Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113

Eto, njo bodo testirali, mi peoni bi pa dobili avtomaticno 10 dnevno karanteno.
Doobra finta. Ko ni ugoden čas, da bi odgovarjala na zoprna vprašanja, greš pa v (plačano?) samoizolacijo.
Včasih se je temu reklo stisneš rep med noge....
No sej Pivčeva pa pred časom v bolniško :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Glede na to, da je bil dogodek prijavljen na NIJZ morajo imeti spisek za vseh 140 gostov.
Policija naj lepo vsem po spisku izroci PN za 400 EUR za krsitve.

V sluzbi kolobarimo z delom od doma in v firmi. Ko smo v firmi nosimo maske po hodnikih in v menzi, v menzi si jo lahko snamemo sele ko se vsedemo za mizo, za vsako mizo pa lahko sedi le en.
Ta folk pa takole.

In ta ista ministrica zahteva od svojih ucencev maske na obrazu v razredih med poukom. Ona mora pa poleg PN se odstopiti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Glede na to, da je bil dogodek prijavljen na NIJZ morajo imeti spisek za vseh 140 gostov.
Policija naj lepo vsem po spisku izroci PN za 400 EUR za krsitve.

V sluzbi kolobarimo z delom od doma in v firmi. Ko smo v firmi nosimo maske po hodnikih in v menzi, v menzi si jo lahko snamemo sele ko se vsedemo za mizo, za vsako mizo pa lahko sedi le en.
Ta folk pa takole.
Ne. ;iministrica naj odstopi. Pa seveda čeferin naj tudi odstopi. Pravzaprav vsi naj odstopijo iz svojih funkcij.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ima kdo posnetek, ko je nekdo snemal dohtarje in med. sestre na kupcu in jih nekaj zmerjal?
 
2. okt 2007
3.575
2.028
113
pri teh vseh navodilih, ki so ena sprejeta zelo na hitro brez kakšne analize, res ne veš, ali je cilj vlade zajezitev virusa ali jeb*** državljanov v glavo. Še na tiskovni se med sabo jeb**** (Kacin, Gantar, Krek).
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.196
3.351
113