Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
AndY1 v to globalno zaroto smiselno poveži:
• naraščajoce okužbe po Evropi (UK, Irska, Portugalska) z novim sevom
• preko 3 000 smrti v Sloveniji "z gripico"

trenutno si pa na nivoju razlaganja grmenja in toče s tem, da se "buheci kregajo"

- da nekateri nenormalno profitirajo pri tem se pa strinjam, ampak to je neodvisno od korone, vedno se bodo nekateri prašiči poskušali pririniti do korita (pa ni važno, kako se to korito imenuje).
Ali je zarota ali pa so svetovni voditelji in strokovnjaki butli, da stavijo le na enega konja (cepivo), potem se pa cudijo, ko se ta konj obnasa kapitalisticno in zacne izsiljevati.

Zakaj EU ne vlozi se par milijard v raziskave alternativ? Pri cepivih ni bilo tega problema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ravno sem hotel vprašati zakaj spet novinarska konferenca "našega" Đonija, pa tukaj vidim zakaj se je spet vzburil. Do ejakulacije mu manjkajo samo še novi ukrepi. FFP2 maske, zapiranje smučišč, prestavitev odpiranja šol ipd. Naslednjih 14 dni bo ključnih... :bruh: :bruh::bruh::bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Seveda profitirajo. Tudi zdravstvo in sicer tudi na nivoju posameznika, ker dobivajo fajn dodatke za manj dela.

Po drugi strani pa pogledas policijo in njihove fajn place, ki jih je objavil Hojs in kako se policija odzove?


Udri po ljudeh!

Pa saj se Hojs in Jansa valjata po tleh od smeha.

Ja z nečim morajo upravičiti svoje visoke plače - in to je seveda najlažje, da še več in bolje delajo ...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Glede na to, da je IJJ bil prejšnji teden pri frizerju, a jih še rabimoo naslednje 3 tedne?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ne vem, zakaj imam obcutek, da cerkve bodo pa ostale vseeno odprte in sicer brez hitrih testov za obisk cerkve.
Eto, sem ravnokar na sprehodu sel mimo cerkve. Ocitno je mase konec in so ljudje pogrupirani pred cerkvijo v debatah.

Mislite da imajo kaksno distanco?
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.633
489
83
41
povsod malo
A kaj stave pobiramo kaj bo naš Veliki Vodja Maršal Twiter povedal na božji dan?
- Omejitev gibanja na 1000m
- Šole spet vsi od doma
- Vse spet v črno fazo
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
AG Weimar declares corona contact restrictions unconstitutional and void
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Eto, sem ravnokar na sprehodu sel mimo cerkve. Ocitno je mase konec in so ljudje pogrupirani pred cerkvijo v debatah.

Mislite da imajo kaksno distanco?

kaj ti eni trobimo ze skoz?

da se narod osnovnih ukrepov ne drzi, tak da naslednjih 100 butastih niti nima veze.

razen ce po tvoji logiki zaradi uzaljenosti nad butastimi se osnovnih ne upostevas.

dan dva nazaj na stajerskem pogreb pokojnega policista, na pogrebu 100+ ljudi.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
dan dva nazaj na stajerskem pogreb pokojnega policista, na pogrebu 100+ ljudi.
decembra sem žal bil dvakrat pri mrliški vežici, obakrat so se mimo peljali policaji (pa ni ravno cesta, kjer bi se ponavadi vozili), pogrebnik mi je povedal, da ni to naključje, da preverjajo število ljudi (in da morajo seveda vnaprej sporočati ure prisotnosti pri mrliški vežici in pogreba)