Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.571
278
113
piše da številka 4 in 5 izideta 14.1 in 15.1, torej bo verjetno vse pisalo...

KER VREME BO SUPER ZA SANKANJE IN SMUČANJE - ČE RAD ŠTANFAŠ.

... ker vsak, ki čaka v avtu trosi bacile okol.
 
  • Haha
Reactions: gas in McGiver

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Ne jamrajte. Sodelavec je v priporu v Singapurju, ker je sredi decembra zapustil hotel, ko je želel po enem tednu na sprehod (tam ne smemo iz sobe). Za zdaj se ve le, da bo dobil $10,000 kazni, najverjetneje pa tudi zapor, v kar se mu trenutno čakanje na sojenje ne šteje. Ne firma ne njegov nizozemski veleposlanik ne morejo nič.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.020
113
nima to veze. zdej se bojo obešal na hospitalizirane. V tisti tabeli ne piše okuženi ALI hospitalizirani, ampak okuženi IN hospitalizirani - torej morata biti oba pogoja izpolnjena.

Pri hospitaliziranih smo dobre 3 % nad mejo pri švilu okuženih v 7 dneh pa precej več. Osebno menim da bo prej padlo število hosiraliziranih pod mejo kot pa okuženih. Kandidatov za hospitaliziane je bilo že pol cepljenih za okužene jih imamo pa še precej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Eto, samo 1415 pozitivnih na PCR-ju. Najnižje število PCR pozitivnih od sredine Novembra do zdaj.

Dokler je teh 1400 se vedno 25%+ delez testiranih je vso tvoje teoretiziranje uzalud.
Tudi 10.1 je bilo manj kot 500 pozitivnih, testiranih pa le 1700.

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.571
278
113
Ne jamrajte. Sodelavec je v priporu v Singapurju, ker je sredi decembra zapustil hotel, ko je želel po enem tednu na sprehod (tam ne smemo iz sobe). Za zdaj se ve le, da bo dobil $10,000 kazni, najverjetneje pa tudi zapor, v kar se mu trenutno čakanje na sojenje ne šteje. Ne firma ne njegov nizozemski veleposlanik ne morejo nič.

no sej zato, pa nimam želje it v singapur in živim v evropi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in AndY1

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.571
278
113
Pri hospitaliziranih smo dobre 3 % nad mejo pri švilu okuženih v 7 dneh pa precej več. Osebno menim da bo prej padlo število hosiraliziranih pod mejo kot pa okuženih. Kandidatov za hospitaliziane je bilo že pol cepljenih za okužene jih imamo pa še precej.

no sej, kakorkoli bo, oba pogoja morata biti izpolnjena...

prej ko bosta, toliko bolje.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
In your face, ti bustasta vlada:


Ameriški center za nadzor nad nalezljivimi boleznimi v svoji raziskavi o okužbah z novim koronavirusom med mladimi v ZDA izpostavlja, da je incidenca okužb med mlajšimi od deset let najnižja. Obenem niso opazili bistvene razlike pri incidenci med mladimi, ki so hodili v šolo, in tistimi, ki so se šolali na daljavo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Cisto so v paniki, ker vidijo padajoce stevilke kljub temu, da so napovedovali tretji val, vejo pa, kaj te padajoce stevilke pomenijo -> prekuzitev.
Kar pomeni, da je njihov fail complete in edino, kar jim se preostane sta palica (laznii hitri testi) in korencek (cepljenje).

Jasno, za njihov fail je pa kriv narod, kdo pa? :bonk:
Tako operirajo nesposobnjakovici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Svoj naslednji fail, to je dolgotrajna imunost po prebolenju, ki so trdili, da je ni, hocejo pa zdaj zakriti s 100% cepljenjem, ki nam hocejo vsilii s cepilnimi passporti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Sem rekel, da bomo pridni ta vikend smučali - odloki veljajo do jutri, novih pa še ni v UL. ;)

Tole kar se zdaj gre vlada (no - v glavnem zdravstveni minister) je očitno taktika “zavaravanje protivnika”, ker se je kake 3 tedne nazaj pogovarjal, da bomo šole odprli in potem vednobolj zaostroval in vse skup zaklenil. Zdaj že 3 dni grozi, da bodo ukrepi še ostrejši in da bodo trajali do pomladi 2033 - a ukrepe rahla in na koncu bo še res odprl smučišča.
In potem se bodo vsi čudili zakaj jih/ga ne jemljejo resno.

Pa da ne nesporazuma - smučišča odpreti ni napak. Samo pač čudno zgleda ...

edit: pozabil dodati - jebe lud zbunjenog
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Prvo stvar, ki jo morajo naredit je, da pošljejo otroke v šolo, najprej prvo triado in potem dalje. Seveda bodo pa ti nesposobneži to vlekli dokler se bo dalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey