Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
V ukc mb so hospitalizirani stari med 60 in 65 let, noben cepljen in noben prebolevnik.

Torej zakaj se forsira mlade da bi se cepili?
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113

"Mask up to keep it up": Preliminary evidence of the association between erectile dysfunction and COVID-19​

 
  • Haha
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113

Ampak res, kdo vam celjenim dajem pravico, da imate ze drugi odmerek, medtem ko je miljone rizicnih po svetu se brez? A so domaci vec vredni od tujih ljudi?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor

Ampak res, kdo vam celjenim dajem pravico, da imate ze drugi odmerek, medtem ko je miljone rizicnih po svetu se brez? A so domaci vec vredni od tujih ljudi?
Mi se bomo cepili vsake pol leta, revne države bodo pa producirale nove seve in jih uvažale k nam.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
#prepustimcepivorevnim?

Te akcije pa se ne bi sel razvit svet, ki se dela tako hudo solidarnega?
Hinavščina da smrdi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
Ne vem, ampak jaz se ne izdajam za solidarnega, kot je slogan vlade.
Ce pa ke kdo vprasa, komot odstopim dva moja fajzer šusa indoneziji.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
No zdaj ko nam grozi četrti val in imamo polno anticepilcev in nevernikov v Covid-19. Tisti ki pač nasprotujete cepljenju dajte se okužit od bolanih bo pač en, dva mesecev polno bolnih, potem pa bomo imeli mir glede Covida 19.

Ker meni počasi že najeda živce vse to sprenevedanje okoli covida, cepljenja in testiranj. Sem se šel cepit ker sem upal, da bo podobno storilo veliko število sodržavljanov pa opažam, da se še vedno norčujejo iz vsega. Kot, da 3 valovi niso bili dovolj kot da ni bilo dovolj zapiranj in vsega sranja okoli preprečevanja širjenja bolezni. Jaz imam počasi vsega dovolj predvsem neodgovornosti necepljenih.

Cepivo nikakor ne vpliva na zdravje ali kakor koli škoduje organizmu. Po dveh mesecih od druge doze bi se moralo nekaj pokazati odmiranje udov, odpadanje spolnih organov, karkoli. Nič se ne zgodi, poleg tega sem še vedno nedotaknjen s stani covida, čeprav sem bil blizu okuženih oseb. Dajte če se ne greste cepit se pa vsaj čimprej okužite pa bo potem enkrat in za vselj mir, ne pa da se to sranje vleče že leto in pol......
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
No zdaj ko nam grozi četrti val in imamo polno anticepilcev in nevernikov v Covid-19. Tisti ki pač nasprotujete cepljenju dajte se okužit od bolanih bo pač en, dva mesecev polno bolnih, potem pa bomo imeli mir glede Covida 19.

Ker meni počasi že najeda živce vse to sprenevedanje okoli covida, cepljenja in testiranj. Sem se šel cepit ker sem upal, da bo podobno storilo veliko število sodržavljanov pa opažam, da se še vedno norčujejo iz vsega. Kot, da 3 valovi niso bili dovolj kot da ni bilo dovolj zapiranj in vsega sranja okoli preprečevanja širjenja bolezni. Jaz imam počasi vsega dovolj predvsem neodgovornosti necepljenih.

Cepivo nikakor ne vpliva na zdravje ali kakor koli škoduje organizmu. Po dveh mesecih od druge doze bi se moralo nekaj pokazati odmiranje udov, odpadanje spolnih organov, karkoli. Nič se ne zgodi, poleg tega sem še vedno nedotaknjen s stani covida, čeprav sem bil blizu okuženih oseb. Dajte če se ne greste cepit se pa vsaj čimprej okužite pa bo potem enkrat in za vselj mir, ne pa da se to sranje vleče že leto in pol......

Kaj te dejansko moti pri stanju kakršno je? V službi uživam kot še nikoli. No dopustu uživam kot še nikoli. Tu in tam se grem testirat. Pridem kamor hočem.