Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
Drug teden naj bi sprostili javni promet. Ne vem, kje živijo tisti tepci, ki pripravljalo navodila. Če bi se teh držali, bi se v avtobusu za 55 potnikov lahko vozilo največ 9 ljudi, v mestnem avtobusu, ki je za 150 ljudi pa 19. Prevozniki, vključno z LPP pravijo, da raje ne vozijo, kot pod temi pogoji.
Pa tudi, da bi moral imeti v šoli vsak razred svoj WC, je malo :nigladek:

Od kod imaš to WCju?

Ker jaz poznam šole, ki so nedolge tega ravno take WCje ukinili.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
A mi lahko kdo pojasni sledeče: Vlada je podaljšala prepoved druženja na javnih krajih, obenem pa je dovolila, da za isto mizo v lokalu sedijo osebe, ki ne živijo v istem gospodinjstvu?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.329
2.273
113
99 smrti, 35% zasedenost bolniških kapacitet, itd...
Rahlanje ukrepov povsod po EU
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Drug teden naj bi sprostili javni promet. Ne vem, kje živijo tisti tepci, ki pripravljalo navodila. Če bi se teh držali, bi se v avtobusu za 55 potnikov lahko vozilo največ 9 ljudi, v mestnem avtobusu, ki je za 150 ljudi pa 19. Prevozniki, vključno z LPP pravijo, da raje ne vozijo, kot pod temi pogoji.
LPP se malo ponorčeval. 3 tedne nazaj so (v nekih drugih razmerah) rekli, da ko se sprosti javni prevoz naredijo dobesedno vse. Tudi 3/4 stolov fizično ven odšraufajo če bi bilo treba, da so pripravljeni na čisto vse ko bo čas. Ampak takrat še niso bili vsi Gale pa bicikliralo se še ni.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.788
-255
113
LPP se malo ponorčeval. 3 tedne nazaj so (v nekih drugih razmerah) rekli, da ko se sprosti javni prevoz naredijo dobesedno vse. Tudi 3/4 stolov fizično ven odšraufajo če bi bilo treba, da so pripravljeni na čisto vse ko bo čas. Ampak takrat še niso bili vsi Gale pa bicikliralo se še ni.
A na avtobusni/želežniški postaji se bo smelo zadrževat? Ker na portoroški plaži se ne sme, in policaji/redarji to preganjajo, tudi će ni 10m proč ni nikogar.
A kdo ve?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
A na avtobusni/želežniški postaji se bo smelo zadrževat? Ker na portoroški plaži se ne sme, in policaji/redarji to preganjajo, tudi će ni 10m proč ni nikogar.
A kdo ve?

A do kolega na piknik in k sosedi na kavo si že šel?
Lepo po vrsti, najprej to, pol pa plaža pa ajzenpon... Ne preforsirat, počas.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.788
-255
113
A do kolega na piknik in k sosedi na kavo si že šel?
Lepo po vrsti, najprej to, pol pa plaža pa ajzenpon... Ne preforsirat, počas.
Do kolega na piknik in k sosedi čez cesto na kofe, je še kar prepovedano, vsaj nihče od vas mi dosedaj ni uspel najt točke-izjeme v pritisku vlade, ki bi to dovoljevalo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
So restavracije s strezbo hrane na terasi oz zunaj ze odprte?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
No super, v baru en meter stran pa lahko mirno sediš. :nigladek: Po tistem, ko menda v Španiji plaže tudi razkužujejo, me nobena neumnost več ne preseneti.
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: Hanzi in navlixx