Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Mogoče bi se tud ti lahko od njega kaj naučil..... Recimo to, kako se komunicira.
Kot da bo šolsko komuniciranje rešilo situacijo. Res pa je, da ob odsotnosti le-te lepo do izraza pride vsa žalost situacije v kateri smo. Pa ta situacija nima z načinom komuniciranja čisto nič. Pokaže pa zelo lepo iz kakšnega testa je kdo. Človek mora biti haležen za malenkosti najbrž ...
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
"Misliš da ne gre tukaj za anketo z več možnimi odgovori in da zato ni končni seštevek 100%? Torej da so anketiranci za vsakega posebej označili ali mu zaupajo?"
Prvi odgovor
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Ne bos verjel, zgresil si. Poslusati cel intervju.

Da nebi delal zakljucke kot Mandic:
Verjamem. Ampak ti si nalepil kar si in sem to smatral kot vrhunski izliv pameti. Če že limaš, pol daj pač cel intervju, ne en izsek... Nisem njegov fan, da bom zdaj iskal njegove bisere od pameti. Tebi je všeč ...
Mandiča pa si vzemi v posteljo, meni ni do njega ...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Verjamem. Ampak ti si nalepil kar si in sem to smatral kot vrhunski izliv pameti. Če že limaš, pol daj pač cel intervju, ne en izsek... Nisem njegov fan, da bom zdaj iskal njegove bisere od pameti. Tebi je všeč ...
Mandiča pa si vzemi v posteljo, meni ni do njega ...
qurba, če ne dojameš da cel intervju - pazi to: prvega program radia Slovenija - ni objavljen na Twitterju, pol si mogoče mal počasne sorte
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Ne boš verjel, ampak sem dojel da tisti twit ni cel intervju. Sicer sem dejansko počasne sorte, najbolj neumen pa spet nisem.

Pa si ti dojel moje pisanje BJ al si ti tut bolj počasne sorte? Če je mojster nalimal tvit, bi lahko komot tudi cel intervju. Sem pač razumel njegovo limanje kot povezetk najpametnejšega dela predavanja njegovega idola. Moj ni in ne grem iskat kaj je zdaj pa ihan pametnega povedal. Mogoče bom pa le šel ob priliki... (in se pustil presenetiti in prepričati; tudi čudeži se dogajajo)
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Verjamem. Ampak ti si nalepil kar si in sem to smatral kot vrhunski izliv pameti. Če že limaš, pol daj pač cel intervju, ne en izsek... Nisem njegov fan, da bom zdaj iskal njegove bisere od pameti. Tebi je všeč ...
Mandiča pa si vzemi v posteljo, meni ni do njega ...

Dejstva govorijo za sebe, kot tudi njegove reference, pa ce si ti fan ali ne je tu popolnoma vseeno.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Mah, da ne vlečem tega brez veze samo še tole; imam opravka z več prof./dr. in večina je narcisoidnih cepcev. Najbrž jih sistem (reference?) naplavi take, al kaj. Ihan je točno tak. In "dejstva" so pač obarvana po njegovo. Zato ga težko berem/poslušam. Včasih se celo potrudim.
Imaš pa prav, en drek je važno kaj si jaz mislim o njem. Razen seveda meni ...
 
  • Haha
Reactions: cappy

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Zanima me samo ali boš lahko uveljavljal tisto "višjo silo", da za mlajše otroke nimaš varstva, za 80 ali 50 procentov plače. Če da... Je marsikomu za premislit a se splača sploh poskušat delat od doma.

Lahko boš uveljavljal, PKP5 predvideva 80% nadomestilo plače za višjo silo za varstvo za otroke do vključno 5. razreda OŠ, otroke v prilagojenih in posebnih programih v OŠ s prilagojenim programom, v zavodih za vzgojo in izobraževanje otrok s posebnimi potrebami ter otroke, ki imajo v odločbi o usmeritvi določeno pomoč spremljevalca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis