Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Mah, da ne vlečem tega brez veze samo še tole; imam opravka z več prof./dr. in večina je narcisoidnih cepcev. Najbrž jih sistem (reference?) naplavi take, al kaj. Ihan je točno tak. In "dejstva" so pač obarvana po njegovo. Zato ga težko berem/poslušam. Včasih se celo potrudim.
Imaš pa prav, en drek je važno kaj si jaz mislim o njem. Razen seveda meni ...

Bomo kar direktni, oni so strokovne refernece, ti si samo zakompleksanec ker niti 1% njihove znanosti nebos nikoli dosegel. Like it or not. Oni bodo ostali strokovne reference, ti bos pa ostal zagoveden birokrat, ki ti druga kot stresat frustracije po internetu ne preostane. Pa se masko bos moral nosit.
Krut je ta svet.
Sedaj pa joci dalje, in glej YT filmske na temo replikacije pri PCR testih.
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: Pepe in SamSvoj

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Nisem na nobenega osebno mislil. Ampak večinoma spremljam debate in do sedaj še nisem zasledil (ali zelo redko), da bi kateri koga v katero smer prepričal. Vsak na svojem okopu in njegovo edino pravo.

Jaz si domišljam, da se me da prepričati. Ampak ko gledava z BJ isto raziskavo in vidiva različne poante (ali pa faile) in odzive omenjenega potem smo tam kjer smo. Drugače pa se strinjam, imaš prav :nazdravje:
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Bomo kar direktni, oni so strokovne refernece, ti si samo zakompleksanec ker niti 1% njihove znanosti nebos nikoli dosegel. Like it or not. Oni bodo ostali strokovne reference, ti bos pa ostal zagoveden birokrat, ki ti druga kot stresat frustracije po internetu ne preostane. Pa se masko bos moral nosit.
Krut je ta svet.
Sedaj pa joci dalje, in glej YT filmske na temo replikacije pri PCR testih.


Finese prjatu, finese. Arogantni tehničar, ki je hodil 12 let v šolo pač ne trpi ugovorov, a ne da ja :fredi:
Pa jih bo deležen, ja svet je krut ...:aplauz:

Me pa resno začenja zanimat; imaš ti osebno kakšen interes v vsej tej kolobociji al si samo koristni idiot? Fantje ćez lužotemu pavijo "useful idot", ampak v rodnem jeziku (začuda) se boljše sliši ...
Če bolje razmisli,; ni treba odgovarjat.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Bomo kar direktni, oni so strokovne refernece, ti si samo zakompleksanec ker niti 1% njihove znanosti nebos nikoli dosegel. Like it or not. Oni bodo ostali strokovne reference, ti bos pa ostal zagoveden birokrat, ki ti druga kot stresat frustracije po internetu ne preostane. Pa se masko bos moral nosit.
Krut je ta svet.
Sedaj pa joci dalje, in glej YT filmske na temo replikacije pri PCR testih.
mislim da je samosvoj bolj pri reptilih ter davidu icku.
da veš s čim imaš opravka ;)
 
  • Ljubezen
Reactions: SamSvoj

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Bomo kar direktni, oni so strokovne refernece, ti si samo zakompleksanec ker niti 1% njihove znanosti nebos nikoli dosegel. Like it or not. Oni bodo ostali strokovne reference, ti bos pa ostal zagoveden birokrat, ki ti druga kot stresat frustracije po internetu ne preostane. Pa se masko bos moral nosit.
Krut je ta svet.
Sedaj pa joci dalje, in glej YT filmske na temo replikacije pri PCR testih.
Torej ta dva sta krneki?

 
2. okt 2007
3.594
2.033
113
kdaj začne veljat 24urna policijska ura, jutri ali v soboto? Imam še en opravek, ki še sedaj sodi pod izjemo, da vem, kdaj se ga lotim....
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.658
499
83
41
povsod malo
Jelko bacilko pravi da je ne bo... enako je govoril za občinske karantene... bam Johny Bravo čez dva dni na twiterju, da bo zaprl vse. V Soboto bo po 22 uri.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
Upam da je to poskus (slabe) šale. Ker pri tej vladi res nič ni nemogoče.
Prejle po telefonu kolegica iz Lyona....

Gibanje do 30min na dan v rangu 1km od svojega doma.....in samo nujne zadeve (hrana)
Zaprti vrtci....zdravnik samo če imaš napotnico drugače ne.....frizerji....tehnične trgovine itd.

Žandermarija tam to resno jemle.....v prvem valu vem da mi je razlagala da so meli kontrolne točke po ulicah križiščih in so preverjali papirje itd

Rekla pejt še vn na sprehod dokler lahko.....ker čez 3-4dni pride sigurno to tudi k vam :(
 
  • Žalosti me
  • Wow
Reactions: cappy in Matey

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Na srečo MB ali pa LJ ni Lyon... nismo tak ogosto poseljeni, tako, da upam da res ne pride od tega.
Če številke začnejo updat v prihodnjih dneh nebo panike.