) tudi... Sto ljudi, sto čudi...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
drugače pa tudi Godiva, z belgije enkrat privlekel, top zadeva.
Pa tudi zotter ima nekaj hudih modelov, res dobra čokolada, ampak cene da te kap.
milka je seveda ološ, ampak kdaj pa kdaj paše ološ, ko mcdonalds.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.507
113
Tanke čokolade so zanič. Zame so prave čokolade debele, da dejansko v nekaj ugrizneš. V tem kontekstu mi je Belgian 400g odlična. Je debelejša od klasičnih 300g Milk, Lindtov, itd. Čokolada je tudi boljša in manj sladka.
tbbarmilk400g.jpg
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Vsi bi nekaj grizli - pravilno se čokolada liže in topi v ustih, da razvije pravi okus!

Hja Milka - žena je najbolj vesela ko jo dobi, ker je jaz ne jem. Vse kar ima več kot 70% kakava pa z veseljem, lahko tudi ono za kuhanje in peko.

Dobra mi je Eurospinova temna z mandlji, sicer samo nekih 50% kakava ampak meni je pač dobra.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.507
113
Vsi bi nekaj grizli - pravilno se čokolada liže in topi v ustih, da razvije pravi okus!

Hja Milka - žena je najbolj vesela ko jo dobi, ker je jaz ne jem. Vse kar ima več kot 70% kakava pa z veseljem, lahko tudi ono za kuhanje in peko.

Dobra mi je Eurospinova temna z mandlji, sicer samo nekih 50% kakava ampak meni je pač dobra.
Ah pusti vsakemu svoje veselje ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver