Kot vidis je to ena tabu tema bi lahko rekli.Kaj to vam dejansko zdravniki predpisujejo?
Ker do danes nisem še nobenega slišal da bi imel to, tukaj pa danes trije, štirje.![]()
Prwdvidevam da ti dohtarji tega ne bodo ponujal pa v hrbet metal.
Bos moral kar sam namignit na to rešitev.
Ima kdo izkusnje z razlicnimi aparati, razlicnimi maskami?
Jaz sem vzel resmed airsense10 in masko AIRfit 40.
Pa se mi zdi da je masko nastavil precej na tesno, sem jo ze mal "razrahljal".