Galaxy S9 in Android Pie

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sedaj imam že kak mesec Android Pie in lahko napišem neka opažanja. Novosti ni toliko, da bi grebel za nadgradnjo. Najbolj opazno je, da home gumbi niso več skriti in nekaj manjših novosti v nastavitvah. Sem pa presenečen, kaj mi sedaj zganja bluetooth povezava. Ker imam en kup gadgetov s to povezavo, jo imam na telefonu stalno vklopljeno. Sedaj pa opažam, da se mi receiver kar sam postavlja na bluetooth in čaka. Če imam slučajno na telefonu kako glasbo, se mi kar sama prenese na receiver.
Pred nekaj dnevi sem pa doživel nekaj neverjetnega. Pred spanjem si namreč z ukazom "OK Google in bedtime" nastavim, da mi v ozadju tiho igra zvoke iz narave, ki me hitro uspavajo. To pot sem izbral zvoke dežja in grmenja. Ko sem že zaspal, je začelo na ves glas treskati, da sem bil prepričan, da je zunaj nevihta. Potem sem pa ugotovil, da se je receiver, ki je v drugi sobi kakih sedem metrov stran, sam prižgal, se prestavil na bluetooth in pričelo je treskati iz petih zvočnikov. Ne bi verjel, če ne bi doživel. :jok: Sedaj pač na telefonu ugašam bluetooth povezavo in potem vedno znova preklinjam, ko mi kak gadget ne deluje. :evil:
Ali je še kdo drug opazil ta feler?