Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... na zakuski dobili idejo, da bi mogoče lahko kaj zaslužli :)
Razvoj zaščite pred razširjevanjem bacilov smo baje že plačali Irancem preko provizij iz NLB, zdej bo šlo pa v obratno smer mogoče :evil: , objavit mora še kdo na tiskovki, da bomo nabavili spodnje za dobre pare ....
------------------------------------
" ... " Butale so male, Butalcev pa preveč" ! ..." :jezen:
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja to ste sami kriv. Pride gledat joške in potlej še uč vrže na anketo - Trump zmagal že pade twit.Zdaj nam sam še manka da smo začeli 3ww. Zarad glupe ankete.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: BojanP

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kolikor se jaz spomnim je bilo rečeno, da bodo počitnice podaljšali za en teden izključno zato, da bo potem šolanje potekalo normalno, saj drugače ta ukrep ni smiseln. No, evo, sedaj pa šolanje na daljavo! Kako hitro znajo požreti besedo. Eno samo zavajanje, laganje in sprenevedanje!!! Banda!!! Samo vprašanje časa je, kdaj se bo folku spipalo.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.841
3.362
113
40
Lj
Kolikor se jaz spomnim je bilo rečeno, da bodo počitnice podaljšali za en teden izključno zato, da bo potem šolanje potekalo normalno, saj drugače ta ukrep ni smiseln. No, evo, sedaj pa šolanje na daljavo! Kako hitro znajo požreti besedo. Eno samo zavajanje, laganje in sprenevedanje!!! Banda!!! Samo vprašanje časa je, kdaj se bo folku spipalo.

Saj se vse odpira, konec je krize.

Državna sekretarka na Ministrstvu za gospodarski razvoj in tehnologijo Ajda Cuderman je povedala, da se z jutrišnjim dnem dovoli izvajanje nekaterih dejavnosti, pri katerih zaradi narave dela obstaja zelo majhna možnost prenosa okužbe. Dovolijo se storitve pedikure, fotografske dejavnosti, fotokopirnice, urarstva in zlatarstva.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Mamice norijo ker bodo še en teden doma ,še šoping centri so zaprti - pa menze v sprih da bi šli na kosil ker k tašči k je v sosednji občini ne morjo.
Kje so še frizure pa pedikura pa fitnes , daleč smo še.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in tomi

Floki

Guru
6. sep 2007
9.880
3.005
113
Kako je s karantenskimi odločbami? Danes sem videl nekoga, ki bi mogel biti v karanteni pa je bil na ulici. Sej ne da bi ga šel specat milici ampak sem mislil, da ko dobiš karanteno si nekje zaprt in ne smeš nikamor.

Karatenskih odločb se ne tala več prav veliko. A to misliš da bi moral biti v izolaciji ker je pozitiven ker to ni isto kot karantena če si bil v tesnem stiku z nekom.

Jaz nisem dobil nobene zaradi rizičnega stika in je tudi ne bom. Pa je niti ne rabim, vem da 10 dni ne smem okrog letat, delam od doma. Ne rabiš biti raketni znanstvenik.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Berem malo novice...

"Letele so granitne kocke, bakle in steklenice"
Kot kaže je bila drama pred ljubljansko Dramo.
Še malo pa bodo tudi največji zagovorniki imeli počasi dovolj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Tri tedne mineva, odkar veljajo strogi ukrepi za zajezitev covida - obvezno nošenje mas na prostem, zaprtje na regije, in nekoliko manj zapretje na občine, policijska ura in ukrepi vlade že kažejo uspehe.
Ta teden je umrlo rekordno število ljudi s covidom :-( :evil: :evil: :evil:


Mogoče bi bil čas, da spet spremenijo metologijo štetja, pa da dajo še raku šanso, da koga ubije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Mamice norijo ker bodo še en teden doma ,še šoping centri so zaprti - pa menze v sprih da bi šli na kosil ker k tašči k je v sosednji občini ne morjo.
Kje so še frizure pa pedikura pa fitnes , daleč smo še.
Ni treba vseh dajati v koš po svoji podobi. Nekateri imajo službe in nerazumne delodajalce in si ne morejo privoščit svaljkat doma kot ti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
menjaj službo! porkamadona ... zakaj bi bil nekje ko si nesrečen ?

gume si že menjal?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.880
3.005
113
Tri tedne mineva, odkar veljajo strogi ukrepi za zajezitev covida - obvezno nošenje mas na prostem, zaprtje na regije, in nekoliko manj zapretje na občine, policijska ura in ukrepi vlade že kažejo uspehe.
Ta teden je umrlo rekordno število ljudi s covidom :-( :evil: :evil: :evil:


Mogoče bi bil čas, da spet spremenijo metologijo štetja, pa da dajo še raku šanso, da koga ubije.

Vsak dan znova in znova dokazuješ da pojma nimaš o covid 19. V bistvu s tem kar pišeš kar razumem zakaj je toliko jamranja.
Če ne razumeš slike glede nato, kar si napisal pa vprašaj kakega osnovnošolca ti bo razložil.