Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.095
3.034
113
Kaj ti tu ni jasno?
Meni je vse jasno in logično.
Ukrepi niso namenjeni omejevanju virusa ampak utrjevanju oblasti, širjenju represije, podaljševanju izrednih razmer, da se ribari v kalnem...skratka ljudi je treba spravit na krajšo ketno, podredit in utišat. Gneče, koline, zidanice, martinovanja, nespoštovanje ukrepov... so samo beden izgovor za uresničevanje tega cilja

Da smo ob teh ukrepih pristali na prvem mestu po številu smrti, kljub najstrožjim ukrepom je potrditev zgornjega in tudi logična posledica.
Pa ne zdaj preveč primerjat z drugimi, saj imajo drugi oblastniki podobne želje, naši so v omejevanju svobode le najbolj uspešni.
Tu smo ga posr..i, ker nismo vegita spustili na koline.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Če ne bi zraven CPR rezultatov testov prištevali fake hitre rezultate testiranj, bi bili rezultati že veliko, veliko boljši. Ampak to govno od vlade se je odločilo, da nas drži na kratko vse do poletja, da nas uničijo do konca, oni pa pokradejo še tisto, kar je ostalo, nam pa vržejo drobtinice. Sedaj vidijo, da lahko delajo kar hočejo, hlapci pa samo kimamo in se kregamo med sabo. Oni bi nas spet zaprli v občine in na 50 m od hiše zaradi prometne gneče.... :bruh: :bonk:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Moti torej gneča, ne število ljudi, ki so se okužili na rekreaciji izven svoje občine. Tega podatka itak ne upoštevajo, ker ga prvič nimajo in ker je drugič enak nič. Je pa priročno fotkat gužvo na parkingu (ali 100 ljudi na treh hektarih smučišča) ko je treba iskat trenutnega krivca.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.568
6.180
113
3a1Ni.gif
 
  • Haha
Reactions: Robert in jonny77

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz sem na smučeh pretekel 6km, srečal 15 ljudi od tega 4 prehitel, ostali pa so mene. :p
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nisem slep, vidim da se sankajo in v skupinah družijo - kar itak delajo. A je bolje da pred Lidlom stojijo v vrsti?

Nehajte se toliko z drugimi ukvarjat!
Danes policaja stojita na Arehu in med vsemi KP, LJ, KR, MB,... registracijami, ustavijo in popišejo 5 mladih, ki so prišli peš z Belvija in so očitno bili preveč skupaj med pohodom. :bonk:
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Ja nič, potem pa vse odprimo v bolnišnicah pa kdor prvi pride uporabi vso pomoč ostali pa molijo in čakajo na življenje ali smrt.
Pa se strinjam, šole, trgovine, službe...bi morale delovati ampak ni samo pri nas tako.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.355
8.721
113
Nisem slep, vidim da se sankajo in v skupinah družijo - kar itak delajo. A je bolje da pred Lidlom stojijo v vrsti?

Nehajte se toliko z drugimi ukvarjat!
Danes policaja stojita na Arehu in med vsemi KP, LJ, KR, MB,... registracijami, ustavijo in popišejo 5 mladih, ki so prišli peš z Belvija in so očitno bili preveč skupaj med pohodom. :bonk:
Z mladino nimajo tik dela.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Hvala Bogu da je folk zunaj. Ampak pametnjakoviči, kdo je kriv za to kar verjetno prihaja tudi zaradi takih? Vlada ali ljudje.

Poglej priponko 40999
Medtem ko nekateri onanirajo na zgornjo sliko, se jih bo nekaj sto okužilo v DSO-jih, doma, na delovnem mestu, v cerkvi, na smučanju in sankanju pa komaj kdo, pa še ti jo bodo odnesli z blagimi simptomi če sploh kakšnimi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Zadnjič sem že napisal "teorijo zarote" kako bolnice držijo covid oddelke na maksimumu, zaradi višjega zneska, ki ga od ZZZS prejmejo za njih kot pa za "navadne" bolnike - to da jih pred vikendom 10-15% spustijo domov, me samo še utrjuje v tem prepričanju.
To ni nič novega, tako so delali že zdavnaj pred korono.
Tako kot v hotelih, imajo tudi v bolnišnicah radi popolnjene kapacitete, saj s tem služijo. Tiste, ki so že ozdraveli držijo tam še nekaj časa, in takšne imajo najraje, ker je z njimi le malo dela.