Covid-19 Covid-19 Maske/Transport

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
pričakujte jutri zvečer fotošuting na brniku.....

pocivalsekvstonin.press


p.s.: falcona ni, je na servisu.
 
  • Haha
Reactions: cappy

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.947
1.259
113
Naj vzame kufer denarja, se vsede na falcona, pa naj gre maske prešteti na kitajsko. Spotoma naj se certifikate preveri, da ne bo mačka v žaklju kupil, placa, naredi selfi in prileti nazaj.

Ti resno misliš da bi vedel keri certifikat je pravi kateri pa ne.
Verjetno bi nazaj prišel napol bos, z mrtvo mačko in ponarejenimi certifikati.
Pa s kosom rabljenega papirja, namesto mask.
Falcona pa verjetno predelujejo v kakšno večje transportno letalo
glede na kako dolgo je že na "servisu".


Mogoče pa samo aviona ne dobijo ?
Glede na to da se čaka 2+ tedna za tovorno letalo ?
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
še mask ne znajo nabavit


Zakaj to meni smrdi na:

Hey my friend we have a problem. -> dobimo 300.000 demo mask.
emm... my friend, imam 15.000.000 mask, kupiš ? psssst brez provizije.

Edit: če je kaj pri alibabi zastonj sem jaz pecikl pa še kaj. To je istko, kot, da di Bezos da kaj zastonj.
Alibabar je dal zastonj maske po celem svetu.... mislim, da so to ble demo maske.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in cappy

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.547
8.900
113
V sili hudič še muhe žre in more propagandni stroj zagovarjat človeka, na katerega so ne dolgo nazaj še gnojnico zlival :)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Zakaj to meni smrdi na:

Hey my friend we have a problem. -> dobimo 300.000 demo mask.
emm... my friend, imam 15.000.000 mask, kupiš ? psssst brez provizije.

Edit: če je kaj pri alibabi zastonj sem jaz pecikl pa še kaj. To je istko, kot, da di Bezos da kaj zastonj.
Alibabar je dal zastonj maske po celem svetu.... mislim, da so to ble demo maske.
Tistih 300k je bil vzorec. Ki pa je itak z lahkoto drugačen od končnega izdelka.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Ne pravim, da je slabši. Ampak ne rabiš neke višje matematike, da sešteješ 2 + 2.
Kak lahko mamo 15.000.000 mask pri alibabi ? Kdo jih je naročo, rezerviral ?

stavek: Gre za ponudbo Alibabe, ki za nas dela brez profita, brez posrednika, praktično gre za uslugo
Torej v času, ko mask ni za dobit oninam delajo uslugo ? pa ne ga srat. A to je čeferin zrihtal brez provizije ? Kakšna je torej protiusluga ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
neki se spomnem da država direkt z njimi ne more delat biznisa, ne vem pa podrobnosti. je bilo enkrat že izpostavljeno zakaj kar direkt ne kupmo od kitajcev pa so predpisi taki da more bit od Slo firme.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Mi lahko kdo pojasni naslednjo budalaštino: Nam Poljaki pošiljajo pomoč, pa Madžari "potiho" nekaj pošiljajo, mi pomagamo Italijanom ipd. Ne razumem, če mi rabimo pomoč, zakaj potem drugim pošiljamo, če sami rabimo? Naj potem Poljaki in Madžari direktno Italijanom pošljejo. Tukaj se gre za neke vrste hinavstvo...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sem že enkrat napisal, da take predpise, ki pa menda sploh ne obstojajo, lahko spremenijo v petih minutah, pa vladi to ni interesu. Celo evropska komisija priporoča, da se kupuje direktno pri proizvajalcih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Zakaj to meni smrdi na:

Hey my friend we have a problem. -> dobimo 300.000 demo mask.
emm... my friend, imam 15.000.000 mask, kupiš ? psssst brez provizije.

Edit: če je kaj pri alibabi zastonj sem jaz pecikl pa še kaj. To je istko, kot, da di Bezos da kaj zastonj.
Alibabar je dal zastonj maske po celem svetu.... mislim, da so to ble demo maske.
Vse kar si napisal izgubi smisel ko si napisal besedo mislim
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
neki se spomnem da država direkt z njimi ne more delat biznisa, ne vem pa podrobnosti. je bilo enkrat že izpostavljeno zakaj kar direkt ne kupmo od kitajcev pa so predpisi taki da more bit od Slo firme.
Država direktno ne, lahko pa državne firme, je pa tukaj hudič potem to ker nihče ne dobi provizije
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Vse kar si napisal izgubi smisel ko si napisal besedo mislim

Sej samo mislim, tako bi moralo v članku bit napisano. Mislimo, da brez provizije, mislimo da nas čaka in mislimo da bodo prispele.
Če nekaj nevem, lahko samo mislim. A ni tako ?

Nikjer nisem zasledil, kdo je rezerviral maske, kdo naročil ? alibabar se je sam spomni na nas ?
Edino kar sem uspel razbrat je to, da je to usluga... torej kaj je potem protiusluga ?
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.766
2.646
113
neki se spomnem da država direkt z njimi ne more delat biznisa, ne vem pa podrobnosti. je bilo enkrat že izpostavljeno zakaj kar direkt ne kupmo od kitajcev pa so predpisi taki da more bit od Slo firme.
Pred enim mesecem ti država tudi ni mogla omejevat gibavna na svojo občino pa poglej kaj je danes. Vse se da če se hoče. To so samo slabi izgovori za branjenje nesposobnežev, za katere je tak posel prekompleksen. Potem morajo pa Joca in podobne prosit, da jim posel izpelje, ker sami neznajo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Lahko bi bila "fora" v certifikatih, navodilih, garancijah, prevodih, servisiranju,... you name it.
Zato pa se v DU Šmarje bunijo, ker škatla, dve tri tega nimajo.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.766
2.646
113
Za maske potrebuješ CE izjavo o skladnosti, to je pa to. Tudi avtentičnost le te se da preveriti v dnevu ali dveh, če te to skrbi.