Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.909
5.460
113
Sam vseeno se ne rabte nabijat zarad tega.....lahko tud normalno odgovoriš.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
saj se ne nabijamo, ampak če človeku ni jasno o neki stvari, naj bo raje tiho, ne pa da piše nebuloze. kot da je komu lepo doma zaradi vsega,
v resnici pa marsikdo zaradi te situacije sploh ne ve kako bo plačal vse položnice, kako bo nahranil družino.
on pa o lagodnem življenju z utd. verjamem, da tip niti ne ve, da se od tega plača še prispevki.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
A je kakšna logika sploh teh ukrepov, res me zanima. Takrat ko številke upadejo začnejo zapirati stvari, zdaj številke rastejo pa odprejo vse. Tudi ta semafor ki so ga imela je zdaj nesmiseln, ker so vse stvari samo premaknili da se lahko že odprejo četudi so okužbe visoke. To se mi zdi kot da so obupaki, ampak če je tako potem naj se nehajo delati da kao obladajo situacijo in rečejo jebeš, delajte kar hočte.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
1618000916093.png
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
1/4 To mislite vi. Epi smo s težkim srcem predlagali časovno jasno opredeljen ukrep, tako rekoč brez izjem, razen ene same, in to je bila možnost druženja v namen socialne podpore. Pa tudi to izjemo smo močno odsvetovali.
2/4 To smo naredili le za to, ker se zavedamo, da čas ni nadomestljiv in žal obstajajo okoliščine, kjer ga enostavno ni več. V dani situaciji smo zato izbrali raje kratkotrajno učinkovito zamejevanje širjenja virusa kot neskončno trajanje (ne) sprejemljivih ukrepov.
3/4 Za tem pa smo bili deležni lockdown-a v nerazumljivi izvedbi, s številnimi izjemami, zaprtimi šolami (ki bi se morale zadnje zapreti in prve odpreti), z delno odprtim gospodarstvom (brez smiselnosti zakaj nekatere dejavnosti odprte in druge zaprte), ...
4/4 ... obvezne uporabe mask na prostem, nerazumljivimi ukrepi na mejah in drugimi izjemami.S tem se je izgubila možnost kratkoročnega ukrepanja. Izgubilo se je tudi zaupanje ljudi. A sem tako bil dovolj jasen ali še kdo potrebuje podnapise? Pred "like" malo premislite drugič
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Kalbo, ti je zdaj jasno, zakaj je slo? Tole ni od mene, ampak od Fafangela:

nerazumljivimi ukrepi na mejah
omejitev izstopa iz države
Ampak vazn, da ti prihaja, ker nismo mogli iz drzave in se delas norca na nas racun (oz moj). Pa ne zaradi stroke, ampak zarad dveh butlov v vladi, ki se v peskovniku igrata epidemiologa.

Se ta lockdown sta zafurala kolkr se je zafurat dalo, ko so jim ljudje dali zadnjo sanso.

Zame pa nc bat. Grem v kratkem na Pag, samo se zacahnam dopust za en teden.

Mimogrede, ce se koga zanima, tudi v Domu zdravlja v Novalji zdaj jemljejo brise za PCR test.
 
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
je za popoln lockdown ampak iz države bi pa lahko šel.
pa razumi fafangla.

očitno si je spet malo pozornosti zaželel.