Covid-19 Covid-19 Maske/Transport

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
269
113
mater enim kar ne gre v glavo tole dejstvo... pa ce ni blo ze 10x napisano in razlozeno...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
mater enim kar ne gre v glavo tole dejstvo... pa ce ni blo ze 10x napisano in razlozeno...
Jebiga, precej preberem pa vidim da je bilo sedaj že 12tic napisano da niso bile naše.
Še vedno pa ne vem čigave so bile. Prosim na zs, ker mi kot zakleto tudi 13 ušlo.
Google pa hudič pravi takole. Očitno tudi on zavaja in Alter nekaj več ve.
Ja, zdaj boste KPG privlekli v zgodbo ali.kaj drugega?
Za taka podjetja, za odgovorne osebe ki skrbijo za take zaloge v državi in ustanovah ki jih rabijo, bi nekje padale glave. Pri nas pa medalje.
Dane bodo samo trictrač.mediji
 

Priponke

  • Screenshot_2020-04-02-09-45-06-813_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-04-02-09-45-06-813_com.android.chrome.jpg
    625,7 KB · Ogledi: 201
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Jebiga, precej preberem pa vidim da je bilo sedaj že 12tic napisano da niso bile naše.
Še vedno pa ne vem čigave so bile. Prosim na zs, ker mi kot zakleto tudi 13 ušlo.
Google pa hudič pravi takole. Očitno tudi on zavaja in Alter nekaj več ve.
Ja, zdaj boste KPG privlekli v zgodbo ali.kaj drugega?
Za taka podjetja, za odgovorne osebe ki skrbijo za take zaloge v državi in ustanovah ki jih rabijo, bi nekje padale glave. Pri nas pa medalje.
Dane bodo samo trictrač.mediji

Ja zavaja.
Mi smo samo zrihtali prevoz. Nič drugega. Kar ti tudi lepo piše v linkanem, samo brat moraš
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113

superfly

Majstr
12. feb 2008
921
290
63
Trikrat prebral in kljub temu, da se začne z "Odgovor je preprost" le tega v nadaljevanju nisem zasledil. Mogoče so med vrsticam povedal, da niso certificirani. In če je to težava - ne bi blo lažje uredit potrebno, da se zažene certificirana proizvodnja? Je res lažje iskat posrednike, avione in kitajske dobavitelje? No, slednje je sigurno bl dobičkonosno... če komu rata.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in Hanzi

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
Ja zavaja.
Mi smo samo zrihtali prevoz. Nič drugega. Kar ti tudi lepo piše v linkanem, samo brat moraš
Ne razumeš kaj hočem povedat?
Zakaj smo ob praznih skladiščih dovolili izvoz mask. Zakaj jih nismo sami kupili?
So jih Kitajci bolje plačali?
Zakaj se morajo naši koritarji hvaliti po vseh medijih s takim "humanitarnim" dejanjem.
Kot je v nekem članku omenjen Stalin kako je prodal zahodu vso ukrajinsko žito, Ukrajince pa pustil....
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Sem prav razumel Počivalška, da se hvali z domačo proizvodnjo mask, ki jih bomo poslali na Češko in ne vem kam še vse?

Doma uzakoniš nošenje mask, za kupit jih še vedno ni, marsikdo nima neta (starejši), da bi si jih naročeval in upal, da pridejo. Namesto, da bi vlada prve maske dostavila lastnim prebivalcem jih doniramo v tujino?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
269
113
Jebiga, precej preberem pa vidim da je bilo sedaj že 12tic napisano da niso bile naše.
Še vedno pa ne vem čigave so bile. Prosim na zs, ker mi kot zakleto tudi 13 ušlo.
Google pa hudič pravi takole. Očitno tudi on zavaja in Alter nekaj več ve.
Ja, zdaj boste KPG privlekli v zgodbo ali.kaj drugega?
Za taka podjetja, za odgovorne osebe ki skrbijo za take zaloge v državi in ustanovah ki jih rabijo, bi nekje padale glave. Pri nas pa medalje.
Dane bodo samo trictrač.mediji

pa si prebral prvi link, ki si ga prilepil?

Odzvala se je slovenska podružnica podjetja Kylin Prime Group (KPG) z donacijo 1.231.400 zaščitnih mask.
 

superfly

Majstr
12. feb 2008
921
290
63
Sem prav razumel Počivalška, da se hvali z domačo proizvodnjo mask, ki jih bomo poslali na Češko in ne vem kam še vse?

Doma uzakoniš nošenje mask, za kupit jih še vedno ni, marsikdo nima neta (starejši), da bi si jih naročeval in upal, da pridejo. Namesto, da bi vlada prve maske dostavila lastnim prebivalcem jih doniramo v tujino?
Naše maske ne ustrezajo FFP2 standardu. Za čehe bojo dobre, za naše vojne dobičkarje pač ne.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
269
113
Sem prav razumel Počivalška, da se hvali z domačo proizvodnjo mask, ki jih bomo poslali na Češko in ne vem kam še vse?

Doma uzakoniš nošenje mask, za kupit jih še vedno ni, marsikdo nima neta (starejši), da bi si jih naročeval in upal, da pridejo. Namesto, da bi vlada prve maske dostavila lastnim prebivalcem jih doniramo v tujino?

koliko smo jih donirali v tujino?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
Od kdaj

Od kdaj je Wizzair last madžarske vlade? Kot vem je bil Wizzair ustanovljen z ameriškim kapitalom in je v privatni lasti.
Razen, če je bilo s tem mišljeno, da je madžarska vlada plačala stroške prevoza?
Tudi če Wizzair ni last madžarske vlade še ne pomeni da ni odvisen od nje. In bo piskal kot bo vlada dirigirala, če hoče še tam bit in kaj zaslužit.
 
19. jul 2007
2.763
1.493
113
Tudi če Wizzair ni last madžarske vlade še ne pomeni da ni odvisen od nje. In bo piskal kot bo vlada dirigirala, če hoče še tam bit in kaj zaslužit.
WizzAir je registriran na Madžarskem, licenco dobi od madžarskega organa, ki je formalno neodvisen, je pa še vedno madžarski organ.

To je (direktni) vzvod.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Sem prav razumel Počivalška, da se hvali z domačo proizvodnjo mask, ki jih bomo poslali na Češko in ne vem kam še vse?

Doma uzakoniš nošenje mask, za kupit jih še vedno ni, marsikdo nima neta (starejši), da bi si jih naročeval in upal, da pridejo. Namesto, da bi vlada prve maske dostavila lastnim prebivalcem jih doniramo v tujino?
Ta Počivalšek je navadno nesposobno tele že od nekdaj, samo zdaj se direktno vidi njegove idiotizme.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Kako je pa kaj s filtri (vrečke) za sesalce, obstajajo različni tipi. Je kaj od tega uporabno za maske? A imamo pri nas proizvodnjo teh filtrov?

Mogoče se ponavljam in je kdo o tem že rekel kakšno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113