Čuden pajek v stanovanju

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Tretiraj to kot zlate ribice, ki jih ujetništvo tako moti, da se niti ne razmnožujejo, medtem ko pajki razvijejo popolnoma vse nagone.

se čudiš glede na to da so zlate ribice krapi ki spadajo v ribnik in ne v 5l bučko sredi mize?
saj so male ja dokler so v trgovini potem pa hitro pride do 20cm ali več. za kar pa rabiš 300 in več literske akvarije.
kolk zlatih ribic si videl v takšnem akvariju?

Glede nato da imata starša ribnik z njimi, mi nebi vrjel koliko. In Zlati ribon rabi do 20cm cca 10 let, vključujem tukaj superiorno
hrano (ki je daleč od naravne), in ne 300l akvarije ampak vsaj 5m3 bazene, lep primerek je bazen pod tekočimi štengami v
sajersbergu, stem da so tam zlati riboni in pajčolani od 40 pa tam do 60cm.


Smithi v živlenju obdela samo par m2, ko najde idealno pozicijo ala podrto drevo (od strele, da me ne napadete da so gozdarji krivi)
se zavleče v luknjo in tam kempira, dok mimo ne uleti mišon ki so mu dnevi šteti. Nato ima za vsaj 3mesece časa, da mu uleti nov pray.

In modeli v terarijih so čisto zadovoljni, ne živijo zastonj v ujetništvu 25 let (govorim samice), v naravi pa 5, ker slejkoprej jih pobere
kak krokar, al pa jim blato zalije luknjo in so zaključli z kosmatim živlenjem. Pajek nebo v vivariju nikoli iskal izhoda, ima lepo luknjo,
katero zadela z mrežo, uletavajo mu mišoni in črički in druga ne rabi. Na cajte mu privržejo (samici) samca, katerega nakoncu tudi popapa, in njej je to to. Če pajek ni lačen (pohrustal je miš pred eno uro), ima ugodno vlago in temperaturo, lahko imaš vivarij na
stržaj odprto, lahko mu pogrneš rdeč tepih in pavarotijev koncert, pa modela nebo z luknje pa da ga jebeš.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
hysterical-1.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Če se hočeš tega velikega pajka rešit v stanovanju si nabavi mačko. Ko ga bo zavohala in locirala, ga bo prrekoslej zbezala na plano in na koncu bo ukusna malica. Preverjeno.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zaradi enega ubogega pajka bi nabavljal mačko?
hysterical-1.gif


Isto, kot da bi za ošilit navaden svinčnik nabavil taveliko stružnico.
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Tretiraj to kot zlate ribice, ki jih ujetništvo tako moti, da se niti ne razmnožujejo, medtem ko pajki razvijejo popolnoma vse nagone.

se čudiš glede na to da so zlate ribice krapi ki spadajo v ribnik in ne v 5l bučko sredi mize?
saj so male ja dokler so v trgovini potem pa hitro pride do 20cm ali več. za kar pa rabiš 300 in več literske akvarije.
kolk zlatih ribic si videl v takšnem akvariju?

Glede nato da imata starša ribnik z njimi, mi nebi vrjel koliko. In Zlati ribon rabi do 20cm cca 10 let, vključujem tukaj superiorno
hrano (ki je daleč od naravne), in ne 300l akvarije ampak vsaj 5m3 bazene, lep primerek je bazen pod tekočimi štengami v
sajersbergu, stem da so tam zlati riboni in pajčolani od 40 pa tam do 60cm.


Smithi v živlenju obdela samo par m2, ko najde idealno pozicijo ala podrto drevo (od strele, da me ne napadete da so gozdarji krivi)
se zavleče v luknjo in tam kempira, dok mimo ne uleti mišon ki so mu dnevi šteti. Nato ima za vsaj 3mesece časa, da mu uleti nov pray.

In modeli v terarijih so čisto zadovoljni, ne živijo zastonj v ujetništvu 25 let (govorim samice), v naravi pa 5, ker slejkoprej jih pobere
kak krokar, al pa jim blato zalije luknjo in so zaključli z kosmatim živlenjem. Pajek nebo v vivariju nikoli iskal izhoda, ima lepo luknjo,
katero zadela z mrežo, uletavajo mu mišoni in črički in druga ne rabi. Na cajte mu privržejo (samici) samca, katerega nakoncu tudi popapa, in njej je to to. Če pajek ni lačen (pohrustal je miš pred eno uro), ima ugodno vlago in temperaturo, lahko imaš vivarij na
stržaj odprto, lahko mu pogrneš rdeč tepih in pavarotijev koncert, pa modela nebo z luknje pa da ga jebeš.

Klele se ne bova čist strinjala:) Moja Rosea ******, ko ima najmanjšo priložnost:) Dripnila mi je že ene 3x:)
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Kura - leže jajca, ji lahko odsekaš glavo in jo poješ
Krava - daje mleko, tudi lahko odsekaš glavo in poješ
Pes - čuva hišo, hodi s tabo na sprehod, spravi te v dobro voljo...
Konji - jih jahaš, vlečejo vprego, tudi poješ ga lahko

Pajek - ....... ehm.... Nič?
Kača - Kvečjemu si jo lahko okoli vrata daš, če nimaš kake strupene

Saj pesa tud lahk poješ, ko se ga naveličaš:



Kot tudi kačo:



evil.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Kaj pa pomeni 0.0.1?

Samica, samec, nedoločljivo (ko so še majhni) (0.0.1, 0.1.0, 1.0.0)


vprasal sem zato, če mas samca, pol je logično da gre na teren, parjenje in to, samice če nebo lačna neboš zbezal z luknje
prostovoljno. Vem za brahipelmo (mislim da je bla), ki se je privlekla ven na 3, 4 mesece, tut po pol leta se je postila, enostavno
ni žrla, miš je zadavila ker ji je delala štalo po terariju in šla nazaj spat. Enako s črički in ostalim. NA tri mesece pa je potamanla
srednje velikega mišona in je spet dremala.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Men sta ta dva ena lepših psov. Pa nisem gay.

Verjetno moraš imeti
pitbull.jpg

Če hočeš biti pravi moški.

Tole bo že bolje

kavkaskiovcar1.jpg

2.jpg


Tudi mene ZP "spominja" na 206CC.
grims-1.gif

Čeprav dvomim, da bi gayi imeli doma pse s takim vonjem.
evil.gif