Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113

pdf
Q: Guess what happened when they tried to infect 100 healthy volunteers with Spanish Flu in 1919?

A: Nothing
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Glede na to, da izgleda, da je zdaj zadosti cepiva za vsakega, ki se želi cepiti, se lahko brez problema tisti, ki se počutijo ogrožene, cepijo. S tem je izpolnjena njhova temeljna pravica do zdravega okolja.
Kot je nekdo že napisal. Glede na to, da si dal vse okoli sebe cepiti, se pravi, da so bili poskusni zajci, si ti en jokasti revček. Tudi toliko nimaš jajc, da bi šel v ogenj namesto svojcev.Če zboliš, glej da ne boš šel v bolnišnico na naše stroške.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zato ker raznoraznim " paranoičnim kovid debilkotom" je propaganda že tako zameglia um, da bi vse drugače misleče najraje streljali.

Dokler plačujemo enake prispevke za zdravstvo ipd., kovid paranoiki lahko gladko odjebejo z idiotskimi idejami.
Verjetno si v svoji "lastnomisleči" glavi spregledal, da Andy nikoli ne pozabi povedat, kako bo moral delati in vzdrževati nas cepljene, ko bomo zaradi stranskih učinkov cepiv (mogoče pa bo to edini pravi učinek) ležali leta in leta na urgencah!
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Počakaj na drugo dozo cepiva,. Namesto Astra Zenice bodo dajali Pfizerja in tako dobiš za bonus dvojne stranske učinke. ;)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.479
113

Vsi bluzijo s tem PCT...

imo bodo vsaj kak mesec poleti to sprostili, potem pa jeseni spet na PCT.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.506
113
Tisto kar mene moti pri PCT je to, da PCT predstavlja kao varnost. Torej ljudje, ki pridejo z enim od dokazila PCT so ljudje, ki Covida nimajo, so zaščiteni ali ga naprej trosijo v izredno majhnih količinah (cepljeni, prebolevniki). Po domače smo šli v smer PCT zato, da bo življenje spet normalno. Zakaj potem kljub izpolnitvi PCT pravil ljudje ne smejo sedeti skupaj, morajo imeti maske, avenija pa sme biti zasedena le do polovice? Če je to to, potem normalnega življenja ne bo več kljub izpolnjevanju drakonskih pravil.

Včeraj sem videl, da so na Evroviziji sedeli ljudje čisto skupaj brez mask. Zakaj oni lahko, mi pa ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Zakaj potem kljub izpolnitvi PCT pravil ljudje ne smejo sedeti skupaj, morajo imeti maske, avenija pa sme biti zasedena le do polovice? Če je to to, potem normalnega življenja ne bo več kljub izpolnjevanju drakonskih pravil.
Tam kjer so dovolj precepljeni, se tudi takšni ukrepi opuščajo.
Pri nas bo to čez ene 5 let, ko bereš, kako je ene strah igle :evil:
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.506
113
Tam kjer so dovolj precepljeni, se tudi takšni ukrepi opuščajo.
Pri nas bo to čez ene 5 let, ko bereš, kako je ene strah igle :evil:
Zakaj ne sprostijo takoj kompletno za PCT pogoj? Zakaj to čakanje in cincanje? Hočeš kot koordinator in vlada videti čim več cepljenih? Sprosti kompletno vse pogoje po PCT pravilih. Polni štadioni, koncerti brez mask, palčkanja in teženja. Za tiste, ki imajo PCT pogoje. Problem rešen.
 
19. jul 2007
2.756
1.477
113
Zato ker raznoraznim " paranoičnim kovid debilkotom" je propaganda že tako zameglia um, da bi vse drugače misleče najraje streljali.

Dokler plačujemo enake prispevke za zdravstvo ipd., kovid paranoiki lahko gladko odjebejo z idiotskimi idejami.

Pri vseh zavarovanjih (avtomobilsko, premoženjsko, življensko) so vsi namerni škodni dogodki izključeni iz zavarovanj (to da sam zakuriš hišo, ti ne krije požarno zavarovanje).
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Tisto kar mene moti pri PCT je to, da PCT predstavlja kao varnost. Torej ljudje, ki pridejo z enim od dokazila PCT so ljudje, ki Covida nimajo, so zaščiteni ali ga naprej trosijo v izredno majhnih količinah (cepljeni, prebolevniki). Po domače smo šli v smer PCT zato, da bo življenje spet normalno. Zakaj potem kljub izpolnitvi PCT pravil ljudje ne smejo sedeti skupaj, morajo imeti maske, avenija pa sme biti zasedena le do polovice? Če je to to, potem normalnega življenja ne bo več kljub izpolnjevanju drakonskih pravil.

