Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Da imajo na MF in UKC doze za v smeti je to organizacija na višku. Krivi so pa seveda mediji pa smrkci.
To, da se pa cepljenje prikaže kot stvar, ki jo dobiš prek vez, je pa najboljša možna propaganda, tko da ne vem o čem spet bluzi odstopljeni minister.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in Sonny_Chiba

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Se pravi so se okužili po cepljenju, to mogoče boljše v 10 dneh zna pri kom še prijet cepivo da ne bo rabil v bolnico. Sicer pa v petek sem poslušal intervju z direktorico DSO Tolmin. Na vprašanje zakaj se je cepilo tako malo zaposlenih je bil njen odgovor da jih večina misli da visur ni nevaren. To kaže vso bedo DSO, 2/3 mrtvih so imeli v Sloveniji. Če kdo potem so ravno oni tisti ki so videli najhuje kar se lahko zgodi. In potem slišiš takšno pojasnilo, da virus ni nevaren.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
No kdaj so se okužili nisem napisal, napisal sem samo da niso cepili brez testiranja, vsaj kolikor je meni znano. Kakšno je bilo pa testiranje pa.
Ampak vse kar napišem je lahko "rekla-kazala" tako da ne bom v detalje. Sem pa govoril z osebo par dni nazaj, katera ima verjetno kar pravilne "podatke", tudi kako je prišlo do okužbe...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
To je spet tvoje bluzenje in sprenevedajne. Če delaš boš tam šel kjer delaš.
Je napisano ČE DELAŠ ampak si več kot očitno NEPISMEN.
Nehi se sprenevedat. Si to izjavil v točno takem kontekstu, da se je dalo prav lepo razumet. "Zaposleni gremo lahko kamor hočemo, levosučni lenuhi morte bit pa doma." Vprašanje, ki je sledilo si lepo zignoriral. Tako da lepo nehaj. Nimam spomina človeške ribice, kot si predstavljate SDS trolčki.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Zanimivo. Kok časa imajo zaprte šole? Kok otrok je ta hip v šoli?....
Posnetek zaslona 2021-01-17 140037.png
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
To vem, ne rabiš podčrtovat. Kdaj so zaprli šole in ali so šole popolnoma zaprte? To maš pa že težavo ane. Če primerjaš s tujino, pol primerjaj vse, ne sam tist kar ti trenutno paše.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
No kdaj so se okužili nisem napisal, napisal sem samo da niso cepili brez testiranja, vsaj kolikor je meni znano. Kakšno je bilo pa testiranje pa.
Ampak vse kar napišem je lahko "rekla-kazala" tako da ne bom v detalje. Sem pa govoril z osebo par dni nazaj, katera ima verjetno kar pravilne "podatke", tudi kako je prišlo do okužbe...

Kolikor sem jaz zasledil je bila študentka ki je tam delala okužena ker je imela okužene v familiji pa ni povedala. Ampak tudi to je preko dveh virov tako da res je lahko karkoli.