Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Zakaj,, zato ker nočem da bodo v ponedeljek Zasavci in Primorci jokali kako se jim godi krivica ker je bila šola odprta en teden.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Vse verjetno ne kakšna pa že, ampak učitelji baje da niso okuženi vsaj tako pravijo. Bomo videli v ponedeljek. Zato pa bi morali počakat da gredo bolj v rdeče področje ne da imajo enega manj okuženega pa se že odpira.
Ce ze ne kje drugje, bi pa morali pri uciteljih uvesti to, da ce bi bili pozitivni na hitrem testu, da se ga testira se na PCR testu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Ce ze ne kje drugje, bi pa morali pri uciteljih uvesti to, da ce bi bili pozitivni na hitrem testu, da se ga testira se na PCR testu.

Se strinjam, pa ne samo njih ampak vse. Čeprav glede nato kaj so na zadnje povedali glede na občutljivost testov bi prej moral testirati tiste ki so negativni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Evo, obalnokraška regija je že v črni fazi. Pa ti niso normalni, končno smo vsi začeli resno jemati ukrepe, oni pa ravno kontra ko razpušena banda. :bonk:
Škoda, da ni več Kacina, da malo okrca ta njihov južnaški stil življenja.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Za crknt. Nam stevilke padajo, ta pa izredno konfernco zaradi angleskega seva. Kaj bo spet naumil?

 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Za crknt. Nam stevilke padajo, ta pa izredno konfernco zaradi angleskega seva. Kaj bo spet naumil?


Mogoče pa z angležen ne bo več padalo, glede na to, da ima malo višjo kužnost.
Sam počakej še ene 3 tedne, da se razširi :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in novaa

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Mogoče pa z angležen ne bo več padalo, glede na to, da ima malo višjo kužnost.
Sam počakej še ene 3 tedne, da se razširi :fredi:
No no, na zadnje, ko sem gledal Jansevo novinarsko konferenco o cepljenju, je Jansa povedal, da je angleski sev ze nekaj casa pri nas in da ni potrebno nobene skrbi glede tega, saj grejo stevilke dol.


Bomo zdaj sprejemali nove ukrepe za padajoce stevilke? Cist tko, za vsak slucaj?

Ti se ni jasno, da se delajo norca iz nas?

Kar navijajte za ukrepe in potne liste za cepljenje, kar dajte. Tko se vam bo to mascevalo, pojma nimate.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Vam je zdaj ze postalo jasno, da smo postali talci zdravstveno farmacevtske mafije? Zakaj smo vsa jajca dali v eno kosaro, to so cepiva?
Nihce ni delal na preventivi (vitamina C, D, cink). Drzavljani smo morali sami to vzeti v svoje roke.
Nihce ne dela na uporabi obstojecih zdravil, le redki posamezniki z vestjo. Milijarde se se investirale v cepiva, obstojeca zdravila so... meh...

Vam je jasno, da vladam ustreza imeti zaprte drzavljane, ki prosijo za drobtinice, da se malo razrahlja povodec?
Vam je zdaj jasno, komu so v interesu visoke stevilke in kdo ima v rokah skarje in platno, da ostanejo na visokem nivoju, saj na ta racun financno profitirajo?

Nekateri pa navijate, da se povodec se bolj zategne s cepilnimi aplikacijami in cepilnimi potnimi listi, drugace ne bomo smeli iz obcin :bonk:
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Vam je zdaj ze postalo jasno, da smo postali talci zdravstveno farmacevtske mafije?

Vam je jasno, da vladam ustreza imeti zaprte drzavljane, ki prosijo za drobtinice, da se malo razrahlja povodec?
Vam je zdaj jasno, komu so v interesu visoke stevilke in kdo ima v rokah skarje in platno, da ostanejo na visokem nivoju, saj na ta racun financno profitirajo?

Nekateri pa navijate, da se povodec se bolj zategne s cepilnimi aplikacijami in cepilnimi potnimi listi, drugace ne bomo smeli iz obcin :bonk:
AndY1 v to globalno zaroto smiselno poveži:
• naraščajoce okužbe po Evropi (UK, Irska, Portugalska) z novim sevom
• preko 3 000 smrti v Sloveniji "z gripico"

trenutno si pa na nivoju razlaganja grmenja in toče s tem, da se "buheci kregajo"

- da nekateri nenormalno profitirajo pri tem se pa strinjam, ampak to je neodvisno od korone, vedno se bodo nekateri prašiči poskušali pririniti do korita (pa ni važno, kako se to korito imenuje).
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Seveda profitirajo. Tudi zdravstvo in sicer tudi na nivoju posameznika, ker dobivajo fajn dodatke za manj dela.

Po drugi strani pa pogledas policijo in njihove fajn place, ki jih je objavil Hojs in kako se policija odzove?


Udri po ljudeh!

Pa saj se Hojs in Jansa valjata po tleh od smeha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in mirsi