Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Evo se je že začelo. Sedaj si bo vsak po svoje razlagal zadeve. Včeraj v Decathlonu MB, stoji varnostnik in zahteva masko. Na opozorilo, da to ni več obvezno, je izjavil, da se je pač tako odločila trgovina. Pa kam gre ta država un PM. Zaradi kretenov na položajih, ki ga ne obvladajo in ne znajo dati jasnih navodil, bodo zdaj delali vsak po svoje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in guardy
2. okt 2007
3.592
2.033
113
Evo se je že začelo. Sedaj si bo vsak po svoje razlagal zadeve. Včeraj v Decathlonu MB, stoji varnostnik in zahteva masko. Na opozorilo, da to ni več obvezno, je izjavil, da se je pač tako odločila trgovina. Pa kam gre ta država un PM. Zaradi kretenov na položajih, ki ga ne obvladajo in ne znajo dati jasnih navodil, bodo zdaj delali vsak po svoje.

Zaradi takšnih predpisov in zakonov pri nas nihče ne more biti obsojen, preveč nejasnosti.

Tisti, ki ste na desni, verjetno imate "veze" in informacije s prve roke: "Kako je sedaj z maskami?" Odgovor mora biti v enem kratkem stavku....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
Evo se je že začelo. Sedaj si bo vsak po svoje razlagal zadeve. Včeraj v Decathlonu MB, stoji varnostnik in zahteva masko. Na opozorilo, da to ni več obvezno, je izjavil, da se je pač tako odločila trgovina. Pa kam gre ta država un PM. Zaradi kretenov na položajih, ki ga ne obvladajo in ne znajo dati jasnih navodil, bodo zdaj delali vsak po svoje.

ja, ce se je stacuna tko odlocila... sej priporocene so se vedno. to je pac intena politika dechatlona. zakaj pa ne? ko se jih bo dovolj obrnilo pred vrati, bojo spet premislili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.557
688
113
priporočila ijzs

Bravo Milan, sedaj pa vemo vse :)
:bruh:

Brez opravičila. Trgovine so stvar, ki zadeva večino prebivalstva.
Ampak, raja bo kaznovana, on pač ne, mu je kratko vseeno.

Tipični nastavljen direktorček - "samo podpisujem, kar mi prinesejo"
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Res nimajo koga drugega, da bi ga na čelu nijz postavili. Ta dela sramoto zdravstveni stroki.

Drugače pa še sedaj ne vem kako je z maskami, ker danes na tiskovki so vsi trije strici(Kacin, Gantar, Krek) drugače govorili. Vsaj 5 minut prej bi se skupaj vsedli in poenotli. Saj počasi jih nihče več ne bo resno jemal.
Nimajo drugega, ki bi kimal. To, kar se gredo sedaj je navaden zmazek.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Danes je naslov v Dnevniku: "Maske niso obvezne, razen če so." :jok:
In vsakemu varnostniku bo dovoljeno, da te bo buzeriral, kakor se mu bo dvignilo. :bruh:
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Jaz sm šel v prazen Tuš brez maske tud noben ni nič rekel.
Me je pa baba prosila če v Milerju vzamem se maskaro pa puder pa sm si kr masko gor dal raje
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
V bauhausu imajo pred vhodom napisano, da je obvezna uporaba razkužila in priporočljiva uporaba maske.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ok, eno vprasanje...kaj imajo to v nekaterih trgovinah za ena smrdljiva razkuzila. Do sedaj sem bil v DM-u in na banki in pri obeh so mi roke tako smrdele, da je blo za kozlat...raje si z bencinom razkuzim, bolj disi... :mad:
 
2. okt 2007
3.592
2.033
113
Beovičevo se nekam na hladno postavili, ker se očitno ni strinjala z vsemi idejami velikega vodja, Krek pa je itak na kreku...

Pa Beovičeva je imela strokovne izjave, medtem, ko ta:bonk:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.973
5.707
113
blizu močvirne prestolnice
Se mi je zdel da bo tišina..... Ko je blo treba Pirnatovo šimfat so tipkal, da je blo veselje, pa babnica niti enkrat ni zmrznila pred kamero. Kaj pa zdej? Aja ups ta cepec je vaš.... tega se ne šimfa anede? Bolani ste.
Edit: Očitno tud Beovičeva ni več za te igrice, ker babnica je le iz stroke.
Da greš zagovarjati nesposobno pirnatovo pa ne moreš biti gladek. Ja ta krek je pajac, že od nekdaj ampak primerjati gospo Beovič in pirnat je res bolano.