Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Aja, zakaj se je pa potem 300k ljudi cepilo za na morje. Saj lahko plača 2x 25€ za hitri test. Ampak očitno je preveč ko je treba nekaj drobiža od sebe dati.
Kako pa veš, da se jih je 300k cepilo samo za na morje? A to piše v Covid sledilniku: "300k cepljenih zaradi morja"? :norec:
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
saj zdaj, ko dobo cepila začela ostajati, bodo začeli na nežno privijati. Veliko se jih je cepilo zaradi CTP pogojev, ki so ostali. Potem bo nujno za zdravstvene delavce, za zaposlene v domu za ostarele, učitelje,.... Potem bodo hitri testi plačljivi.
Pritiski bodo tudi v gospodarstvu, Krka kaže smernice.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Recimo v Mariboru je brezplačno testiranje samo med 8 in 14.30,
Tak da gre še kak dan dopusta pred dopustom oziroma plačaj če hočeš popoldne z potrdilom, ki je gratis zraven.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.478
113
Ja, to so tudi svinjsko naredili in prislili folk v cepljenje.

Upam, da bo tudi glede kdaj kakšna zadeva na sodišču...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.478
113
Ni to moj sklep, pogovor z znanci iz Bosne. Ampak, Daco, če bi bilo res tako hudo, misliš da bi potem po 1 tednu kar zginil problem korone? Poglej pri nas, kak smo prišli enkrat v "dark zone", je to trajalo do konca februarja, preden je začelo popuščat...v bosni pa so kao 1 teden imeli trupla na ulicah, potem pa je to kar potihnilo?

dejan, potem pač folk ni normalen, ker večina se jih je zaradi tega.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Nihče ki je normalen, se ne bo šel cepit zaradi dopusta. A bo v redu odgovor?
Dojameš?
Pojma nimaš koliko folka (60- let starost) se je cepilo izključno samo zaradi potrdila - ogromno. Še vsak, s katerim sem govoril in pade v to starostno skupino, se je cepil le zaradi potrdila.
Tudi preboleli - žal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Kako pa veš, da se jih je 300k cepilo samo za na morje? A to piše v Covid sledilniku: "300k cepljenih zaradi morja"? :norec:

Razen nekaj upokojencev so vsi ki se cepijo pri novicah odgovorili da zaradi morja, sploh mladina.Še sam jih poznam take ki so še aprila trdili da se ne bodo šli nikoli cepit, potem pa ko je treba na dopust so pa okog klical cele dneve kje bodo prej na vrsti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.069
113
Na drugi strani pa to


Spet si nepismen in pobiraš to kar ti bedaki servirajo. Pa da ti citiram: "Kot so v današnjem sporočilu zapisali na GZS, je država svojo uvrstitev poslabšala predvsem na področjih poslovne in vladne učinkovitosti ter pri infrastrukturi, medtem ko jo je izboljšala pri gospodarski uspešnosti."

Pa še da ti razložim; jebesh vladno in poslovno učinkovitost. Kar je bistveno je to da se je izboljšala gospodarska uspešnost. Ampak 24ur bi za svoje usrane bralce tudi zadnje štiri besede skoraj izpustila iz konteksta.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113

Me zanima s kaksnimi prijemi pa bodo zdaj folk silili v cepljenje?
Članek ima naslov: Smo zeleni
Članek ima zemljevid: Smo oranžni.
A ja. 24 ur!

Poleg tega je pa Janez od Orbana dobil v posojo 300.000 cepiv AZ, ki so dejansko zdaj ze neuporabna z vidika ucinkovitosti, novih AZ doz pa ne bo, tako da bomo Orbanu jeseni vracali s Pfizerjem. AZ 2 EURa, Pfizer 20 EURov. Fajn opran denar bo, ce bo tkole.
AZ je dolžna dobavti 50 mil doz cepiva, ki ga (skorajda) EU ne uporablja in bi 'podarjeno'!