Včeraj sem videl, da so na Evroviziji sedeli ljudje čisto skupaj brez mask. Zakaj oni lahko, mi pa ne?
Virus z ukrepi ni tu zato, da bo življenje spet normalno ampak zato, da ne bo. Nikoli več.
Virus je zato, da se bodo korenito spremenili družbeni odnosi, demontirala demokracija, uvedla strahovlada....
Svoboščin in človekovih pravic, ki smo jih tako lepo zapravili ne bo nazaj.


In ker smo se tako lepo pridno odrekli svoboščin - nam jih bodo še nekaj vzeli, zakaj pa ne, če se da, ina tako bo dokler se da.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ker imajo naši "vodilni" hude probleme pri koordiniranju te krize in so že davno zgubili kompas.
V resnici naši vodilni dobro peljejo tole krizo, ali jim kaj manjka? Premalo zaslužijo?, jim kdo kaj more, ko so koruptivni, ko kršijo ustavo in zakone?????
Noben in to so mokre sanje vsakega politika. :evil:

Samo vedi da peljejo krizo za dobro svoje riti, le zakaj bi jo ta tvojo????
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Pri vseh zavarovanjih (avtomobilsko, premoženjsko, življensko) so vsi namerni škodni dogodki izključeni iz zavarovanj (to da sam zakuriš hišo, ti ne krije požarno zavarovanje).

Izjemno debilna primerjava, vsaj v kontekstu kovida.

Zavrnitev zdravljenja, v okviru tvojih recimo temu najmanj butastih predlogov, bi bila praktično vsakršna poškodba, npr. avtomobilska nesreča, poškodba na delu, poškodba v prostem času,...... . Prav tako vsakršno zdravljenje bolezni katere povzročajo debelost, kajenje, alkohol, nezdrav življenjski slog,........

Koneckoncev, potem bi morali zavrniti zdravljenje vsake gripe, angine, pljučnice, rotavirusov,...........

Ko se bo sprejelo take pogoje "nezdravljenja", potem bomo lahko v to vključili tudi kovid, do takrat pa lahko vsak paranoik odj..e z takimi fašističnimi idejami.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.479
113
Izjemno debilna primerjava, vsaj v kontekstu kovida.

Zavrnitev zdravljenja, v okviru tvojih recimo temu najmanj butastih predlogov, bi bila praktično vsakršna poškodba, npr. avtomobilska nesreča, poškodba na delu, poškodba v prostem času,...... . Prav tako vsakršno zdravljenje bolezni katere povzročajo debelost, kajenje, alkohol, nezdrav življenjski slog,........

Koneckoncev, potem bi morali zavrniti zdravljenje vsake gripe, angine, pljučnice, rotavirusov,...........

Ko se bo sprejelo take pogoje "nezdravljenja", potem bomo lahko v to vključili tudi kovid, do takrat pa lahko vsak paranoik odj..e z takimi fašističnimi idejami.

dvakrat sicer ni za rečt, da bo tudi kaj takega, če ne boš PCT, ne boš mogel na ustrezno zdravljenje, samo urgentno, ipd.

Ker če lahko PCT uvajajo zdaj za kovid, ne vem zakaj ga niso prej že za gripo, ipd. Vse, kar je bilo pred 2019 normalno, je zdaj naenkrat čudno in nenormalno - kar se tiče virusov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
dvakrat sicer ni za rečt, da bo tudi kaj takega, če ne boš PCT, ne boš mogel na ustrezno zdravljenje, samo urgentno, ipd.

Ker če lahko PCT uvajajo zdaj za kovid, ne vem zakaj ga niso prej že za gripo, ipd. Vse, kar je bilo pred 2019 normalno, je zdaj naenkrat čudno in nenormalno - kar se tiče virusov.
Seveda da bo, da bodo olajšali kontrolo, bodo te bodo pa še čipirali. Brez čipa se ti vrata v bolnico, trgovino.. ne bodo odprla.
Pa tudi čip bodo sčasoma nadgradili.....