Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Retorika umsko prizadetega osebka, ki se potem "čudi", da ima revolt na vseh področjih, medtem ko podjebava vse po spisku.

JJ:
"Vsak lahko pokaže svoj graf, a dejstvo je, da Slovenija ni imela najdlje zaprtih šol v Evropi v času epidemije. Že sosednja Italija jih je imela bistveno dlje zaprte. Poleg tega obstajajo različni pristopi," je dejal in izpostavil, da zaradi organizacije pouka na daljavo v Sloveniji ni bil izgubljen niti en šolski dan. "Res je, da to ni isto, je pa vseeno bistveno več od tega, da so šole zaprte. Šolsko leto ni izgubljeno in če bo kaj manjkalo, se ga da tudi podaljšati, če je to takšna katastrofa. Mislim, da bodo šolniki nad tem navdušeni in bodo tudi z veseljem naredili," je dejal Janša.
Kako ni bil izgubljen. A niso lani novembra podaljšali počitnic za 1 teden, ko se je v luft gledalo. Ga je kakšen novinar vprašal po tem?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Retorika umsko prizadetega osebka, ki se potem "čudi", da ima revolt na vseh področjih, medtem ko podjebava vse po spisku.

JJ:
"Vsak lahko pokaže svoj graf, a dejstvo je, da Slovenija ni imela najdlje zaprtih šol v Evropi v času epidemije. Že sosednja Italija jih je imela bistveno dlje zaprte. Poleg tega obstajajo različni pristopi," je dejal in izpostavil, da zaradi organizacije pouka na daljavo v Sloveniji ni bil izgubljen niti en šolski dan. "Res je, da to ni isto, je pa vseeno bistveno več od tega, da so šole zaprte. Šolsko leto ni izgubljeno in če bo kaj manjkalo, se ga da tudi podaljšati, če je to takšna katastrofa. Mislim, da bodo šolniki nad tem navdušeni in bodo tudi z veseljem naredili," je dejal Janša.

Seveda spet laže bolj kot star cigan:

“Dijaki končujejo vračanje v šole. Na nižjih stopnjah so šole ostale odprte, tako da okoli pet milijonov učencev in učenk ni nikoli ostalo izven učilnic. Srednje šole so medtem vračanje dijakov v šole izvedle postopno. Širjenje okužb je ostalo stabilno na območjih, kjer so jih prvi odprli,” je dejala. Poudarila je, da je to pomirjujoče, da pa morajo še naprej ostati zelo pozorni.

 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Na mejnem prehodu Dragonja so policisti v soboto odkrili devet ponarejenih PCR-testov za novi koronavirus, v nedeljo pa šest. Vse ponarejene izvide so odkrili pri državljanih Slovenije, sporočajo iz Policijske uprave Koper. Vse bodo kazensko ovadili.
Ljudje ze obupujejo, ker ne zdrzijo vec. Mislim, da smo se zaciklali s tem virusom. Tole nikamor vec ne pelje.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Straight It’s final: Lockdowns don’t work


Medtem Klausov WEF


Straight from horse's mouth
In short, and perhaps unsurprisingly, people who are quarantined are very likely to develop a wide range of symptoms of psychological stress and disorder, including low mood, insomnia, stress, anxiety, anger, irritability, emotional exhaustion, depression and post-traumatic stress symptoms. Low mood and irritability specifically stand out as being very common, the study notes.

In general, we know at-risk groups for long-term mental health issues will be the healthcare workers who are on the frontline, young people under 30 and children, the elderly and those in precarious situations, for example, owing to mental illness, disability and poverty.
 
Nazadnje urejeno:

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Nisem šel brat cele zgodovine, tako da ste to že mogoče pisali. Zadnje tedne ko na veliko govorijo kako imamo manj okuženih (400 do 500 dnevno) v svoji okolici slišim na tedenski ravni za vsaj 10 na novo okuženih oseb, ki jih poznam ali so prijatelji prijateljev....Pa nismo v obalni regiji, da bi bili v rdeči stopnji.
V onem obdobju, ko smo imeli po 2.500 dnevnih okužb nisem poznal nikogar ali pa sem mogoče 2x v mesecu slišal za kake prijatelje od prijateljev.

A je še kdo to opazil al samo mi živimo v taki okolici?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Nisem šel brat cele zgodovine, tako da ste to že mogoče pisali. Zadnje tedne ko na veliko govorijo kako imamo manj okuženih (400 do 500 dnevno) v svoji okolici slišim na tedenski ravni za vsaj 10 na novo okuženih oseb, ki jih poznam ali so prijatelji prijateljev....Pa nismo v obalni regiji, da bi bili v rdeči stopnji.
V onem obdobju, ko smo imeli po 2.500 dnevnih okužb nisem poznal nikogar ali pa sem mogoče 2x v mesecu slišal za kake prijatelje od prijateljev.

A je še kdo to opazil al samo mi živimo v taki okolici?
Pri nas je isto. Pa mi smo tudi zadeli jackpot.o_O
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Pri nas sta samo vd tašča in tast dobila. Ostali smo na srečo zgrešili za enkrat. Merite si kisik v krvi, mi smo imeli srečo, da tašča ni šla za mavrico in smo pravi čas klicali, da ji kisik pada. 12 dni bolnice in na polni dozi kisika, zdaj je boljša.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in sad

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Prosim? Dej ne ga srat mojster.
Bos rekel, da ni res? Stevilke se umirjajo pa nam ze grozijo z novimi lockdowni zaradi toliko drugih sevov, cist tko, za ziher. Ker pac na njih cepiva vec ne primejo. Ja, zaciklal se bomo. Lovimo svoj rep.

V bistvu folk ugotavlja, da v enem letu nismo NIC naredili, ker cepiva ne primejo na te druge seve. Spet smo na zacetku.
Ko bo pa dosti hudo, bo pa tudi Zahodni svet odkril Ivermectin.

Zato pa vidis ljudi iti v Zanzibar, Hurgado, ponarejat PCR teste. Folka ne ubija toliko virus kot ukrepi.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in ametist

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
ampak ker janez ne zeli spet poslusat raznih ocitkov, da so prepozno odreagiral - kot jih sedaj, da je jeseni predolgo sanjal z lockdownom - bo sedaj, tko za preventivo ze pri 5 okuzenih naredil lockdown.

sicer jest pravim, hvalabogu, da je tok sanjal, da imamo vsa prekuzenost dobro, ce ne celo nadpovprecno.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Zato ponarejajo ja. Ne zato, ker so neodgovorni izmečki od človeka.
Se ti zavedaš, da smo že eno leto v izrednem stanju? In da nam po enem letu govorijo, da kljub žrtvovanju nismo nikamor prišli, saj cepiva niso učinkovita na prihajajoče seve, ki se množijo in se jim itak NE BOMO izognili?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Najprej se vprašaj zakaj ljudje hodijo naokoli s ponarejenimi testi. Dvomim, da je to folk, ki ima kriminalno zgodovino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Glede na to da greš lahko zastonj na test, ne vem. Ajde če si ti ne da čakat v vrsti greš pa plačniško za 20 eur.