Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
a tko....jst sem pa dones videl na šmarni gori na stotine ljubljanćanov tesno skupaj brez maske.
Slikal nisem da jih ne bom izpostavljal...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Ravno razmišljam ali je ta tiskovna test koliko še lahko pljuvaš po intelektu svojih državljanov.
Čist tak zgleda, da sta se s Urško pri zajtrku nekaj spičila in ded išče razlog, da danes ne rabi biti doma ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jašarijev zemo iz Kosova je prinesel sev angleškega virusa iz Belgije, majstr pa skliče tiskovko. Zdej bojo pa testiral za nazaj in že vnaprej pove, da nas bodo spet zaprli. Da ne govorim o tem, kako se razmere slabšajo!? :bonk:Res ne vem več, kaj se dogaja v njegovi buči.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ametist in krimec

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Se mam rad, berem sam povzetke, da vidim, če se splača pogledat. Povedu ni ničesar pametnega po povzetkih sodeč. Zgleda je spet iz tira..... Rab novo dozo tega, na čemer je bil zadnja dva tedna, očitno je zmanjkal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis in Car

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Mah dej, govori kot da s tem angleskim sevom spet startamo iz nule.
Kot da obstojeca prekuzenost nic ne pomeni.

Ce je angleski sev res tako bolj nalezljiv imamo sreco, da smo ze toliko prekuzeni.

S cepivi ga je itak EU zasrala kolikor se je dalo, tako da racunati na precepljenost, v nekem normalnem casu, ne moremo.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Se mam rad, berem sam povzetke, da vidim, če se splača pogledat. Povedu ni ničesar pametnega po povzetkih sodeč. Zgleda je spet iz tira..... Rab novo dozo tega, na čemer je bil zadnja dva tedna, očitno je zmanjkal.

Ja v glavnem nič novega razen tega iz Kosova ki ima prebivališče v Kranju. Kar je skrb je edino en teden med testom in prihodom kje je bil.

Edit V glavnem nič novega, mulci gredo v šolo v vseh 9 regijah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1