Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
epidemija mora upadati, tudi fiktivno če je treba, zato da bo lahko vlada na seji dne 30.septembra odločila da "zaradi izboljšanja epidemiološke slike v državi, se pogoj PC za delo v javni upravi ukine, v veljavi pa ostane PCT." Kar se je vedelo od samega začetka ker ima JU dovolj močnih sindikatov in vplivnih posameznikov ki bi PC-pogoj raztrgali na drobne koščke. počivalškov govor, ali kdo je že bil, da bo JU s pogojem PC za vzgled ostalim državljanom, pa itak nikoli ni bil mišljen resno, drugače bi najprej javno objavili PC-potrdila vseh v vladi, "strokovnih" skupinah in njihovih ožjih družinskih članov.
če je bilo nekaj izrečeno kot pogoj in na koncu se izkaže, da ni bilo mišljeno resno, je potem ena navadna LAŽ, prevara, grožnja, zavajanje.....itd. Nč novga pr njih
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.832
3.854
113
Rešeni smo. Ministrici takoj podeliti jabolko navdiha.


Včasih so predvajali Ne joči Peter, potem starejšim pa Desant na Drvar in Bitko na Neretvi pa je mularija cele dneve po gozdu se šla partizane in nemce (za nemca si bil določen če nisi bil priljubljen, če si bil pa kakšen pilfarski čudak so rekli pa da si italjan in si moral predčasno domov). Danes se bodo šli pa cepilce in proticepilce, se ve katera stran bo po taki indoktrinaciji bolj priljubljena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.573
113
Marlbor
Da bo bolj natančno:
skeniral mi je QR kodo (izrezano QR kodo na majhnem papirju - ne celo A4 potrdilo in je bilo rdeče opozorilo, da je koda neveljavna (kar bi se načeloma lahko zgodilo, če bi kdo poskusil ponarejati papirje - npr vzmeš QR kodo od hitrega testa in spremeniš v pdf-ju, da gre za cepljenje).
Potem je pogledal printano verzijo celega A4 EU certifikata, poskeniral kodo in spet je bilo preverjanje QR kode neuspešno (-> neveljavna koda) in potem je pogledal sam papri in je rekel da je v redu (ampak realno gledano, povej mi kakšne podatke bi rad imel na EU covidnem certifikatu in ti v 30 skeundah pripravim takšno potrdilo - preverjanje QR kode je način preverjanja, da potrdilo ni bilo manipulirano).
Pač mu aplikacija ni pravilno delovala (verjetno je imel slabo internetno povezavo, ali pa so Krekovi strežniki padli). To pa še ne pomeni, da je tvoje potrdilo bilo neveljavno.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Včasih so predvajali Ne joči Peter, potem starejšim pa Desant na Drvar in Bitko na Neretvi pa je mularija cele dneve po gozdu se šla partizane in nemce (za nemca si bil določen če nisi bil priljubljen, če si bil pa kakšen pilfarski čudak so rekli pa da si italjan in si moral predčasno domov). Danes se bodo šli pa cepilce in proticepilce, se ve katera stran bo po taki indoktrinaciji bolj priljubljena.
Nobena v očeh drugih. Mora biti fifty - fifty, da zadeva laufa ;)
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ja ja... za hitrejše preverjanje. Pol se pa zgodi, da dva dni dokazuješ, da ta hitrejša aplikacija mal zahebala. Pa ni važno zakaj. Tud če se je čistilka spotaknila ob el. kaber in izključila napajanje nekega laptopa.
 
  • Haha
Reactions: Gonzo

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Petrol v sodelovanju z vlado:
naročim nekaj iz njihovega kataloga;
po nekaj dneh dobim obvestilo da lahko naročeno prevzamem v poslovalnici
ali rabim ptc ? DA !
saj je že plačano - naj mi postavijo pred vrata
NE, ker morate podpisati prevzemnico.
sem šel dan kasneje vseeno po naročeno: pred vrati nikogar ki bi ga zanimal PCT, v poslovalnici tudi ne: povem po kaj sem prišel, podpišem prevzemnico, vzamem naročeno, adijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Ukrepi se ukinejo, izpolnjen je pogoj za EU denar, vlada se oddahne in hvali ljudstvo za uspeh v boju proti epidemiji, katere sploh ni razlglašene.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.832
3.854
113
Daj, ajde, pokaži, kje je kdo rekel, da cepljeni ne bodo umirali. takega kretena bi res rad videl, z imenom in priimkom.

To ne vem če je kdo izjavil niti nisem trdil da je. Poglej si prvotno verigo odgovorov, kjer je govora o tem da v DSO ni nobenih problemov z covidom odkar so cepljeni, po drugi strani pa podatki trenutno kažejo da tam ljudje umirajo zaradi/s covidom in to v precej pomembnem deležu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
včasih so jih bila polna usta globoke države. Globoka država to, ono, drugo, tretje... ali ni napisal celo knjigo o globoki državi ? Me prav zanima kdo jih zdaj sili v sramotne ukrepe in odloke ob katere se sami spotikajo, in Odloke o spremebi Odlokov ter iz listka branje totalnih nesmislov kot "to ni prisila, nikogar ne silimo v cepljenje, samo spodbujamo,...", vse RTV postaje kot prvo, udarno novico raje izberejo poročanje o nabavi novega avta v nekem prostovoljnem gasilskem društvu kot pa o negativnih učinkih ki jih imajo vladni odloki na ljudi - spet krivda globoke države ?
Že večkrat, a še vedno premalokrat objavljeno: hrvaški Predsednik, svaka mu čast: